Community: Exchange advice in the forums and read running commentary Resources: Personal running log, calculators, links and other tools for runners News: Running news from around the world Training: Articles and advice about fitness, race training and injury prevention Races/Results: Find upcoming races and past results Home: The Cool Running homepage

Cool Running homepage
events
Massachusetts Event Spotlights
Find Events
Find Results
Race Directors

 
 
 
 
 
 
> Printer-friendly page

MidWach Dual Meets

Fitchburg HS - Fitchburg, MA, January 16, 2014

[Team Scores ]

Event Results

Results courtesy of First Time Out


Licensed to First Time Out - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/16/2014 10:06 PM
                    Mid Wach Duals @ Fitcnburg - 1/16/2014                     
                                   Fitchburg                                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Paul Naumann              Sr North Middlesex       36-11.75  
  2 Ahmad Mekkaoui            JR Nashoba               36-08.00  
  3 Wyatt Borchetta-Platt     JR Westborough           35-04.00  
  4 Thomas Brunnell           SO Nashoba               35-02.50  
  5 James Gurley              JR Leominster            34-11.25  
  6 Joseph Bretta             SR Westborough           34-06.00  
  7 Jordon Mobley             SO Leominster            34-04.00  
  8 Andrew Pelkey             JR Murdock               33-11.75  
  9 Robert Pesce              JR Murdock               32-07.75  
 10 Wesley Hermanson          SR Gardner               31-09.25  
 11 Kevin Casey               JR Westborough           31-05.00  
 12 Michael O'Neil            FR Nashoba               31-00.50  
 13 Gaetan Leveille           SR Leominster            30-06.75  
 14 Tristan Leighton          So North Middlesex       30-04.50  
 15 Marcus Burnett            SR Leominster            29-08.25  
 16 Mathew Pelland            SO Nashoba               29-07.00  
 17 Alan Portis               SR Westborough           28-10.75  
 18 Willie Pineda             Jr North Middlesex       28-10.25  
 19 Minhee Lee                SO Westborough           28-07.50  
 20 Nick Swift                JR Murdock               28-02.25  
 21 Kevin Joyce               JR North Middlesex       25-10.50  
 22 Thomas Aho                FR Murdock               25-04.50  
 23 Darien Waugh              FR Gardner               24-09.00  
 24 Jake Baron                Fr North Middlesex       24-08.00  
 -- Christopher Clancy        SR Westborough               FOUL  
 
Event 2  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jonah Kattau              SR Gardner                5-08.00  
  2 Charlie Ritchie           Jr North Middlesex        5-06.00  
  3 David Klimavich           SR Westborough            5-04.00  
  4 Patrick Marotta           SR Leominster            J5-04.00  
  5 Trevor Raux               JR Gardner               J5-04.00  
  6 Austin Landress           JR Murdock                5-00.00  
  6 Andrew Pelkey             JR Murdock                5-00.00  
  6 Zachary Wright            SO Nashoba                5-00.00  
  9 Tim Askew                 SO Westborough           J5-00.00  
 10 Matthew Wheeler           Sr North Middlesex        4-08.00  
 10 Jack Gonsalves            JR Westborough            4-08.00  
 -- William Hitchins          Fr North Middlesex             NH  
 
Event 3  Boys 2 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mark Puleo                SR Nashoba                10:12.7  
  2 John Atkinson             JR Nashoba                10:47.9  
  3 Jordan Manuel             FR Murdock                10:53.3  
  4 Kyle Cloutier             FR Nashoba                10:59.2  
  5 Connor Schoen             FR Westborough            11:02.2  
  6 Timothy Forrest           JR Westborough            11:04.1  
  7 Michael Spooner           Fr North Middlesex        11:04.9  
  8 Nicholas Schur            JR Westborough            11:19.2  
  9 Chris Smith               JR Leominster             11:26.2  
 10 John O'Connell            FR Westborough            11:27.9  
 11 Steve Ingman               8 Murdock                11:35.9  
 12 Ryan Gillooly             FR Nashoba                11:37.9  
 13 Liam Gross                HR Nashoba                11:38.4  
 14 Travis Spinelli           SR Leominster             11:57.6  
 15 Seth Viles                JR Gardner                12:44.7  
 
Event 4  Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Jack Chuma                SR Westborough                8.2   1 
  2 Bradley Whitehall         JR Westborough                9.5   1 
  3 Jason Silva               SR Westborough               J9.5   1 
  4 Jonah Kattau              SR Gardner                    9.6   2 
  5 Keenan Doyle              FR Nashoba                    9.9   1 
  5 Austin Landress           JR Murdock                    9.9   2 
  7 Jacob Grosner             JR Westborough               10.2   2 
  8 David Blouin               7 Murdock                  J10.2   2 
  9 Tristan Leighton          So North Middlesex           10.5   1 
 10 Lemech Muma               SR Leominster               J10.5   1 
 11 Sid Richard               SR Gardner                   11.2   2 
 12 James Martin              SO Murdock                   12.2   2 
 
Event 5  Boys 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Tyrel Wood                SR Leominster                 6.8   1 
  2 John Militano             SR Nashoba                    6.9   2 
  2 Cameron Clermont          Jr North Middlesex            6.9   1 
  4 Kevin Casey               JR Westborough               J6.9   2 
  4 Aric Zhu                  SO Westborough               J6.9   2 
  4 Tyler Zech                Jr North Middlesex           J6.9   1 
  7 James Gurley              JR Leominster                J6.9   1 
  8 Spencer Schryver          SO Nashoba                    7.1   2 
  9 Jason Silva               SR Westborough                7.2   2 
  9 Andrew Pelkey             JR Murdock                    7.2   3 
 11 Nick Swift                JR Murdock                   J7.2   3 
 12 Calvin Wong               SR Gardner                    7.3   3 
 12 Mathew Pelland            SO Nashoba                    7.3   2 
 14 Fernando Contreras        JR Leominster                 7.4   1 
 15 Wesley Hermanson          SR Gardner                    7.5   3 
 16 Jake Baron                Fr North Middlesex            8.0   1 
 17 Peter Gonsalves           SO Westborough                8.1   3 
 18 Jordan Provencial         JR Murdock                    8.6   3 
 
Event 6  Boys 1 Mile Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Oren Dennett              JR Westborough             5:05.1   2 
  2 Jacob Hangen              HR Nashoba                 5:07.4   2 
  3 Trevor Raux               JR Gardner                 5:19.4   1 
  4 Daniel McKay              JR Westborough             5:20.8   2 
  5 Tyler Dion                SR Leominster              5:21.1   1 
  6 Riley Taylor              SR Westborough             5:22.6   2 
  7 John Gove                 FR Leominster              5:24.7   1 
  8 Gavin Thomas              Jr North Middlesex         5:27.4   1 
  9 Ryan Cunningham           JR Westborough             5:28.4   2 
 10 Michael Laughlin          JR Westborough             5:34.9   2 
 11 Vishnu Prasad             JR Westborough             5:35.7   2 
 12 Travis Spinelli           SR Leominster              5:37.9   1 
 13 Daniel Fournier           SR Murdock                 5:40.5   1 
 14 Josh Kelly                FR Leominster              5:49.8   1 
 15 Jamie Sanguinet           JR Leominster              6:00.6   1 
 16 Caleb Weldon              FR Leominster              6:01.1   1 
 17 Jonathan Chipman          FR Gardner                 6:03.3   1 
 18 Timothy Henderson         HR Nashoba                 6:03.9   2 
 19 Alec Hart                  6 Murdock                 6:15.4   1 
 20 Carlos Santom             JR Westborough             6:16.3   2 
 21 James Huff                FR Murdock                 6:19.9   1 
 22 Pat Lampi                 SO Westborough             6:23.9   2 
 23 Nicholas Jones            FR Nashoba                 6:25.7   2 
 
Event 7  Boys 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Chris Skelly              Jr North Middlesex         1:32.6   1 
  2 Julian Binici             JR Westborough             1:32.7   2 
  3 Matthew Wheeler           Sr North Middlesex         1:39.6   1 
  4 Nico Dandini              SR Leominster              1:40.0   1 
  5 Bradley Whitehall         JR Westborough             1:40.1   2 
  6 Jared Wilber              JR Nashoba                 1:41.0   3 
  7 Michael Travalent         JR Nashoba                 1:41.1   2 
  8 Ryan Gillooly             FR Nashoba                 1:41.4   2 
  9 Eamonn Mazur              FR Westborough             1:41.7   3 
 10 Kyle Joy                  Jr North Middlesex         1:42.4   5 
 11 Brendan Murphy Mitchell   SR Westborough             1:42.6   5 
 12 Spencer Roffee            SR Gardner                 1:45.1   4 
 13 Ben Lazarine              JR Westborough             1:45.2   3 
 14 James Jedras              JR Westborough             1:47.0   3 
 15 Rhys Damour               SR Gardner                 1:50.6   5 
 16 Sid Richard               SR Gardner                 1:56.2   4 
 17 Josh Mangold              SO Leominster              1:58.8   1 
 18 John Muphy                FR Murdock                 2:07.8   4 
 19 Chris Michaud              8 Murdock                 2:08.8   5 
 20 Jessie Spinelli           SO Leominster              2:14.1   5 
 -- Daniel Fournier           SR Murdock                     DQ   4  Break line violation
 
Event 8  Boys 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Sean VanDoren             SR Westborough               40.2   3 
  2 Tyrel Wood                SR Leominster                40.5   1 
  3 John Militano             SR Nashoba                   40.9   3 
  4 Charlie Ritchie           Jr North Middlesex           41.3   1 
  4 Benjamin Feldman          SO Westborough               41.3   3 
  6 Andrew Pelkey             JR Murdock                   42.6   5 
  6 Alec Fannin               JR Westborough               42.6   4 
  8 Zachary Wright            SO Nashoba                   42.8   3 
  9 Jonah Kattau              SR Gardner                   45.0   5 
 10 Andrew Jowett             SO Nashoba                   45.5   4 
 11 Mihir Murthi              SR Westborough               46.0   6 
 12 Nathan Paquette           SR Leominster                46.8   2 
 13 Josh Santiago-Fournier    FR Leominster                47.0   2 
 14 Alec Greenwalt            SO Leominster                48.1   1 
 15 Kevin Joyce               JR North Middlesex           48.8   1 
 16 Ryan Duong                SO Leominster                48.9   2 
 17 Conor Hillier             FR Westborough               50.0   4 
 18 Sathya Krishna Anisetti   SO Westborough               50.8   7 
 19 William Hitchins          Fr North Middlesex           52.0   2 
 20 Marco Locarno             JR Nashoba                   52.1   4 
 21 Joshua Ramsey              8 Murdock                   52.7   5 
 22 Richard Swanson            7 Murdock                   58.1   7 
 23 James Martin              SO Murdock                   58.5   6 
 24 Emmett Foley              SO Gardner                   59.2   5 
 25 Eric Gibson               FR Gardner                 1:04.1   6 
 
Event 9  Boys 1000 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Trevor Raux               JR Gardner                 2:52.7   2 
  2 Mathew Boelens            SR Nashoba                 2:53.1   2 
  3 Max Polich                FR Westborough             2:56.5   2 
  4 Jordan Manuel             FR Murdock                 2:59.8   2 
  5 Chris Alfond              So North Middlesex         2:59.9   1 
  6 Oren Dennett              JR Westborough             3:04.0   2 
  7 Connor Schoen             FR Westborough             3:04.9   2 
  8 Marcus Braudis            SO Nashoba                 3:05.6   2 
  9 Michael Spooner           Fr North Middlesex         3:07.3   1 
 10 Chris Smith               JR Leominster              3:09.1   1 
 11 Gavin Thomas              Jr North Middlesex         3:14.5   1 
 12 Kyle Cloutier             FR Nashoba                 3:20.1   2 
 13 Kyle Joy                  Jr North Middlesex         3:24.0   1 
 14 Josh Kelly                FR Leominster              3:26.2   1 
 15 Anthony Tata              FR Nashoba                 3:26.9   2 
 15 Jamie Sanguinet           JR Leominster              3:26.9   1 
 17 Jonathan Chipman          FR Gardner                 3:34.4   2 
 18 Caleb Weldon              FR Leominster              3:37.2   1 
 19 Jake Zoltany              FR Leominster              3:40.2   1 
 20 Carlos Santom             JR Westborough             3:49.2   2 
 21 James Huff                FR Murdock                 3:51.4   2 
 22 Alec Hart                  6 Murdock                 3:51.6   2 
 23 Emmett Foley              SO Gardner                 4:19.3   2 
 
Event 10  Boys 4x440 Yard Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Nashoba                                              4:03.0   1 
  2 Westborough                                          4:06.2   1 
  3 North Middlesex                                      4:07.1   1 
  4 Leominster                                           4:09.2   1 
  5 Gardner                                              4:34.3   2 
  6 Murdock                                              4:54.7   2 
 
Event 11  Boys 4x220 Yard Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Westborough                                          1:45.1   1 
  2 Nashoba                                              1:50.5   1 
  3 Leominster                                           1:55.5   1 
  4 Murdock                                              1:56.1   2 
  5 Gardner                                              2:01.2   2 
  6 North Middlesex                                      2:14.1   1 
 
Event 12  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sarah Anderson            SR Westborough           33-03.25  
  2 Alyssa LaBrack            FR Murdock               31-08.25  
  3 Rachel Durgin             SR Murdock               26-07.50  
  4 Tabitha Domeij            JR Westborough           26-04.50  
  5 Sarah Mpelkas             SR Nashoba               26-01.00  
  6 Gianna DelGiudice         FR Leominster            25-09.75  
  7 Julia Mckay               JR Westborough           25-06.25  
  8 Bailey Delaney            Sr North Middlesex       25-04.00  
  9 Olivia Giacobbe           JR Westborough           25-03.00  
 10 Liz Hastings              SR Westborough           24-02.75  
 11 Kierra Caissey             9 Gardner               23-00.75  
 12 Jennifer Amoako           JR Leominster            22-07.75  
 13 Aly Comeau                12 Gardner               22-00.75  
 14 Addie Egan                SR Westborough           21-07.25  
 15 Emina Berbic              SR Leominster            21-02.25  
 16 Stephanie Palis           SO Nashoba               20-11.75  
 17 Brianna Dellechiaie       SR Murdock               20-09.25  
 18 Kimberly Zuccaro          Jr North Middlesex       20-06.25  
 19 Olivia Anderson           10 Gardner               20-05.75  
 20 Emily McGrath             So North Middlesex       20-05.50  
 21 Kevin Banks               Fr North Middlesex       17-06.25  
 22 Emily Suleski             SO Nashoba               16-01.25  
 23 Hannah Ritchie            So North Middlesex       16-00.50  
 24 Emily Roberts              7 Murdock               15-02.50  
 
Event 13  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Aly Comeau                12 Gardner                5-00.00  
  2 Taylor Brady              SR Nashoba                4-06.00  
  3 Rosette Nkanka            SR Leominster            J4-06.00  
  4 Meiling DellaGrotte       SR Nashoba                4-04.00  
  4 Samantha Shepherd         SR Leominster            J4-00.00  
  6 Gillian Robertson         SR Westborough           J4-04.00  
  7 Melissa Sullivan          SO Westborough           J4-04.00  
  8 Brianna Dellechiaie       SR Murdock               J4-00.00  
  8 Haley Quinn               Jr North Middlesex       J4-00.00  
  8 Sarah Gaffney             JR Nashoba               J4-00.00  
  8 Abby Amenta               SR Murdock               J4-00.00  
 12 Maggie McEvilly           SR Leominster            J4-00.00  
 13 Victoria Swanson          FR Murdock               J4-00.00  
 14 Emily McGrath             So North Middlesex        3-08.00  
 14 Marie Shepherd            JR North Middlesex        3-08.00  
 14 Emily Roberts              7 Murdock                3-08.00  
 14 Kierra Caissey             9 Gardner                3-08.00  
 
Event 14  Girls 2 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kelsey Horowitz           SR Nashoba                11:51.8  
  2 Natalie Bettez            JR Nashoba                12:52.2  
  3 Emily Desmond             FR Westborough            13:07.5  
  4 Plamedi Makelela          JR Leominster             13:26.3  
  5 Erin McDowell             SR Leominster             13:34.0  
  6 Felica Ingman             SR Murdock                14:01.2  
  7 Gillian Robertson         SR Westborough            14:10.7  
  8 Alex Buckman              JR Leominster             14:20.4  
  9 Noelle Sands              10 Gardner                16:44.9  
 
Event 15  Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Aly Comeau                12 Gardner                    9.5   3 
  2 Maggie McEvilly           SR Leominster                 9.9   1 
  3 Meiling DellaGrotte       SR Nashoba                   10.0   2 
  4 Sarah Mpelkas             SR Nashoba                  J10.0   2 
  5 Sarah Gaffney             JR Nashoba                   10.3   2 
  6 Rachel Durgin             SR Murdock                   10.4   3 
  7 Melissa Sullivan          SO Westborough               10.6   2 
  7 Jemina Shepherd           JR Leominster                10.6   1 
  9 Jenney Ly                 JR Leominster                10.8   1 
 10 Mary Bush                 SO Westborough               10.9   2 
 11 Elaina McDowell           SR Leominster                11.0   3 
 12 Hannah Ritchie            So North Middlesex           11.2   1 
 13 Olivia Natale             FR Westborough               11.3   2 
 14 Margaret Ritchie          So North Middlesex           11.4   1 
 15 Emily McGrath             So North Middlesex           11.9   1 
 16 Victoria Swanson          FR Murdock                   12.3   3 
 17 Tijana Howard             SO Leominster                13.0   3 
 
Event 16  Girls 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Sarah Militano            JR Nashoba                    7.1   2 
  2 Kristina MacLure          SO Nashoba                    7.4   2 
  3 Aly Comeau                12 Gardner                    7.8   3 
  3 Debbie Okpoebo            SR Leominster                 7.8   1 
  5 Velhelmina Akosa          SO Leominster                J7.8   1 
  6 Katie Bretta              SO Westborough                7.9   2 
  6 Mary Okyere               JR Leominster                 7.9   1 
  8 Julia Zawadzki            JR Westborough                8.0   2 
  9 Bailey Delaney            Sr North Middlesex            8.1   1 
 10 Stephanie Palis           SO Nashoba                    8.3   2 
 10 Abby Amenta               SR Murdock                    8.3   3 
 10 Marie Shepherd            JR North Middlesex            8.3   1 
 13 Taylor Templeton          Jr North Middlesex           J8.3   1 
 13 Brianna Dellechiaie       SR Murdock                   J8.3   3 
 15 Ashley Butler             JR Westborough                8.4   2 
 16 Olivia Giacobbe           JR Westborough                9.0   3 
 17 Melissa DiPano            So North Middlesex           10.1   3 
 18 Olivia Anderson           10 Gardner                   11.0   3 
 
Event 17  Girls 1 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kelsey Horowitz           SR Nashoba                 5:51.4  
  2 Felicia Banda             11 Gardner                 5:57.4  
  3 Hannah Crowley            SR Westborough             6:08.2  
  4 Kelsey Bedard             JR Leominster              6:13.8  
  5 Gina Mician               SO Leominster              6:16.6  
  6 Felica Ingman             SR Murdock                 6:16.9  
  7 Nina Vogelsang            Jr North Middlesex         6:19.5  
  8 Rosette Nkanka            SR Leominster              6:25.9  
  9 Alexa Muchiutti           SO Nashoba                 6:34.9  
 10 Elisha Bouchard           Fr North Middlesex         6:36.6  
 11 Cecelia Hogan             SR Westborough             6:39.9  
 12 Emma Cucehiara            FR Leominster              7:09.4  
 13 Haylee Hebert             SO Leominster              7:17.4  
 14 Noelle Sands              10 Gardner                 7:36.6  
 15 Akanksha Nagarkar         FR Leominster              7:46.9  
 16 Sabrina Bonetti           FR Leominster              7:50.9  
 
Event 18  Girls 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Elizabeth Gallary         JR Westborough             1:56.6   2 
  2 Taylor Brady              SR Nashoba                 1:58.8   2 
  3 Mary Kwofie               JR Leominster              1:59.4   1 
  4 Kimberly Zuccaro          Jr North Middlesex         1:59.6   1 
  5 Plamedi Makelela          JR Leominster              2:00.6   1 
  6 Alli DelGiudice           SO Leominster              2:00.8   1 
  7 Kierra Caissey             9 Gardner                 2:01.3   3 
  8 Brianna Dellechiaie       SR Murdock                 2:03.6   3 
  9 Mary Bush                 SO Westborough             2:06.6   2 
 10 Elaina McDowell           SR Leominster              2:10.9   3 
 11 Kayla Kenney              JR Leominster              2:11.6   3 
 12 Emily Suleski             SO Nashoba                 2:11.9   2 
 13 Caitlin Bosse             10 Gardner                 2:25.9   3 
 
Event 19  Girls 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Kristina MacLure          SO Nashoba                   43.9   3 
  2 Sarah Militano            JR Nashoba                   45.6   3 
  3 Velhelmina Akosa          SO Leominster                49.0   2 
  4 Antonia Iaquinta          SR Leominster                49.1   1 
  5 Marie Shepherd            JR North Middlesex           49.3   1 
  6 Bailey Delaney            Sr North Middlesex           49.6   1 
  7 Adrianna Rodriguez        SR Leominster                49.9   1 
  8 Abby Amenta               SR Murdock                   50.0   4 
  9 Melanie Barbini           JR Westborough               51.1   3 
  9 Samantha Aviles           JR Leominster                51.1   2 
 11 Julia Mckay               JR Westborough               51.3   3 
 12 Kierra Caissey             9 Gardner                   51.6   4 
 13 Nicole Boyson             SO Leominster                51.8   5 
 14 Taylor Templeton          Jr North Middlesex           52.4   2 
 15 Jenney Ly                 JR Leominster                52.6   5 
 16 Margaret Ritchie          So North Middlesex           52.9   2 
 17 Alyison Williams          JR Gardner                 1:02.9   4 
 
Event 20  Girls 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Felicia Banda             11 Gardner                 3:32.8  
  2 Natalie Bettez            JR Nashoba                 3:33.0  
  3 Hannah Crowley            SR Westborough             3:38.2  
  4 Kelsey Bedard             JR Leominster              3:40.6  
  5 Kyra Young                SO Leominster              3:48.4  
  6 Kimberly Zuccaro          Jr North Middlesex         3:48.7  
  7 Elisha Bouchard           Fr North Middlesex         3:49.6  
  8 Erin McDowell             SR Leominster              3:49.9  
  9 Nina Vogelsang            Jr North Middlesex         3:51.4  
 10 Olivia Giacobbe           JR Westborough             3:54.9  
 11 Maeghan Spear             JR Leominster              3:55.1  
 12 Alex Buckman              JR Leominster              3:57.6  
 13 Samantha Shepherd         SR Leominster              3:58.2  
 14 Becca Siegal              JR Westborough             4:01.5  
 15 Kathleen Mazza            SR Murdock                 4:04.0  
 16 Addie Egan                SR Westborough             4:11.2  
 17 Caitlin Bosse             10 Gardner                 4:35.1  
 
Event 21  Girls 4x440 Yard Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Leominster                                           4:52.3  
  2 Westborough                                          4:53.9  
  3 Nashoba                                              5:16.0  
  4 Murdock                                              5:35.1  
 
Event 22  Girls 4x220 Yard Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Nashoba                                              2:05.6   2 
  2 Westborough                                          2:07.1   2 
  3 Leominster                                           2:07.8   1 
  4 North Middlesex                                      2:16.9   1 
  5 Murdock                                              2:22.0   2 



My ACTIVE
Help
Training Log
Forums
Post a Race
Submit Results
Advertise


   

© 2014 Active Network, LLC and/or its affiliates and licensors. All rights reserved.
About Us | Terms of Use | Copyright Policy | Your Privacy Rights | Support
Cool Running Facebook Facebook | Cool Running Twitter Twitter | Newsletter Subscription | News Feed Subscription
Race Directors | Running Events | Race Results | Running Tips | Pace Calculator | Couch to 5K | Running Forum | Running News