Community: Exchange advice in the forums and read running commentary Resources: Personal running log, calculators, links and other tools for runners News: Running news from around the world Training: Articles and advice about fitness, race training and injury prevention Races/Results: Find upcoming races and past results Home: The Cool Running homepage

Cool Running homepage
events
Massachusetts Event Spotlights
Find Events
Find Results
Race Directors

Race directors: Promote your event
Discover how Cool Running can help you.

Add to our calendar
Submit your race to our event calendar.

Submit race results
Add race results to our results section.

Instant Ads
Pay-Per-Click Ads on Active.com  
   
> Printer-friendly page

Mayflower Conference Track & Field Championship Meet

Sacred Heart HS - Kingston, MA, May 15, 2012

[Event Results and Team Scores Boys ]

Event Results and Team Scores Girls

Licensed to First Time Out - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/15/2012 09:36 PM
               2012 Mayflower Conference Track Meet - 5/15/2012                
                    Sacred Heart High School - Kingston, MA                    
                                    Results                                    
 
Event 17  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
        Meet: * 15.87  2004        Pricilla Trojano, West Bridgewater          
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Erin Bracken              11 Sacred Heart             17.54   1 
  2 Julia Correa              12 Tri-County R             18.10   1 
  3 Tricia Gordon             12 Bristol-Plym             18.23   2 
  4 Colleen Mistler           11 Tri-County R             18.26   1 
  5 Elise Morgan              11 Holbrook                 18.63   1 
  6 Alexis Kocerha            09 Southeastern             18.78   1 
  7 Meghan Quinn              11 Sacred Heart             18.81   1 
  8 Sam Meerbott              12 Tri-County R             20.40   2 
  9 Sarah Czymbor             11 West Bridgew             20.44   2 
 10 Emily Yeo                  8 West Bridgew             20.50   2 
 11 Mariana Pereira           11 Southeastern             20.77   2 
 12 Lauren Connon             11 Bristol-Plym             20.88   3 
 13 Emma Bedard                7 West Bridgew             21.27   2 
 14 Ali Downey                10 Southeastern             21.31   3 
 15 Sabrina Vixama            12 Blue Hills T             21.32   3 
 16 Lauren Bracken            09 Sacred Heart             21.54   4 
 17 Chelsea Neville           09 Diman Region             22.26   3 
 18 Michelee Chery            12 Blue Hills T             22.50   4 
 19 Sarah Carter              09 Bristol-Plym             22.51   4 
 20 Alexandra Correia         09 Bishop Conno             28.02   4 
 
Event 18  Girls 2 Mile Run
================================================================
        Meet: * 11:30.72  2006        Greta Wicklund, Sacred Heart             
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alison Wyman               8 West Bridgew          12:30.98  
  2 Emma Cashman              09 West Bridgew          12:55.71  
  3 Laura Auerbach            09 Tri-County R          13:31.13  
  4 Jessica Donovan           11 Bristol-Plym          13:36.52  
  5 Corrie Desilets           12 Tri-County R          13:49.00  
  6 Corrine Borges            09 Diman Region          14:11.05  
  7 Danielle Souza            09 West Bridgew          14:15.29  
  8 Amanda Walsh              11 Sacred Heart          14:20.01  
  9 Emma Pollmeni             10 Bishop Conno          14:33.94  
 10 Jennifer Collier          11 Bristol-Plym          15:09.88  
 11 Jessica Politano          09 Blue Hills T          15:15.41  
 12 Sierra Ferreira           11 Bristol-Plym          15:20.46  
 13 Kara Dentler              09 Blue Hills T          15:33.67  
 14 Heavenleigh Walker        10 Bishop Conno          16:32.31  
 15 Minsu Cho                 09 Sacred Heart          17:19.21  
 16 Kelly O'Donnell           09 Sacred Heart          17:20.03  
 17 Sam Pasquantonio          10 Blue Hills T          17:26.29  
 18 Rachel Pichette           11 Bishop Conno          19:01.30  
 19 Holly Demus               10 Tri-County R          19:10.53  
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
        Meet: * 26.5h  1991        Ohuwa Furblur, Harwich                      
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Natalie Rivera            12 Southeastern             27.90   1  27.896
  2 Erin Bracken              11 Sacred Heart             27.90   2  27.899
  3 Christal Lake             10 Southeastern             28.06   1 
  4 Lauren Laflamme           11 Tri-County R             28.35   1 
  5 Lacey Perry               09 Diman Region             29.02   2 
  6 Kelly Rathje              10 Sacred Heart             29.05   1 
  7 Julia Correa              12 Tri-County R             29.21   1 
  8 Tayler Wornum             09 Blue Hills T             30.17   3 
  9 Ceara Kelly               09 Holbrook                 30.44   2 
 10 Jakiyah Jones-Robinson    09 Holbrook                 30.49   3 
 11 Allyson Mills             10 West Bridgew             30.74   2 
 12 Emily Spillane            09 Tri-County R             31.54   2 
 13 Emily Yeo                  8 West Bridgew             31.69   3 
 14 Evanni Moore              09 Blue Hills T             32.20   4 
 15 Joy Moriarity              7 Sacred Heart             32.30   3 
 16 Charlotte Levesque        09 Diman Region             32.39   3 
 17 Grace Anderson            11 Bristol-Plym             32.86   3 
 18 Francisca Monteiro        09 Southeastern             33.22   4 
 19 Andreina Diaz             09 Holbrook                 33.30   4 
 20 Elyse Porter               8 West Bridgew             33.91   4 
 21 Melanie Prado             11 Bristol-Plym             34.43   4 
 22 Ashley Lemire             12 Blue Hills T             34.66   5 
 23 Bailey Holland            JR Bishop Conno             35.50   5 
 24 Jen Souza                 10 Diman Region             35.89   5 
 
Event 20  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
        Meet: * 12.8h  1992        Ohuwa Furblur, Harwich                      
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Maddie Kaplan             09 Tri-County R             13.59   1 
  2 Bridgit Mills              7 West Bridgew             13.63   1 
  3 Josey Tracy                7 Sacred Heart             13.87   2 
  4 Jen Rathje                11 Sacred Heart             14.12   1 
  5 Caroline Thomas           10 Sacred Heart             14.20   2 
  6 Jasmine Anderson           8 West Bridgew             14.34   1 
  7 Sara Monte                12 Diman Region             14.39   1 
  7 Ceara Kelly               09 Holbrook                 14.39   2 
  9 Victoria St. Louis        11 Bishop Conno             14.57   2 
 10 Sahradya Oracius          09 Blue Hills T             14.67   1 
 11 Brianna Goncalves         11 Bristol-Plym             14.88   3 
 12 Myranda Peterson          12 Blue Hills T             14.89   3 
 13 Chanel Price              12 Blue Hills T             15.01   3 
 14 Melanie Fonseca-Teixeira  09 Southeastern             15.03   2 
 15 Josilyn Carlson           10 Tri-County R             15.30   2 
 16 Natalie Berganza          09 Tri-County R             15.34   4 
 17 Jakiyah Jones-Robinson    09 Holbrook                 15.41   3 
 18 Kayla Tonucci             10 Bristol-Plym             16.26   4 
 19 Samantha Franklin          7 Holbrook                 16.40   4 
 20 Abby McNulty               7 West Bridgew             16.47   3 
 21 Amy Forcier               10 Diman Region             16.76   4 
 22 Laura Destremps           10 Bishop Conno             17.34   4 
 
Event 21  Girls 800 Meter Run
================================================================
        Meet: * 2:24.9h  1998        Emily Bersin, Nauset Reg.                 
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Charlotte Allen           09 West Bridgew           2:35.01  
  2 Moira Gattoni             10 Sacred Heart           2:37.86  
  3 Kristin DeSouza           12 Blue Hills T           2:37.95  
  4 Abigail Cosgrove          10 West Bridgew           2:42.46  
  5 Caitlin Rodway             7 Sacred Heart           2:42.96  
  6 Brittany Skelly           11 Tri-County R           2:43.37  
  7 Erin Benoit               09 Diman Region           2:48.67  
  8 Savannah Climo            10 West Bridgew           2:52.06  
  9 Beth Parris               12 Bristol-Plym           2:56.47  
 10 Caroline Read             09 Tri-County R           2:56.79  
 11 Alyssa Gillespie          09 Tri-County R           2:59.97  
 12 Jacqueline Fasolo         09 Bristol-Plym           3:04.99  
 13 Maggie Swain               7 Sacred Heart           3:26.64  
 
Event 22  Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================
        Meet: * 1:10.95  5/17/2011   Kathleen Ketter, Sacred Heart             
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Katelyn Foley             10 Sacred Heart           1:14.91   2 
  2 Colleen Mistler           11 Tri-County R           1:16.81   1 
  3 Desiree Raymond           12 Diman Region           1:18.36   1 
  4 Alexis Kocerha            09 Southeastern           1:18.73   1 
  5 Tricia Gordon             12 Bristol-Plym           1:19.38   1 
  6 Emma Bedard                7 West Bridgew           1:20.87   2 
  7 Olivia Sarantopolous       7 West Bridgew           1:23.31   2 
  8 Elizabeth Gitschier       10 Tri-County R           1:24.86   2 
  9 Meaghan Kelly             11 Holbrook               1:25.42   1 
 10 Lauren Connon             11 Bristol-Plym           1:26.48   2 
 11 Mara Spalvins             11 Tri-County R           1:27.27   2 
 12 Chelsea Neville           09 Diman Region           1:28.33   1 
 13 Cianna Simpson            10 Bristol-Plym           1:34.15   3 
 14 Ashley Fogarty            11 West Bridgew           1:36.24   3 
 15 Lauren Bracken            09 Sacred Heart           1:37.44   3 
 
Event 23  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
        Meet: * 1:00.82  5/13/2008   Kim Carlomagno, Martha's V.               
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Francesca Sheedy          10 West Bridgew           1:04.37   1 
  2 Emma Kincaid              10 West Bridgew           1:05.42   1 
  3 Kelsey Jorge              11 Bristol-Plym           1:05.85   1 
  4 Alexa Nasr                10 Sacred Heart           1:06.04   1 
  5 Ericha Whitham             7 West Bridgew           1:09.27   1 
  6 Brynn Pasternak           09 Diman Region           1:09.42   2 
  7 Briana Fuertes            12 Blue Hills T           1:09.93   2 
  8 Jamie Lonczak             09 Tri-County R           1:11.02   1 
  9 Alexis Eartbawey          10 Southeastern           1:12.09   4 
 10 Kenzie Sullivan           12 Sacred Heart           1:13.42   2 
 11 Erika Simon               11 Tri-County R           1:14.52   2 
 12 Brittany Monte            10 Diman Region           1:15.02   3 
 13 Lucia Alves               11 Holbrook               1:16.11   3 
 14 Bailey Holland            JR Bishop Conno           1:16.88   2 
 15 Erin Raymond               7 Sacred Heart           1:18.21   3 
 16 Jacqueline Fasolo         09 Bristol-Plym           1:19.25   3 
 17 Emily Ditulio             10 Tri-County R           1:20.05   4 
 18 Ruth Collins              11 Bristol-Plym           1:20.63   4 
 19 Brunna Ferreira           11 Diman Region           1:37.45   4 
 
Event 24  Girls 1 Mile Run
================================================================
        Meet: * 5:36.7h  1998        Carolyn Conroy, Westport                  
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alison Wyman               8 West Bridgew           5:54.14  
  2 Charlotte Allen           09 West Bridgew           5:57.57  
  3 Emma Cashman              09 West Bridgew           5:57.85  
  4 Brittany Skelly           11 Tri-County R           6:17.57  
  5 Corrine Borges            09 Diman Region           6:21.98  
  6 Brigid LeBlanc             7 Sacred Heart           6:22.81  
  7 Hannah Volpe               8 Sacred Heart           6:23.10  
  8 Corrie Desilets           12 Tri-County R           6:23.17  
  9 Jessica Donovan           11 Bristol-Plym           6:40.70  
 10 Jamie Leiriao             10 Diman Region           6:53.89  
 11 Amberly Mendes            10 Southeastern           6:55.39  
 12 Jackie Rouse               7 Sacred Heart           6:55.90  
 13 Jessica Politano          09 Blue Hills T           7:03.91  
 14 Kara Dentler              09 Blue Hills T           7:12.43  
 15 Jennifer Collier          11 Bristol-Plym           7:13.35  
 16 Emily Macdonald           09 Southeastern           7:21.05  
 17 Sierra Ferreira           11 Bristol-Plym           7:25.08  
 18 Rachel Pichette           11 Bishop Conno           8:12.38  
 19 Holly Demus               10 Tri-County R           8:16.72  
 20 Esther Eugene             12 Blue Hills T           8:37.95  
 21 Heavenleigh Walker        10 Bishop Conno          10:00.56  
 
Event 25  Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================
        Meet: * 52.7h  1994        , Nauset Reg                                
                       Manach,  Sargent, Harvey, Johnson                 
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Southeastern Reg. Voc/Tech                            53.36   1 
     1) Christal Lake 10                2) Merari Hernandez 10            
     3) Natalie Rivera 12               4) Aronize Byrd 11                
  2 Sacred Heart                                          55.80   1 
     1) Jen Rathje 11                   2) Kelly Rathje 10                
     3) Moira Gattoni 10                4) Caroline Thomas 10             
  3 Tri-County RVT                                        56.11   1 
     1) Sam Meerbott 12                 2) Elizabeth Gitschier 10         
     3) Maddie Kaplan 09                4) Lauren Laflamme 11             
  4 West Bridgewater                                      57.15   1 
     1) Jasmine Anderson 8              2) Tiarra Murrell 10              
     3) Bridgit Mills 7                 4) Allyson Mills 10               
  5 Blue Hills Tech                                       57.92   2 
     1) Myranda Peterson 12             2) Tayler Wornum 09               
     3) Chanel Price 12                 4) Sahradya Oracius 09            
  6 Diman Regional Voc/Tech                               59.66   2 
     1) Monte Sara 12                   2) Charlotte Levesque 09          
     3) Monte Brittany 10               4) Brynne Pasternak 09            
  7 Holbrook                                            1:06.13   2 
     1) Sophia Kiokpasoglou 7           2) Lucia Alves 11                 
     3) Andreina Diaz 09                4) Samantha Franklin 7            
 -- Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech                           DQ   2  zonr violation
     1) Rachel Collins 11               2) Heather Castro 11              
     3) Deja Houston 09                 4) Sydney Silvia 09               
 
Event 26  Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
        Meet: * 4:21.9h  1992        , Nauset Reg                              
                         Johnson, Long, Butts, Gore                        
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Blue Hills Tech                                     4:37.93   2 
     1) Bryanna Eklund 10               2) Kristin DeSouza 12             
     3) Briana Fuertes 12               4) Jasmine Hernandez 12           
  2 West Bridgewater                                    4:38.32   1 
     1) Ericha Whitham 7                2) Caroline Nee 11                
     3) Emma Kincaid 10                 4) Francesca Sheedy 10            
  3 Sacred Heart                                        4:40.50   1 
     1) Erin Bracken 11                 2) Kenzie Sullivan 12             
     3) Katelyn Foley 10                4) Alexa Nasr 10                  
  4 Tri-County RVT                                      4:54.40   1 
     1) Jamie Lonczak 09                2) Erika Simon 11                 
     3) Ronelle Erickson 10             4) Emily Ditulio 10               
  5 Diman Regional Voc/Tech                             4:57.74   1 
     1) Desiree Raymond 12              2) Madison Rapoza 10              
     3) Erin Benoit 09                  4) Jamie Leiriao 10               
  6 Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech                      5:31.49   2 
     1) Heather Castro 11               2) Cianna Simpson 10              
     3) Deja Houston 09                 4) Ruth Collins 11                
 
Event 27  Girls Shot Put
================================================================
        Meet: * 35-01  1996        Kara Shemeth, Martha's Vineyard             
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Elise Morgan              11 Holbrook              28-07.00  
  2 Tiarra Murrell            10 West Bridgew          27-00.75  
  3 Kayla Tonucci             10 Bristol-Plym          25-11.25  
  4 Beth Parris               12 Bristol-Plym          25-11.00  
  5 Rytge Lantimo             12 Southeastern          25-10.00  
  6 Nadine Smith              10 Tri-County R          25-01.50  
  7 Caroline Olson            09 West Bridgew          23-05.25  
  8 Melanie Prado             11 Bristol-Plym          22-11.00  
  9 Nathania Smith            12 Tri-County R          22-07.50  
 10 Celia Pugsley             10 Blue Hills T          22-06.50  
 11 Faith Cabral              11 Diman Region          21-11.50  
 12 Bridget McHugh            11 Tri-County R          20-03.50  
 13 Mia Wociechoski           09 West Bridgew          19-10.50  
 14 Kate Mcdonnell            09 Diman Region          19-08.00  
 15 Sabrina Vixama            12 Blue Hills T          19-07.75  
 16 Jasmine Raynor            11 Blue Hills T          19-06.00  
 17 Andreina Diaz             09 Holbrook              17-04.50  
 
Event 28  Girls Long Jump
================================================================
        Meet: * 16-03  1991        Katarina Jonsberg, Martha's Vineyard        
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Erin Bracken              11 Sacred Heart          14-03.00  
  2 Maddie Kaplan             09 Tri-County R          14-02.50  
  3 Lacey Perry               09 Diman Region          13-08.00  
  3 Kelly Rathje              10 Sacred Heart          13-08.00  
  5 Meghan Quinn              11 Sacred Heart          13-07.50  
  6 Celia Pugsley             10 Blue Hills T          13-01.00  
  7 Mariana Pereira           11 Southeastern          12-11.00  
  8 Alana Sabadin             09 Southeastern          12-03.50  
  9 Alana Britton             12 West Bridgew          12-00.50  
 10 Emma Bedard                7 West Bridgew          11-10.00  
 11 Victoria St. Louis        11 Bishop Conno          11-06.00  
 12 Desiree Raymond           12 Diman Region          11-03.50  
 13 Bryanna Eklund            10 Blue Hills T          11-02.50  
 14 Olivia Sarantopolous       7 West Bridgew          11-01.50  
 15 Brianna Goncalves         11 Bristol-Plym           9-11.50  
 16 Kelly Korslund            10 Tri-County R           9-06.00  
 16 Jessica Politano          09 Blue Hills T           9-06.00  
 18 Laura Destremps           10 Bishop Conno           9-02.00  
 19 Courtney Quaranto         09 Tri-County R           8-10.50  
 
Event 29  Girls Triple Jump
================================================================
        Meet: * 35-02.75  1991        Danica Santos, West Bridgewater          
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Bethany Faiella           12 Sacred Heart          31-00.00  
  2 Katelyn Foley             10 Sacred Heart          30-02.50  
  3 Alexa Nasr                10 Sacred Heart          30-01.00  
  4 Colleen Mistler           11 Tri-County R          29-06.00  
  5 Tricia Gordon             12 Bristol-Plym          29-02.00  
  6 Samantha Meerbott         12 Tri-County R          28-07.75  
  7 Lacey Perry               09 Diman Region          28-07.25  
  8 Lauren Connon             11 Bristol-Plym          27-02.75  
  9 Mariana Pereira           11 Southeastern          26-04.25  
 10 Corrie Desilets           12 Tri-County R          25-07.00  
 11 Alana Sabadin             09 Southeastern          25-03.00  
 12 Brynn Pasternak           09 Diman Region          25-01.25  
 13 Elyse Porter               8 West Bridgew          24-04.00  
 14 Briana Fuertes            12 Blue Hills T          24-03.50  
 15 Maria Alfieri             11 West Bridgew          24-00.00  
 16 Ali Downey                10 Southeastern          23-02.00  
 17 Olivia Creighton           7 West Bridgew          22-07.00  
 18 Brianna Goncalves         11 Bristol-Plym          22-05.00  
 19 Jasmine Hernandez         12 Blue Hills T          21-01.50  
 
Event 30  Girls Javelin Throw
================================================================
        Meet: * 105-03  2001        Meredith Smith, Martha's Vineyard          
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Beth Parris               12 Bristol-Plym             92-00  
  2 Nathania Smith            12 Tri-County R             85-06  
  3 Tayler Wornum             09 Blue Hills T             81-08  
  4 Julia Correa              12 Tri-County R             80-00  
  5 Tiffany Ma                12 Blue Hills T             76-08  
  6 Gabrille Franzini         12 Sacred Heart             71-09  
  7 Francesca Sheedy          10 West Bridgew             70-06  
  8 Ruth Collins              11 Bristol-Plym             65-02  
  9 Kelsey Jorge              11 Bristol-Plym             63-11  
 10 Maddie Wagner             11 Sacred Heart             63-06  
 11 Brittany Monte            10 Diman Region             62-07  
 12 Monique Sneed             12 Southeastern             62-06  
 13 Shannon Croatto           11 Tri-County R             59-00  
 14 Lauren Bean               09 Southeastern             58-06  
 15 Alana Britton             12 West Bridgew             57-01  
 16 Bethany Richards          11 Blue Hills T             54-10  
 17 Anna White                12 West Bridgew             46-10  
 18 Amberly Mendes            10 Southeastern             42-00  
 19 Samantha Franklin          7 Holbrook                 31-06  
 20 Sophia Kiokpasoglou        7 Holbrook                 31-04  
 
Event 31  Girls Discus Throw
================================================================
        Meet: * 118-06  1989        Bonnie Rascicot, West Bridgewater          
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Grace Anderson            11 Bristol-Plym             83-07  
  2 Tiffany Ma                12 Blue Hills T             83-05  
  3 Mara Spalvins             11 Tri-County R             76-06  
  4 Rytge Lantimo             12 Southeastern             74-00  
  5 Melanie Prado             11 Bristol-Plym             73-10  
  6 Jacquelyn Rehm            10 Bristol-Plym             71-00  
  7 Tiarra Murrell            10 West Bridgew          61-08.50  
  8 Bethany Faiella           12 Sacred Heart             60-07  
  9 Elise Morgan              11 Holbrook                 60-00  
 10 Nadine Smith              10 Tri-County R             56-04  
 11 Gabrille Franzini         12 Sacred Heart             55-09  
 11 Jen Souza                 10 Diman Region             55-09  
 13 Kate Mcdonnell            09 Diman Region             55-05  
 14 Charlotte Levesque        09 Diman Region             54-07  
 15 Eryn Sullivan             10 Blue Hills T             53-10  
 16 Megan Hanlon              12 Tri-County R             51-00  
 17 Kenzie Sullivan           12 Sacred Heart             49-06  
 18 Mia Wociechoski           09 West Bridgew             47-07  
 19 Sabrina Vixama            12 Blue Hills T             47-04  
 
Event 32  Girls High Jump
================================================================
        Meet: *  5-01  1998        Alicia Anderson, Nauset Reg                 
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Natalie Rivera            12 Southeastern           5-00.00  
  2 Brianna Faiella           12 Sacred Heart           4-08.00  
  3 Christal Lake             10 Southeastern          J4-08.00  
  4 Emily Yeo                  8 West Bridgew          J4-08.00  
  5 Sara Monte                12 Diman Region           4-06.00  
  6 Alexis Kocerha            09 Southeastern           4-04.00  
  6 Michelee Chery            12 Blue Hills T           4-04.00  
  8 Jakiyah Jones-Robinson    09 Holbrook              J4-04.00  
  9 Allyson Mills             10 West Bridgew          J4-04.00  
 10 Erika Simon               11 Tri-County R           4-02.00  
 11 Lauren Laflamme           11 Tri-County R           4-00.00  
 12 Ronelle Erickson          10 Tri-County R          J4-00.00  
 -- Jacqueline Fasolo         09 Bristol-Plym                NH  
 
                    Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Sacred Heart               120        2) West Bridgewater          110   
    3) Tri-County RVT              89        4) Bristol-Plymouth Reg. Voc  54   
    5) Southeastern Reg. Voc/Tech  53.50     6) Blue Hills Tech            35.50
    7) Diman Regional Voc/Tech     22        8) Holbrook                   12   



My ACTIVE
Help
Recent Results
Upcoming Events
Training Log
Forums
Post a Race
Submit Results
Advertise


   

© 2014 Active Network, LLC and/or its affiliates and licensors. All rights reserved.
About Us | Terms of Use | Copyright Policy | Your Privacy Rights | Support
Cool Running Facebook Facebook | Cool Running Twitter Twitter | Newsletter Subscription | News Feed Subscription
Race Directors | Running Events | Race Results | Running Tips | Pace Calculator | Couch to 5K | Running Forum | Running News