Community: Exchange advice in the forums and read running commentary Resources: Personal running log, calculators, links and other tools for runners News: Running news from around the world Training: Articles and advice about fitness, race training and injury prevention Races/Results: Find upcoming races and past results Home: The Cool Running homepage

Cool Running homepage
events
Massachusetts Event Spotlights
Find Events
Find Results
Race Directors

Race directors: Promote your event
Discover how Cool Running can help you.

Add to our calendar
Submit your race to our event calendar.

Submit race results
Add race results to our results section.

Instant Ads
Pay-Per-Click Ads on Active.com  
   
> Printer-friendly page

SWCL East Division Meets

Northbridge, MA, January 12, 2005

[Team Scores ]

Individual Results

Licensed to Southern Worcester County League - Organization License
                                                          Hy-Tek's Meet Manager
                 Southern Worcester County League Indoor Track                 
                              East Division Meets                              
                            Northbridge High School                            
                                    Results                                    
 
Girls 50 Yard Dash NB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   643 Sarah Rafferty      FR Uxbridge                  6.60   1 
  2   114 Jessica Fellbaum    SO Grafton                   6.70   4 
  3   621 Emily Berard        JR Uxbridge                  6.80   2 
  3   340 Hayley Stefan       JR Oxford                    6.80   1 
  5   136 Meaghan Vogel       SR Grafton                   6.90   4 
  6   709 Danielle Salmonsen  ?? Uxbridge                  7.00   3 
  6   327 Maggie Dawidczyk    JR Oxford                    7.00   2 
  6   244 Allison Monteith    SO Millbury                  7.00   4 
  9   245 Julie Murray        SO Millbury                 J7.00   4 
  9   326 Emily Caffelle      SO Oxford                   J7.00   3 
 11   117 Kasie Floyd         SR Grafton                   7.20   5 
 12   223 Kim Boualauong      FR Millbury                  7.30   5 
 12   279 Kayla Barrows       FR Northbridge               7.30   3 
 12   625 Ashley DePasquale   SR Uxbridge                  7.30   1 
 15   123 Sarah Lapan         SO Grafton                  J7.30   5 
 15   283 Kristen Gosselin    SR Northbridge              J7.30   1 
 17   292 Ledy Polanco        ?? Northbridge               7.40   2 
 18   285 Jackie Kosciak      SO Northbridge               7.70   2 
 18   247 Kimberly Rudge       8 Millbury                  7.70   5 
 
Girls 300 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   621 Emily Berard        JR Uxbridge                 47.90   1 
  2   227 Stephanie Crain     SO Millbury                 48.80   4 
  2   327 Maggie Dawidczyk    JR Oxford                   48.80   1 
  4   283 Kristen Gosselin    SR Northbridge              49.20   1 
  5   643 Sarah Rafferty      FR Uxbridge                 50.20   2 
  6   245 Julie Murray        SO Millbury                 50.80   4 
  7   340 Hayley Stefan       JR Oxford                   50.90   2 
  8   110 Sarah Casey         SO Grafton                  51.00   4 
  9   136 Meaghan Vogel       SR Grafton                  51.30   4 
 10   625 Ashley DePasquale   SR Uxbridge                 52.60   3 
 11   339 Jacque Sprague      FR Oxford                   53.30   1 
 12   287 Lindsey Mutell      SO Northbridge              53.40   2 
 13   322 Allison Barre       FR Oxford                   54.00   3 
 14   232 Deanna Flaherty     SO Millbury                 54.40   5 
 15   293 Brenna Wilson       SO Northbridge              54.90   2 
 16   223 Kim Boualauong      FR Millbury                 55.00   5 
 17   122 Samantha Hendrix    FR Grafton                  55.60   5 
 18   624 Justine Burgess     SR Uxbridge                 56.90   3 
 --   292 Ledy Polanco        ?? Northbridge                DNF   3 
 
Girls 1 Mile Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   224 JennaKay Boucher    SO Millbury               6:10.30  
  2   131 Sam Sheehan         SO Grafton                6:18.30  
  3   291 Stacey Susienka     SR Northbridge            6:35.00  
  4   647 Shelby Taylor       SO Uxbridge               6:35.60  
  5   645 Caleigh Ross        FR Uxbridge               6:41.40  
  6   332 Alexa Marcigliano   SR Oxford                 6:43.20  
  7   633 Monica Joseph       SR Uxbridge               6:49.90  
  8   289 Aimee Russo         SO Northbridge            6:52.00  
  9   631 Farrah Griffin      FR Uxbridge               6:55.30  
 10   239 Katie L'Esperance    8 Millbury               6:59.60  
 11   107 Christina Barton    JR Grafton                7:10.20  
 12   641 Stephanie Pemberto  SR Uxbridge               7:23.60  
 13   241 Madeleine McFaul     8 Millbury               7:26.20  
 14   135 Ashley Valanzola    JR Grafton                8:08.60  
 
Girls 2 Mile Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   121 Madeline Haynes     JR Grafton               13:54.60  
  2   250 Rachel Wall         FR Millbury              14:16.10  
  3   222 Kayla Berube        SO Millbury              14:16.90  
  4   620 Ashli Alberta       SO Uxbridge              14:23.50  
  5   641 Stephanie Pemberto  SR Uxbridge              14:36.20  
  6   111 Shaina Dadah        JR Grafton               14:37.40  
  7   637 Abby LaFrance       SO Uxbridge              14:37.80  
  8   638 Kaila Marsden       FR Uxbridge              14:38.40  
  9   249 Nicole Wall          7 Millbury              16:37.30  
 10   228 Allison Crane       SO Millbury              17:29.20  
 
Girls 600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   114 Jessica Fellbaum    SO Grafton                1:53.20  
  2   342 Paige Turcotte      JR Oxford                 1:54.20  
  3   222 Kayla Berube        SO Millbury               1:55.50  
  4   628 Jessica Eidinger    SO Uxbridge               1:56.70  
  5   343 Stephanie Urella    SO Oxford                 1:58.10  
  6   337 Cori Schollard      JR Oxford                 2:01.20  
  7   242 Christina Merulla   SO Millbury               2:01.80  
  8   134 Alex Tauras         SO Grafton                2:02.00  
  9   636 Alison L'Heureux    SR Uxbridge               2:02.80  
 10   119 Giovanna Harshaw    SO Grafton                2:03.90  
 11   649 Jasmine Velez       FR Uxbridge               2:08.50  
 12   133 Olivia Swanson      JR Grafton                2:10.40  
 13   278 Samantha Andrikovi  SO Northbridge            2:11.00  
 14   124 Sarah Loken         JR Grafton                2:11.90  
 15   335 Kelsey Rioux        FR Oxford                 2:13.90  
 16   620 Ashli Alberta       SO Uxbridge               2:16.10  
 17   341 Jennifer Thompson   JR Oxford                 2:21.00  
 18   220 Brittany Balkus      7 Millbury               2:21.90  
 19   226 Tiffany Cammuso      7 Millbury               2:22.20  
 20   128 Carolyn Reardon     SO Grafton                2:22.50  
 21   626 Megan DeYoung       FR Uxbridge               2:23.40  
 22   229 Kelly Croteau        7 Millbury               2:26.20  
 23   238 Brittany Knowlton    7 Millbury               2:26.40  
 24   635 Avery Kogut         SO Uxbridge               2:28.10  
 
Girls 1000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   224 JennaKay Boucher    SO Millbury               3:34.30  
  2   628 Jessica Eidinger    SO Uxbridge               3:42.90  
  3   115 Jaime Fitzpatrick   SO Grafton                3:46.90  
  4   111 Shaina Dadah        JR Grafton                3:49.90  
  5   636 Alison L'Heureux    SR Uxbridge               3:50.60  
  6   250 Rachel Wall         FR Millbury               3:57.30  
  7   632 Ashley Joseph       FR Uxbridge               3:57.90  
  8   638 Kaila Marsden       FR Uxbridge               3:58.80  
  9   637 Abby LaFrance       SO Uxbridge               3:59.60  
 10   322 Allison Barre       FR Oxford                 4:01.10  
 11   645 Caleigh Ross        FR Uxbridge               4:04.80  
 12   225 Rachel Buffone       8 Millbury               4:06.70  
 13   107 Christina Barton    JR Grafton                4:09.00  
 14   132 Nicole Swanson      JR Grafton                4:13.10  
 15   112 Jacqui Deloric      JR Grafton                4:13.50  
 16   104 Nicole Arsenault    SO Grafton                4:14.00  
 17   233 Ashley Gasco         7 Millbury               4:51.00  
 18   240 Nancy Luu            7 Millbury               4:57.10  
 
Girls 50 Yard Hurdles NB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   227 Stephanie Crain     SO Millbury                  8.50   3 
  2   640 Jenna McLoughlin    SR Uxbridge                  8.70   1 
  2   326 Emily Caffelle      SO Oxford                    8.70   2 
  2   242 Christina Merulla   SO Millbury                  8.70   3 
  5   129 Jillian Robar       JR Grafton                  J8.70   3 
  6   332 Alexa Marcigliano   SR Oxford                    8.90   1 
  7   634 Jennifer Kessler    SO Uxbridge                  9.00   2 
  8   339 Jacque Sprague      FR Oxford                    9.50   2 
  9   624 Justine Burgess     SR Uxbridge                 J9.50   2 
 10   290 Lauri Susienka      SO Northbridge               9.70   1 
 11   105 Kristen Banks       SR Grafton                   9.80   3 
 12   627 Jaimee Doucette     SO Uxbridge                 10.10   4 
 13   324 Melinda Robbins     SO Oxford                   10.30   1 
 14   116 Lauren Browne       FR Grafton                  10.70   4 
 --   123 Sarah Lapan         SO Grafton                     DQ   4 
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oxford H.S.                                         4:47.50  
  2 Grafton High School                                 4:49.90  
  3 Uxbridge H.S.                                       5:09.90  
  4 Northbridge H.S.                                    5:12.10  
  5 Millbury H.S.                                       5:25.30  
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   227 Stephanie Crain     SO Millbury               4-10.00  
  2   242 Christina Merulla   SO Millbury               4-08.00  
  3   327 Maggie Dawidczyk    JR Oxford                 4-06.00  
  4   342 Paige Turcotte      JR Oxford                J4-06.00  
  5   278 Samantha Andrikovi  SO Northbridge           J4-06.00  
  6   628 Jessica Eidinger    SO Uxbridge              J4-06.00  
  7   623 Jennifer Brook      FR Uxbridge               4-04.00  
  8   110 Sarah Casey         SO Grafton               J4-04.00  
  8   116 Lauren Browne       FR Grafton               J4-04.00  
 10   332 Alexa Marcigliano   SR Oxford                 4-02.00  
 11   109 Chelsea Carey       JR Grafton                4-00.00  
 12   289 Aimee Russo         SO Northbridge           J4-00.00  
 --   632 Ashley Joseph       FR Uxbridge                    NH  
 --   334 Kerri O'Conner      FR Oxford                      NH  
 --   285 Jackie Kosciak      SO Northbridge                 NH  
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   709 Danielle Salmonsen  ?? Uxbridge              25-06.50  
  2   625 Ashley DePasquale   SR Uxbridge              25-06.25  
  3   232 Deanna Flaherty     SO Millbury              25-00.50  
  4   325 Alexandria Brunnet  JR Oxford                23-11.50  
  5   642 Kayla Perro         SR Uxbridge              23-09.50  
  6   245 Julie Murray        SO Millbury              23-00.75  
  7   629 Faith Folmsbee      SR Uxbridge              22-10.00  
  8   135 Ashley Valanzola    JR Grafton               22-03.25  
  9   112 Jacqui Deloric      JR Grafton               22-01.00  
 10   327 Maggie Dawidczyk    JR Oxford                21-09.00  
 11   290 Lauri Susienka      SO Northbridge           21-08.00  
 12   104 Nicole Arsenault    SO Grafton               20-10.25  
 13   291 Stacey Susienka     SR Northbridge           20-10.00  
 14   341 Jennifer Thompson   JR Oxford                20-06.50  
 15   324 Melinda Robbins     SO Oxford                20-05.00  
 16   243 Amy Mietkiewicz      7 Millbury              18-09.25  
 17   234 Katie Gaucher       FR Millbury              18-08.00  
 18   278 Samantha Andrikovi  SO Northbridge           18-06.00  
 19   284 Brittany Kindberg   SO Northbridge           18-03.75  
 
Boys 50 Yard Dash NB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   351 Doug Caves          SR Oxford                    5.70   1 
  2   347 Chad Binette        JR Oxford                    5.80   2 
  3   308 Josh Harris         SR Northbridge               5.90   2 
  4   665 Rich Kerr           SR Uxbridge                  6.00   1 
  4   276 Jason Tarantino     SO Millbury                  6.00   4 
  6   321 Matt Wilson         SR Northbridge              J6.00   1 
  7   373 Ron White           JR Oxford                    6.10   3 
  7   674 Dan Martinelli      JR Uxbridge                  6.10   2 
  7   152 Jamie O'Brien       JR Grafton                   6.10   4 
 10   684 Bill Wheeler        SR Uxbridge                  6.20   3 
 11   673 Dan MacLeod         SR Uxbridge                  6.30   3 
 11   265 Kevin Leblanc       SR Millbury                  6.30   4 
 13   313 Mason Ovian         SR Northbridge               6.50   2 
 14   275 James Goyette       FR Millbury                  7.00   4 
 15   262 Richard Fenelly     FR Millbury                  7.20   1 
 
Boys 300 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   347 Chad Binette        JR Oxford                   39.20   1 
  2   373 Ron White           JR Oxford                   40.90   2 
  3   321 Matt Wilson         SR Northbridge              41.10   2 
  4   138 Tom Batcheller      SR Grafton                  41.20   4 
  5   155 Ben Wheat           JR Grafton                  41.80   4 
  5   659 Alex Goudas         SR Uxbridge                 41.80   1 
  7   318 Tom Teverpaugh      SR Northbridge              42.20   1 
  8   152 Jamie O'Brien       JR Grafton                  42.90   5 
  9   305 David Gay           FR Northbridge              43.80   3 
 10   320 Ricardo Valdivia    SR Northbridge              43.90   1 
 11   664 Tom Jacques         SO Uxbridge                 44.90   3 
 12   682 Will Troiano        SR Uxbridge                 45.30   2 
 13   271 David Nyce          SO Millbury                 45.50   4 
 14   358 Aaron Mailhot       SO Oxford                   46.00   3 
 15   674 Dan Martinelli      JR Uxbridge                 47.20   2 
 16   273 Joseph Reidy        JR Millbury                 49.70   4 
 17   710 Brian Lirange       FR Millbury                 51.30   5 
 
Boys 1 Mile Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   143 Alex Conrad         JR Grafton                5:17.10  
  2   679 Nick Schofield      SO Uxbridge               5:18.40  
  3   359 Len Korch           JR Oxford                 5:21.10  
  4   254 Paul Berube         SR Millbury               5:23.50  
  5   154 Rob Reinhardt       FR Grafton                5:23.70  
  6   365 Dan Paris           JR Oxford                 5:25.20  
  7   650 Josh Audet          JR Uxbridge               5:26.90  
  8   310 James Kiritsy       SR Northbridge            5:37.00  
  9   151 Dan Mercer          FR Grafton                5:37.40  
 10   660 Mike Graham         JR Uxbridge               5:46.00  
 11   317 Gary Stefancyk      FR Northbridge            5:59.00  
 12   362 Jonathan Lessieur   SO Oxford                 6:01.40  
 13   260 Joseph Deschenes     8 Millbury               6:15.10  
 14   661 Tim Graham          FR Uxbridge               6:38.20  
 15   272 Joseph Raymond       7 Millbury               6:38.50  
 16   269 Christopher Naff     8 Millbury               7:16.80  
 17   257 Daniel Chadwick     JR Millbury               7:20.90  
 18   263 Matthew Garnes      FR Millbury               7:21.30  
 
Boys 2 Mile Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   680 Edward Stack        SR Uxbridge              11:14.70  
  2   650 Josh Audet          JR Uxbridge              11:15.70  
  3   148 Rob Lubenow         JR Grafton               11:17.60  
  4   310 James Kiritsy       SR Northbridge           11:46.10  
  5   153 Bill Oparowski      JR Grafton               11:47.90  
  6   660 Mike Graham         JR Uxbridge              11:50.40  
  7   353 Sebastian Flores    SO Oxford                11:51.70  
  8   666 Ryan Kirk           FR Uxbridge              12:11.20  
  9   267 Timothy Mazeika      8 Millbury              12:15.80  
 10   146 Alex Larson         FR Grafton               12:21.60  
 11   268 Brendan McCarron     8 Millbury              12:37.40  
 12   681 Brian Strand        SO Uxbridge              12:41.30  
 13   368 Jason Sapunka       FR Oxford                13:24.50  
 
Boys 600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   351 Doug Caves          SR Oxford                 1:28.60  
  2   658 Alex Droby          FR Uxbridge               1:38.50  
  3   657 Adam Deveau         JR Uxbridge               1:39.50  
  4   356 Dennis Halsdorff    SR Oxford                 1:40.40  
  5   253 Mike Berube         JR Millbury               1:42.20  
  6   141 Jim Cederberg       SO Grafton                1:43.50  
  7   137 Matt Atchue         JR Grafton                1:44.50  
  8   153 Bill Oparowski      JR Grafton                1:46.90  
  9   366 Nate Price          SR Oxford                 1:49.60  
 10   357 Paul Hokanson       SR Oxford                 1:50.10  
 11   670 Joe Leach           SO Uxbridge               1:50.70  
 12   302 Matt Ciepielowski   SO Northbridge            1:51.70  
 13   299 Dan Cafferty        FR Northbridge            1:54.90  
 14   364 James Mastro        JR Oxford                 1:58.40  
 15   307 Brandon Hall        FR Northbridge            2:03.90  
 16   677 David Poirier       SO Uxbridge               2:04.80  
 17   654 Doug Combs          JR Uxbridge               2:08.30  
 18   349 Marjunath Burdekar  SO Oxford                 2:10.20  
 19   269 Christopher Naff     8 Millbury               2:13.20  
 20   255 Timothy Bickford     7 Millbury               2:31.00  
 
Boys 1000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   138 Tom Batcheller      SR Grafton                3:03.90  
  2   143 Alex Conrad         JR Grafton                3:04.90  
  3   679 Nick Schofield      SO Uxbridge               3:06.10  
  4   365 Dan Paris           JR Oxford                 3:07.60  
  5   680 Edward Stack        SR Uxbridge               3:07.80  
  6   354 Tyson Gosselin      SO Oxford                 3:12.00  
  7   254 Paul Berube         SR Millbury               3:14.20  
  8   151 Dan Mercer          FR Grafton                3:20.70  
  9   295 Garry Aquino        JR Northbridge            3:21.00  
 10   362 Jonathan Lessieur   SO Oxford                 3:21.70  
 11   353 Sebastian Flores    SO Oxford                 3:22.80  
 12   256 Steven Bourgeois    SO Millbury               3:31.00  
 13   146 Alex Larson         FR Grafton                3:35.60  
 14   267 Timothy Mazeika      8 Millbury               3:38.50  
 15   264 Peter Haigis        SO Millbury               3:44.20  
 16   368 Jason Sapunka       FR Oxford                 3:48.10  
 17   312 Erik Newman         SO Northbridge            3:51.80  
 18   301 Mike Calabro        JR Northbridge            3:55.00  
 19   276 Jason Tarantino     SO Millbury               4:03.60  
 
Boys 50 Yard Hurdles NB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   298 Adam Butler         SR Northbridge               7.40   1 
  2   684 Bill Wheeler        SR Uxbridge                  7.60   1 
  3   668 Tony Langone        SR Uxbridge                  7.70   2 
  4   675 Sean Patterson      SR Uxbridge                  7.80   3 
  5   345 Derek Bennett       SR Oxford                    7.90   1 
  5   155 Ben Wheat           JR Grafton                   7.90   4 
  7   318 Tom Teverpaugh      SR Northbridge               8.10   2 
  8   358 Aaron Mailhot       SO Oxford                    8.40   3 
  9   266 Jordan Maddocks     SO Millbury                  8.60   4 
 10   149 John Maquire        SO Grafton                  J8.60   4 
 11   305 David Gay           FR Northbridge               8.70   5 
 12   271 David Nyce          SO Millbury                  9.00   4 
 13   371 Dave Shoblom        SR Oxford                    9.10   2 
 14   364 James Mastro        JR Oxford                    9.20   5 
 15   663 Marshall Hashey     FR Uxbridge                  9.60   5 
 15   314 Aaron Phoebe        FR Northbridge               9.60   3 
 17   275 James Goyette       FR Millbury                 J9.60   5 
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Uxbridge H.S.                                       4:02.10  
  2 Oxford H.S.                                         4:10.20  
  3 Grafton High School                                 4:18.60  
  4 Northbridge H.S.                                    4:24.80  
  5 Millbury H.S.                                       4:44.80  
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   265 Kevin Leblanc       SR Millbury               5-10.00  
  2   266 Jordan Maddocks     SO Millbury              J5-10.00  
  3   351 Doug Caves          SR Oxford                J5-10.00  
  4   298 Adam Butler         SR Northbridge            5-04.00  
  5   653 Kris Collins        SR Uxbridge              J5-04.00  
  6   347 Chad Binette        JR Oxford                 5-02.00  
  7   254 Paul Berube         SR Millbury              J5-02.00  
  7   152 Jamie O'Brien       JR Grafton               J5-02.00  
  9   665 Rich Kerr           SR Uxbridge               5-00.00  
 10   276 Jason Tarantino     SO Millbury              J5-00.00  
 11   149 John Maquire        SO Grafton               J5-00.00  
 12   658 Alex Droby          FR Uxbridge               4-10.00  
 12   675 Sean Patterson      SR Uxbridge               4-10.00  
 14   356 Dennis Halsdorff    SR Oxford                J4-10.00  
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   145 Mike Lane           SR Grafton               48-01.00  
  2   673 Dan MacLeod         SR Uxbridge              41-05.00  
  3   369 Keith Scott         SR Oxford                38-02.00  
  4   320 Ricardo Valdivia    SR Northbridge           37-01.50  
  5   347 Chad Binette        JR Oxford                36-05.25  
  6   138 Tom Batcheller      SR Grafton               36-04.50  
  7   308 Josh Harris         SR Northbridge           34-08.50  
  8   309 Josh Hougasian      SR Northbridge           34-01.25  
  9   676 Joe Pinheiro        JR Uxbridge              34-00.00  
 10   684 Bill Wheeler        SR Uxbridge              33-03.25  
 11   360 Matt Laforce        SR Oxford                32-10.25  
 12   664 Tom Jacques         SO Uxbridge              32-07.00  
 13   152 Jamie O'Brien       JR Grafton               32-01.00  
 14   140 Tom Casey           JR Grafton               31-08.00  
 15   304 Sean Dube           SR Northbridge           30-05.00  
 16   372 Matt Stewart        SR Oxford                30-00.25  
 17   273 Joseph Reidy        JR Millbury              29-05.50  
 17   253 Mike Berube         JR Millbury              29-05.50  
 19   254 Paul Berube         SR Millbury              26-00.00  
 20   275 James Goyette       FR Millbury              22-05.75  



race directors shop for premium running gear my profile


 

Copyright © 2013 Active Network, Inc. | About Us | Terms of Use | Your Privacy Rights: Updated | Support
Cool Running Facebook Facebook | Cool Running Twitter Twitter | Newsletter Subscription | News Feed Subscription | WannaDo
Race Directors | Running Events | Race Results | Running Tips | Pace Calculator | Couch to 5K | Running Forum | Running News