Find this page online at www.coolrunning.com/results/13/ma/May19_Hockom_set1.shtml

Hockomock T&F Championships

North Attleboro, MA, May 19, 2013

Hockomock T&F Championships


                          Hockomock League T&F Championship - 5/19/2013
                                        North Attleboro HS
                                             Results
  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Robitaille, Briana        12 Attleboro                12.77q  3
  2 Beaupre, Melissa          10 North Attleborough       12.98q  1
  3 Nova, Keilan              11 Milford                  13.41q  2
  4 Martin, Lexi              10 Franklin                 13.50q  1
  5 Waters, Lauren            09 Mansfield                13.58q  4
  6 Finnerty, Caitlin         11 Mansfield                13.67q  5
  7 Abbott, Brianna           12 King Philip              13.85q  6
  8 Flaherty, Emily           10 Oliver Ames              13.86q  3
  9 Jones-Fernandes, Imani    11 Oliver Ames              13.97   5
 10 Campagna, Rachel          11 Canton                   13.99   1
 11 Ronan, Aubree             09 Franklin                 14.02   5
 12 Kamara, Mia               10 Sharon                   14.03   6
 13 O'Gara, Mariah            09 Taunton                  14.04   2
 14 Smirnova, Masha           09 Canton                   14.05   3
 15 Namenson, Rachel          12 Oliver Ames              14.13   3
 16 Macquarrie, Alexa         11 Canton                   14.17   4
 17 Marcoccio, Rachel         11 Attleboro                14.19   4
 18 Conger, Colleen           09 Foxborough               14.21   2
 19 Hickey, Olivia            09 Milford                  14.26   6
 20 Chemburkar, Meg           12 Mansfield                14.28   6
 21 McCarthy, Hanna           10 Franklin                 14.29   5
 22 Nelson, Savanna           10 North Attleborough       14.33   6
 23 Morgan, Paige             10 Foxborough               14.41   1
 24 Parson-Flores, Rae Anna   12 Foxborough               14.44   2
 25 Dagle, Alicia             12 Sharon                   14.50   4
 26 Silvestri, Morgan         09 North Attleborough       14.62   1
 27 Leites, Jillian           12 Sharon                   14.73   4
 28 Stiles, Lindsay           09 Milford                  14.74   3
 29 Guerrier, Nashadee        09 Stoughton                14.80   2
 30 Akinyemi, Alexa           11 Attleboro                14.91   4
 31 Benson, Laura             09 King Philip              15.09   5
 32 Sullivan, Molly           09 Taunton                  15.38   6
  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Robitaille, Briana        12 Attleboro                12.66   2
  2 Beaupre, Melissa          10 North Attleborough       12.97   2
  3 Nova, Keilan              11 Milford                  13.08   2
  4 Martin, Lexi              10 Franklin                 13.57   2
  5 Waters, Lauren            09 Mansfield                13.60   1
  6 Abbott, Brianna           12 King Philip              13.69   1
  7 Finnerty, Caitlin         11 Mansfield                13.75   1
  8 Flaherty, Emily           10 Oliver Ames              13.90   1
  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Nova, Keilan              11 Milford                  26.74q  3
  2 Gulino, Elizabeth         10 Attleboro                27.01q  2
  3 Marcotte, Andrea          12 Foxborough               27.47q  4
  4 Rosado, Leishnaly         09 Taunton                  27.99q  6
  5 Stevens, Rachel           11 North Attleborough       28.25q  5
  6 Braza, Melissa            10 Milford                  28.45q  3
  7 Auguste, Tamara           09 Canton                   28.65q  5
  8 Marcoccio, Rachel         11 Attleboro                28.78q  6
  9 David, Imani              12 Stoughton                28.79   1
 10 Salden, Felicia           10 Mansfield                28.79   4
 11 Shield, Molly             10 Mansfield                28.90   5
 12 Lowney, Jessica           11 Oliver Ames              28.96   2
 13 Ku, Sabrina               10 North Attleborough       29.12   2
 14 Dure, Berlendah           09 Foxborough               29.41   1
 15 Dansby, Kadijah           12 Stoughton                29.45   6
 16 Gray, Johanna             10 Franklin                 29.51   3
 17 Bastien, Tanya            09 Canton                   29.59   5
 18 Geoghegan, Maura          10 Foxborough               29.71   3
 19 O'Neil, Gabby             09 Milford                  29.78   3
 20 Hopkins, Maddie           10 King Philip              30.02   6
 21 Schutt, Sarojini          11 Canton                   30.05   5
 22 Akanegbu, Chi-Chi         09 Oliver Ames              30.19   4
 23 Stead, Jessica            09 Sharon                   30.35   4
 24 Davis, Leslie             11 Sharon                   30.37   2
 25 Bonder, Sarah             11 Sharon                   30.42   6
 26 Crowley, Victoria         09 Taunton                  30.44   4
 27 Lynch, Casey              12 Franklin                 30.48   6
 28 Villeneuve, Marissa       10 King Philip              30.74   4
 29 Halnen, Kelley            10 King Philip              30.80   1
 30 Ellis, Kennelya           11 Stoughton                31.34   3
 31 Chazan, Brooke            09 Oliver Ames              31.43   1
 32 D'Amelio, Rachel          09 Franklin                 31.70   5
  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Nova, Keilan              11 Milford                  26.61   2
  2 Marcotte, Andrea          12 Foxborough               27.43   2
  3 Stevens, Rachel           11 North Attleborough       27.92   1
  4 Rosado, Leishnaly         09 Taunton                  28.30   2
  5 Braza, Melissa            10 Milford                  28.60   1
  6 Auguste, Tamara           09 Canton                   28.63   1
  7 Marcoccio, Rachel         11 Attleboro                28.90   1
  8 Gulino, Elizabeth         10 Attleboro                32.14   2
  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Amerantes, Mikaila        10 Mansfield                58.57   5
  2 Gulino, Elizabeth         10 Attleboro              1:00.35   5
  3 Bender, Gianna            10 King Philip            1:00.43   5
  4 Oldow, Maddie             11 Mansfield              1:01.06   5
  5 Rebello, Elaina           10 Franklin               1:01.45   5
  6 McLaughlin, Darragh       10 Oliver Ames            1:01.84   4
  7 Stier, Rachel             09 Mansfield              1:01.93   5
  8 Palmer, Jessica           09 Milford                1:02.83   4
  9 Maki, Jessica             10 Taunton                1:02.98   3
 10 Coakley, Sarah            11 Attleboro              1:03.44   4
 11 Kelly, Michaela           11 Canton                 1:03.68   4
 12 Conley, Erin              10 Franklin               1:04.20   4
 13 Kieon, Morgan             12 North Attleborough     1:05.14   4
 14 Quattrucci, Sarah         09 Stoughton              1:05.81   3
 15 Suarez, Hailey            10 Taunton                1:06.23   3
 16 DoSouto, Jessica          10 Sharon                 1:06.49   3
 17 Price, Madison            10 Franklin               1:07.92   3
 18 Read, Seana               12 North Attleborough     1:08.65   1
 19 Daly, Jess                11 King Philip            1:08.71   3
 20 Wright, Rachael           10 Oliver Ames            1:09.56   2
 21 Carrington, Amber         09 Canton                 1:10.58   1
 22 Mercado, Monica           09 King Philip            1:10.59   2
 23 Dever, Jenn               10 Canton                 1:10.86   2
 24 Kibbee, Aly               12 Milford                1:10.99   2
 25 Billo, Jennifer           09 Stoughton              1:11.05   1
 26 Crimmins, Megan           12 Stoughton              1:11.21   2
  Girls 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Weir, Olivia              10 King Philip            2:21.44
  2 Goulet, Lindsay           10 Mansfield              2:26.19
  3 Newman, Emily             11 Oliver Ames            2:26.31
  4 Knous, Caroline           11 Franklin               2:28.31
  5 Lowerre, Katie            12 Sharon                 2:29.21
  6 Bamford, Sam              09 Oliver Ames            2:29.64
  7 Sepe, Kayla               10 Foxborough             2:30.60
  8 Rowe, Katie               09 Mansfield              2:32.70
  9 Berkowsky, Rachel         11 Stoughton              2:36.98
 10 Hood, Emily               11 Franklin               2:37.33
 11 Lisle, Isabel             09 Sharon                 2:39.10
 12 McGrath, Sarah            12 Sharon                 2:39.87
 13 Walton, Sophie            09 Oliver Ames            2:41.58
 14 Williams, Marissa         09 Stoughton              2:41.63
 15 Blanchard, Kaitlyn        09 North Attleborough     2:43.01
 16 Affanato, Alex            11 Mansfield              2:43.89
 17 McSweeney, Kelley         09 King Philip            2:44.08
 18 Harvey, Theresa           11 King Philip            2:46.51
 19 Medina, Rebekah           11 Stoughton              2:47.14
 20 Rosenberg, Zoe            11 Canton                 2:47.81
 21 Dustin, Theresa           12 Foxborough             2:50.03
 22 Daggett, Ashley           10 Attleboro              2:50.63
 23 Mattson, Amanda           12 Taunton                2:52.66
================================================================
  Girls 1 Mile Run
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Seaberg, Abby             10 King Philip            5:15.53
  2 Holmes, Liz               10 Foxborough             5:19.11
  3 Cuddeback, Shelby         12 Attleboro              5:20.38
  4 Fitzgerald, Megan         12 Oliver Ames            5:20.43
  5 Hagen, Lauren             12 Franklin               5:21.50
  6 Loughnane, Kathryn        11 North Attleborough     5:23.26
  7 Sun, Caroline             12 Sharon                 5:27.83
  8 Carnino, Michaela         12 Foxborough             5:34.57
  9 Bjorkman, Lindsey         10 Mansfield              5:35.30
 10 McGee, Kelly              12 Mansfield              5:44.63
 11 Small, Abigail            09 Taunton                5:51.09
 12 Holmberg, Kate            10 Oliver Ames            5:51.40
 13 Talerman, Lily            11 King Philip            5:52.09
 14 Frazier, Rachel           12 Mansfield              5:53.50
 15 Perry, Ashley             10 Attleboro              5:55.56
 16 Noe, Susanna              12 Stoughton              5:56.94
 17 Blelloch, Laura           11 Oliver Ames            5:59.67
 18 Nievergelt, Holland       09 King Philip            6:00.53
 19 Renzi, Isabelle           09 North Attleborough     6:02.50
 20 Doherty, Katie            10 Franklin               6:04.02
 21 Laubenstein, Taylor       12 Foxborough             6:04.72
 22 Rondeau, Carly            09 Franklin               6:05.79
 23 Fawcett, Lily             10 Sharon                 6:08.97
 24 Beaulieau, Jennifer       11 Milford                6:12.33
 25 Conley, Samantha          10 Sharon                 6:16.41
 26 Gentile, Hayley           12 North Attleborough     6:17.95
 27 Daly, Katie               11 Stoughton              6:18.26
 28 Winter, Lauren            12 Canton                 6:25.53
 29 Hebert, Raechel           09 Taunton                6:27.48
 30 McGrath, Carson           12 Stoughton              6:27.80
 31 Edwards, Demetra          12 Milford                6:41.57
 32 Murdocca, Justine         11 Milford                6:42.21
 33 Sennett, Kerin            10 Canton                 6:50.78
  Girls 2 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Cuddeback, Shelby         12 Attleboro             11:53.92
  2 Carey, Sami               11 Mansfield             12:00.76
  3 Sarkisian, Emily          10 Mansfield             12:01.25
  4 O'Neil, Kerry             12 Stoughton             12:06.53
  5 McDonald, Amanda          11 King Philip           12:10.89
  6 Roberts, Ann              09 North Attleborough    12:19.95
  7 Harding, Maggie           12 Oliver Ames           12:20.73
  8 Debolt, Morgan            10 Mansfield             12:29.26
  9 Vetrano, Sarah            12 Franklin              12:32.69
 10 Mucciarone, Nicole        09 Franklin              12:36.53
 11 Eagles, Amanda            11 Canton                12:40.63
 12 Wakefield, Olivia         12 Oliver Ames           12:48.49
 13 Lukes, Katie              11 King Philip           12:53.33
 14 Andrews, Alexzandra       10 Attleboro             12:57.17
 15 Hilfrank, Elizabeth       11 King Philip           12:58.51
 16 Bornemann, Jacqueline     11 Taunton               13:02.77
 17 Ross, Abby                11 Franklin              13:14.28
 18 Madden, Jenise            09 Milford               13:36.18
 19 Cupp, Meghan              12 North Attleborough    13:36.39
 20 Mullaney, Kara            09 North Attleborough    13:38.10
 21 Volk, Emily               11 Oliver Ames           13:47.78
  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Ferreira, Kelsey          11 Mansfield                15.98q  2
  2 Pray, Sabrina             11 Mansfield                16.38q  1
  3 Dubuc, Stephanie          10 North Attleborough       16.73q  4
  4 Franciosi, Christina      11 Oliver Ames              17.07q  3
  5 Tamulionis, Katherine     10 Foxborough               17.35q  5
  6 Costello, Mellyn          12 Canton                   17.41q  5
  7 Harding, Kristina         11 North Attleborough       17.47q  4
  8 McNeil, Hannah            09 King Philip              17.58q  1
  9 Baron, Emily              12 Milford                  17.80   2
 10 Mullen, Meg               12 North Attleborough       17.82   5
 11 Koplik, Samantha          09 Canton                   17.85   1
 12 Teague, Eleanor           11 Canton                   17.90   1
 13 Burgess, Carly            11 Franklin                 18.36   4
 14 Denommee, Danielle        10 Milford                  18.37   3
 15 Kushner, Rita             11 Sharon                   18.40   3
 16 Connelly, Christina       10 Franklin                 18.48   2
 17 Morse, Christie           09 Oliver Ames              18.57   4
 18 Cappelletti, Carli        10 Milford                  18.68   5
 19 Wright, Merina            09 Foxborough               18.90   5
 20 Loftus, Brigid            09 Sharon                   19.34   3
 21 Rollins-Santos, Janessa   11 Attleboro                19.35   4
 22 Kydland, Molly            12 Taunton                  19.44   1
 23 Bontempts, Lisa           11 Stoughton                19.47   1
 24 Neal, Beth                09 Franklin                 19.62   3
 25 Morrissey, Hannah         10 Sharon                   19.63   5
 26 Randant, Arianna          10 Attleboro                20.19   4
 27 Wright, Tayllar           11 Oliver Ames              20.63   2
 28 Taylor, Jenn              09 King Philip              20.99   2
  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Ferreira, Kelsey          11 Mansfield                15.89   2
  2 Franciosi, Christina      11 Oliver Ames              15.91   2
  3 Tamulionis, Katherine     10 Foxborough               16.30   1
  4 Dubuc, Stephanie          10 North Attleborough       16.36   2
  5 Costello, Mellyn          12 Canton                   16.56   1
  6 McNeil, Hannah            09 King Philip              16.77   1
  7 Pray, Sabrina             11 Mansfield                16.97   2
  8 Harding, Kristina         11 North Attleborough       17.49   1
  Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Tamulionis, Katherine     10 Foxborough             1:06.34   4
  2 Jones, Julia              12 Mansfield              1:06.96   4
  3 Osborne, Basia            10 Oliver Ames            1:07.45   4
  4 McNeil, Hannah            09 King Philip            1:08.82   4
  5 Lievi, Michaela           11 Oliver Ames            1:08.85   3
  6 McCarthy, Hannah          12 North Attleborough     1:09.32   4
  7 Robinson, Brittany        09 Franklin               1:09.71   3
  8 Koplik, Samantha          09 Canton                 1:11.97   3
  9 Dever, Jenn               10 Canton                 1:13.08   2
 10 Kelly, Amy                10 Stoughton              1:13.19   4
 11 Thorpe, Jenny             11 North Attleborough     1:15.35   3
 12 Thompson, Carina          09 Milford                1:15.68   2
 13 Kemp, Jen                 09 Mansfield              1:15.84   2
 14 Roche, Sabrina            09 Franklin               1:16.76   2
 15 Dias, Miranda             10 Taunton                1:17.33   1
 16 Lovejoy, Jillian          10 North Attleborough     1:18.47   2
 17 Connelly, Christina       10 Franklin               1:18.58   3
 18 Donahue, Joan             09 Milford                1:20.10   1
 19 Mekler, Karinna           09 Oliver Ames            1:21.63   1
  Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 North Attleborough  'A'                               50.76   2
  2 Mansfield  'A'                                        51.06   2
  3 Foxborough  'A'                                       52.66   2
  4 Franklin  'A'                                         53.05   1
  5 Oliver Ames  'A'                                      53.55   2
  6 Canton  'A'                                           53.71   1
  7 Attleboro  'A'                                        54.02   1
  8 Stoughton  'A'                                        54.19   2
  9 Milford  'A'                                          54.39   2
 10 Sharon  'A'                                           54.86   1
 11 King Philip  'A'                                      55.33   1
  Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Mansfield  'A'                                      4:07.33   2
  2 Franklin  'A'                                       4:17.27   2
  3 Oliver Ames  'A'                                    4:18.53   2
  4 Milford  'A'                                        4:33.86   2
  5 Stoughton  'A'                                      4:36.41   2
  6 North Attleborough  'A'                             4:36.86   2
  7 Sharon  'A'                                         4:38.81   1
  8 King Philip  'A'                                    4:46.49   1
================================================================
    School                                               Finals
================================================================
  1 King Philip  'A'                                    9:55.31
  2 Mansfield  'A'                                     10:04.13
  3 Franklin  'A'                                      10:05.39
  4 North Attleborough  'A'                            10:16.31
  5 Oliver Ames  'A'                                   10:28.37
  6 Foxborough  'A'                                    10:38.46
  7 Sharon  'A'                                        10:50.20
  8 Canton  'A'                                        10:55.73
  9 Stoughton  'A'                                     11:20.59
 10 Milford  'A'                                       11:35.30
  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Wells, Katie              12 North Attleborough     5-02.00
  2 Kushner, Rita             11 Sharon                J5-02.00
  3 Briggs, Annika            11 North Attleborough    J5-02.00
  4 Lyon, Ellery              11 King Philip            5-00.00
  5 Alleyne, Alecia           12 Oliver Ames            4-10.00
  5 Daggett, Ashley           10 Attleboro              4-10.00
  5 Daggett, Courtney         10 Attleboro              4-10.00
  8 Jankowski, Hannah         09 Canton                 4-08.00
  8 Jones-Fernandes, Imani    11 Oliver Ames            4-08.00
  8 Paliwall, Sailee          10 North Attleborough     4-08.00
  8 McDonald, Kelsey          09 Foxborough             4-08.00
  8 Ennis, Megan              10 Foxborough             4-08.00
  8 Neal, Beth                09 Franklin               4-08.00
 14 Shea, Lauren              11 Foxborough            J4-08.00
 14 Burke, Melanie            12 Milford               J4-08.00
 16 Debold, Colleen           10 Mansfield              4-06.00
 17 David, Imani              12 Stoughton              4-04.00
 17 Farnan, Lauren            09 Franklin               4-04.00
 17 Mullahy, Sarah            09 Mansfield              4-04.00
 -- Roche, Sabrina            09 Franklin                    NH
 -- Loftus, Brigid            09 Sharon                      NH
 -- Keohane, Molly            10 Mansfield                   NH
  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Franciosi, Christina      11 Oliver Ames           16-11.00
  2 Costello, Mellyn          12 Canton                16-09.00
  3 Robitaille, Briana        12 Attleboro             16-07.00
  4 Amerantes, Mikaila        10 Mansfield             16-03.00
  5 Horn, Marissa             11 Mansfield             15-09.00
  6 Pray, Sabrina             11 Mansfield             15-08.00
  7 Dubuc, Stephanie          10 North Attleborough    15-03.00
  8 Namenson, Rachel          12 Oliver Ames          J15-03.00
  9 Harding, Kristina         11 North Attleborough    15-01.00
 10 O'Gara, Mariah            09 Taunton               14-11.00
 11 Kamara, Mia               10 Sharon                14-08.00
 11 Osborne, Basia            10 Oliver Ames           14-08.00
 11 Robbins, Audra            12 King Philip           14-08.00
 11 Stevens, Rachel           11 North Attleborough    14-08.00
 15 Dansby, Kadijah           12 Stoughton             14-07.50
 16 Ronan, Aubree             09 Franklin              14-06.00
 17 Hickey, Olivia            09 Milford               14-05.50
 18 Weber, Katherine          11 Milford               14-02.00
 19 Nova, Keilan              11 Milford               14-01.00
 20 Abbott, Brianna           12 King Philip           13-11.00
 21 Kelly, Amy                10 Stoughton             13-10.00
 21 Mahn, Wonser              09 Canton                13-10.00
 23 Chook, Kim                11 Sharon                13-09.00
 24 Marcoccio, Rachel         11 Attleboro             13-06.00
 25 Maki, Jessica             10 Taunton               13-02.50
 26 Burgess, Carly            11 Franklin              13-00.50
 27 DoSouto, Jessica          10 Sharon                12-10.00
 28 Connelly, Christina       10 Franklin              12-05.00
  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Lyon, Ellery              11 King Philip           33-02.75
  2 Oldow, Maddie             11 Mansfield             33-01.75
  3 Flaherty, Emily           10 Oliver Ames           32-09.25
  4 Dure, Berlendah           09 Foxborough            32-03.00
  5 Costello, Mellyn          12 Canton                32-00.50
  6 Dubuc, Stephanie          10 North Attleborough    31-10.00
  7 Denommee, Danielle        10 Milford               31-09.75
  8 Campagna, Rachel          11 Canton                31-06.50
  9 Horn, Marissa             11 Mansfield             31-06.00
 10 Ronaghan, Megan           12 North Attleborough    31-03.75
 11 Finnerty, Caitlin         11 Mansfield             31-02.00
 12 Neal, Beth                09 Franklin              30-11.75
 13 Rosado, Leishnaly         09 Taunton               30-05.25
 14 Coppola, Shauna           11 King Philip           30-05.00
 15 Knous, Caroline           11 Franklin              30-01.00
 16 Venuto, Kristen           11 Foxborough            29-09.75
 17 Palmer, Jessica           09 Milford               29-08.00
 18 Burgess, Carly            11 Franklin              29-00.00
 19 Braza, Melissa            10 Milford               28-10.00
 20 Stead, Jessica            09 Sharon                28-08.00
 21 Mahn, Wonser              09 Canton                28-05.00
 22 Briggs, Annika            11 North Attleborough    28-03.50
 23 Quattrucci, Sarah         09 Stoughton             27-10.50
 24 Wright, Rachael           10 Oliver Ames           27-08.75
 25 Akinyemi, Alexa           11 Attleboro             27-06.50
 26 Hopkins, Maddie           10 King Philip           27-00.75
 27 McCarthy, Kaitlyn         09 Oliver Ames           27-00.00
 28 Billo, Jennifer           09 Stoughton             26-08.50
 -- Williams, Marissa         09 Stoughton                 FOUL
  
================================================================
  Girls Shot Put
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Malcolm, Melessa          11 Taunton               37-05.00
  2 Bennett, Sydney           12 North Attleborough    36-03.75
  3 Campbell, Siaina          12 Milford               35-07.00
  4 Olsen, Andrea             11 King Philip           35-03.00
  5 Kummer, Kate              12 North Attleborough    34-05.50
  6 Parks, Imani              12 Oliver Ames           31-11.00
  7 Ohimor, Ariene            12 Stoughton             31-06.50
  8 McTiernan, Sarah          12 Milford               31-01.50
  9 Heffernan, Michaela       11 Oliver Ames           28-09.50
 10 Lefebvre, Ailda           12 North Attleborough    28-09.00
 11 Iandoli, Sarah            10 Mansfield             28-03.75
 12 Johnson, Brianna          10 Mansfield             28-01.25
 13 Johnson, Michaela         09 King Philip           27-10.25
 14 Otero, Ashley             09 Stoughton             27-04.00
 15 Hurley, Katie             12 Oliver Ames           27-03.00
 16 Faria, Kaitlyn            11 Taunton               27-00.00
 17 Turner, Aly               11 Taunton               26-09.25
 18 Guerrier, Nashadee        09 Stoughton             26-08.25
 19 Murphy, Alana             10 Canton                26-07.25
 20 Cote, Emily               09 King Philip           26-05.25
 21 Dever, Kelly              09 Canton                26-03.00
 22 Oknin, Shira              10 Sharon                25-08.00
 23 Haleudeth, Hannah         12 Mansfield             25-00.00
 24 Richards, Gabriella       11 Sharon                24-10.50
 25 Svendsen, Jessica         11 Attleboro             24-02.50
 26 Falcone, Nikisha          10 Franklin              23-09.25
 27 Powers, Caitie            12 Milford               23-07.00
 28 Vaillancourt, Amber       12 Attleboro             22-11.50
 29 Peters, Cassidy           09 Franklin              22-02.00
 30 Foley, Emma               09 Franklin              21-08.50
 31 Massiwer, Leah            11 Attleboro             21-06.50
  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 McTiernan, Sarah          12 Milford                  98-06
  2 Kummer, Kate              12 North Attleborough       97-10
  3 Haleudeth, Hannah         12 Mansfield                89-01
  4 Olsen, Andrea             11 King Philip              88-05
  5 Lefebvre, Ailda           12 North Attleborough       87-03
  6 Tacchi, Gwen              12 North Attleborough       86-00
  7 Massiwer, Leah            11 Attleboro                83-05
  8 Lynch, Veronica           12 Milford                  81-06
  9 Le, Trang                 11 Taunton                  78-08
 10 Allen, Jalisa             09 Foxborough               77-08
 11 Almeida, Melissa          11 Foxborough               77-00
 12 Basler, Lauren            10 Foxborough               75-11
 13 Heffernan, Michaela       11 Oliver Ames              75-06
 14 Coady, Taylor             10 Milford                  74-10
 15 Richards, Gabriella       11 Sharon                   74-02
 16 Darcy, Jess               10 Mansfield                72-06
 17 Deegan, Carolyn           11 Oliver Ames              72-00
 18 Vaillancourt, Amber       12 Attleboro                71-09
 19 Martin, Lexi              10 Franklin                 70-04
 20 Dagle, Alicia             12 Sharon                   70-01
 21 Debold, Colleen           10 Mansfield                69-09
 22 Malcolm, Melessa          11 Taunton                  69-03
 23 Patel, Jenny              10 Sharon                   68-09
 24 Otero, Ashley             09 Stoughton                63-07
 25 Balon, Rachel             11 Franklin                 63-00
 26 Robbins, Audra            12 King Philip              62-10
 27 Ohimor, Ariene            12 Stoughton                62-05
 28 Reid, Margaret            11 Taunton                  60-11
 29 Malcolm, Alyssa           10 Franklin                 59-02
 30 Dever, Kelly              09 Canton                   58-09
 31 Newton, Julie             10 Canton                   57-11
 32 Martin, Tiara             11 Oliver Ames              56-07
 33 Johnson, Michaela         09 King Philip              52-08
 34 Murphy, Alana             10 Canton                   51-10
 35 Quattrucci, Emily         10 Stoughton                46-00
 -- Svendsen, Jessica         11 Attleboro                 FOUL
  Girls Javelin Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Campbell, Siaina          12 Milford                 123-01
  2 Lievi, Michaela           11 Oliver Ames             111-08
  3 Ronaghan, Megan           12 North Attleborough      102-09
  4 Sirois, Cate              10 Oliver Ames              99-06
  5 Faria, Kaitlyn            11 Taunton                  97-08
  6 McCarthy, Jennie          11 Mansfield                97-06
  7 Hurley, McKayla           11 North Attleborough       93-06
  8 Blanchette, Ali           11 North Attleborough       90-06
  9 Balon, Rachel             11 Franklin                 87-00
 10 Stoyle, Jesse             10 Mansfield                84-11
 11 McCarthy, Kaitlyn         09 Oliver Ames              83-05
 12 Falcone, Nikisha          10 Franklin                 82-07
 13 Figueroa, Erika           11 Milford                  77-05
 14 Stoyle, Gina              12 Mansfield                76-09
 15 Govoni, Nicole            11 King Philip              74-00
 16 Falcone, Kiarra           09 Franklin                 69-08
 17 Quattrucci, Emily         10 Stoughton                69-07
 18 Powers, Caitie            12 Milford                  67-06
 19 Veth, Crystal             10 Sharon                   67-00
 20 Behenna, Olivia           10 Foxborough               65-08
 21 Geoghegan, Maura          10 Foxborough               64-06
 22 Shine, Kristen            10 Foxborough               59-07
 23 Nordberg, Kaitlyn         10 Attleboro                58-02
 24 Cote, Emily               09 King Philip              57-03
 25 Newton, Julie             10 Canton                   56-11
 26 Oknin, Shira              10 Sharon                   56-04
 27 Macquarrie, Alexa         11 Canton                   55-03
  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Baugh, Malachi            11 Stoughton                11.75q  6
  2 Kenku, Lherief            11 Taunton                  11.83q  2
  3 Parker, Alfred            12 Stoughton                11.86q  4
  4 Troy, Jerimiah            12 Oliver Ames              11.90q  5
  5 McGrath, Tommy            12 Sharon                   11.95q  1
  6 Mack, Aaron               12 Stoughton                11.98q  4
  7 Joubert, Leo              11 Attleboro                12.00q  5
  8 Makie, Kevin              12 Mansfield                12.04q  1
  9 Guerrier-Roberson, Mande  11 Canton                   12.10   2
 10 Friend, Aiden             10 Mansfield                12.17   4
 11 Cozier, Domenic           10 Milford                  12.17   6
 12 Wardrop, Connor           12 Franklin                 12.23   3
 13 Flynn, Conner             09 North Attleborough       12.23   6
 14 Carden, Michael           12 Franklin                 12.28   3
 15 Dominesey, Kurt           12 Mansfield                12.33   6
 16 Milne, Patrick            11 Franklin                 12.37   5
 17 Li, Jesse                 11 North Attleborough       12.37   5
 18 Heng, Chansakada          11 Attleboro                12.38   3
 19 MacDonald, Doug           09 Oliver Ames              12.49   4
 20 Williamson, Cameron       11 Oliver Ames              12.55   2
 21 Morin, Alex               11 Milford                  12.58   4
 22 Pond, Jacob               10 Foxborough               12.64   2
 22 Ofonagoro, Kenny          10 Canton                   12.64   6
 24 Miranda, John             12 Milford                  12.65   1
 25 Theldune, Damian          09 Taunton                  12.66   1
 26 Bourikas, James           10 Canton                   13.01   3
 27 Bonnet, Elijah            09 Sharon                   13.51   1
 28 Lavaud, Trevon            10 Foxborough               13.62   4
  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Baugh, Malachi            11 Stoughton                11.52   2
  2 Kenku, Lherief            11 Taunton                  11.68   2
  3 Mack, Aaron               12 Stoughton                11.69   1 .694
  4 McGrath, Tommy            12 Sharon                   11.69   1 .679
  5 Troy, Jerimiah            12 Oliver Ames              11.71   2
  6 Joubert, Leo              11 Attleboro                11.73   1
  7 Makie, Kevin              12 Mansfield                11.76   1
  8 Parker, Alfred            12 Stoughton                12.18   2
  Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Jette, Alex               12 North Attleborough       22.73q  1
  2 Boisvert, Curtis          10 Mansfield                23.49q  3
  3 Bowers, Matthew           12 King Philip              23.96q  2
  4 Mack, Matthew             12 Stoughton                23.98q  6
  5 Rumbel, Colin             12 Mansfield                24.01q  6
  6 Elisma, Evantz            11 Sharon                   24.10q  1
  7 Cozier, Domenic           10 Milford                  24.19q  3
  8 Harris, Jared             12 Attleboro                24.21q  5
  9 Emmanual, Jameel          12 Sharon                   24.28   3
 10 Dominesey, Kurt           12 Mansfield                24.35   4
 11 Sevieri, Evan             11 North Attleborough       24.52   1
 12 Lee, John                 12 North Attleborough       24.54   5
 13 Fitzpatrick, Kyle         11 Milford                  24.63   6
 14 fleck, sam                10 King Philip              24.76   5
 15 Deiratani, Joseph         11 Attleboro                24.88   4
 16 Crowley, Alex             11 Foxborough               24.89   4
 17 Simeon, Emanuel           11 Oliver Ames              25.01   2
 18 Herlitz, Erik             12 Franklin                 25.11   5
 19 Patel, Smeet              09 Stoughton                25.14   5
 20 Zaccardi, Nate            10 Franklin                 25.26   4
 21 Rodriguez, John           10 Milford                  25.27   3
 22 edney, charlie            11 King Philip              25.36   1
 23 Bourikas, James           10 Canton                   25.46   2
 24 Boone, Brandon            10 Oliver Ames              25.59   6
 25 Mahn, Woanyen             09 Canton                   25.62   2
 26 Bean, Justin              10 Foxborough               25.65   5
 27 Linehan, Matthew          11 Oliver Ames              25.72   3
 28 Neville, Jaris            10 Foxborough               25.76   1
 29 Xu, Eddie                 11 Sharon                   25.97   2
 -- Guerrier-Roberson, Mande  11 Canton                      FS   6
 -- Duffy, Jack               12 Franklin                   DNF   6
  Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Jette, Alex               12 North Attleborough       22.57   2
  2 Bowers, Matthew           12 King Philip              23.15   2
  3 Boisvert, Curtis          10 Mansfield                23.35   2
  4 Harris, Jared             12 Attleboro                24.04   1
  5 Elisma, Evantz            11 Sharon                   24.15   1
  6 Cozier, Domenic           10 Milford                  24.20   1
  7 Rumbel, Colin             12 Mansfield                24.22   1
  8 Mack, Matthew             12 Stoughton                24.49   2
  Boys 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Baldasare, Matt           12 Mansfield                49.45   6
  2 Gildersleeve, James       11 Sharon                   51.43   6
  3 Field, Derek              11 Franklin                 51.66   6
  4 Nwankwo, Obi              12 Canton                   52.20   6
  5 Jenssen, Dean             10 Mansfield                52.30   5
  6 Cooney, James             11 Mansfield                52.62   5
  7 Mills, Ian                12 Canton                   52.86   6
  8 Mills, Craig              12 Canton                   52.88   6
  9 D'Addieco, Jack           12 Stoughton                53.25   5
 10 Levkoff, Steven           11 Sharon                   53.62   5
 11 Lambert, Daniel           12 Oliver Ames              53.67   5
 12 Machado, David            12 King Philip              54.06   3
 13 Besson, Brad              11 Sharon                   54.31   4
 14 Igo, Benjamin             12 Franklin                 55.05   4
 15 Taylor, Jordan            09 Stoughton                55.06   3
 16 Wyman, Zack               10 Oliver Ames              55.21   3
 17 Hogan, Pat                11 North Attleborough       55.68   4
 18 Simmons, Kai              10 Taunton                  55.70   4
 19 Cropper, Charles          10 Franklin                 56.11   3
 20 Darcy, Gerard             11 Foxborough               56.14   4
 21 Kanda, Roshandeep         11 North Attleborough       56.37   4
 22 DeDonato, Jack            11 Oliver Ames              56.81   2
 23 Frongillo, Dave           11 Milford                  56.93   2
 24 Tally, Mike               12 Foxborough               57.01   5
 25 Nunez, Eric               11 Milford                  57.43   2
 26 Nickerson, Zach           12 North Attleborough       57.53   3
 27 Busznyak, Balazs          10 Foxborough               58.80   2
 28 Smith, Alex               12 Stoughton                58.84   1
 29 Pallaria, Matt            10 Milford                  59.30   1
 30 Cherenfant, Brian         09 Taunton                1:00.36   3
 31 Tiller, Jonathan          12 King Philip            1:00.41   2
 32 fitch, jason              09 King Philip            1:00.57   1
  Boys 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Hunt, Korey               12 Franklin               1:57.43
  2 Croke, Ryan               11 North Attleborough     1:58.64
  3 Donovan, Connor           10 Oliver Ames            1:59.67
  4 Mercier, Kyle             11 Attleboro              2:00.58
  5 Gatcomb, Austin           12 King Philip            2:01.64
  6 Chotkowski, Andrew        12 Mansfield              2:01.87
  7 Murphy, Jimmy             11 Mansfield              2:02.48
  8 Doherty, Andrew           11 Taunton                2:03.14
  9 Kisamore, Joseph          11 Attleboro              2:04.25
 10 Nordberg, Matt            12 Attleboro              2:04.52
 11 Hogan, Pete               10 King Philip            2:05.46
 12 Copley, Britton           11 Oliver Ames            2:05.58
 13 Crawford, Jack            09 Mansfield              2:06.36
 14 Collins, Damian           12 Taunton                2:10.33
 15 Klingenstein, Joshua      12 Franklin               2:10.46
 16 Rota, Michael             12 Canton                 2:10.82
 17 Spelman, Ryan             09 Franklin               2:10.86
 18 Donahue, Jon              11 Milford                2:12.83
 19 Reardon, Brian            11 Milford                2:15.11
 20 DeNapoli, Alec            11 Stoughton              2:15.39
 21 Chaves, Shilo             12 King Philip            2:16.36
 22 Pizarro, Abel             09 Taunton                2:16.57
 23 Cupp, Mitchell            10 North Attleborough     2:16.78
 24 Madden, Dan               11 Milford                2:18.82
 25 Zola, Michael             09 Sharon                 2:19.67
 26 Peltz, Ben                11 Sharon                 2:19.75
 27 Smith, Matt               10 Foxborough             2:21.01
 28 Bronstein, Dan            11 Canton                 2:21.03
 29 Strack, Eric              11 Foxborough             2:25.40
 30 Platt, Mike               09 Foxborough             2:33.60
  Boys 1 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Gonser, Owen              11 King Philip            4:25.67
  2 Murphy, Jimmy             11 Mansfield              4:26.87
  3 Doherty, Andrew           11 Taunton                4:27.83
  4 Madonna-Lendvai, Val      11 Mansfield              4:31.09
  5 Moverman, Dan             11 Oliver Ames            4:32.71
  6 Lockhart, David           10 Stoughton              4:33.15
  7 Selsman, Adam             11 Sharon                 4:35.28
  8 Kelleher, Michael         11 North Attleborough     4:38.05
  9 Lucier, Justin            12 Attleboro              4:39.32
 10 Duggan, Mike              10 Mansfield              4:47.42
 11 Geromini, Jonathan        10 Franklin               4:51.02
 12 Aldrich, Kevin            12 Foxborough             4:51.83
 13 Clark, Billy              10 Foxborough             4:52.37
 14 Collins, Liam             10 Canton                 4:54.90
 15 Boone, Jarod              09 Oliver Ames            4:54.92
 16 Boslee, David             10 Taunton                4:56.44
 17 Nazaretian, Vincent       11 Franklin               4:57.68
 18 Hogan, Tyler              12 King Philip            4:58.98
 19 Heyer, Jack               10 King Philip            5:00.41
 20 Luce, Devin               11 Milford                5:00.78
 21 Labonte, Jack             11 North Attleborough     5:04.02
 22 Leppo, Matt               10 Oliver Ames            5:04.74
 23 Bond, Conor               10 Franklin               5:07.95
 24 Gutowski, Timothy         10 Canton                 5:07.97
 25 Schulze, Evan             10 Stoughton              5:14.55
 26 Borkan, Aidan             11 Sharon                 5:20.28
 27 Phonboon, Pittayut        12 Sharon                 5:21.67
 28 Knopp, Cam                09 Milford                5:24.07
  Boys 2 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Romano, Dan               10 Mansfield              9:43.57
  2 Caughey, Dan              12 Mansfield              9:45.14
  3 Flanagan, Ian             11 North Attleborough     9:46.56
  4 Monks, Conor              12 Mansfield              9:52.54
  5 Barnaby, Wayne            12 Stoughton              9:56.52
  6 Fleming, Paul             11 Sharon                10:12.78
  7 Kline, Bobby              12 Oliver Ames           10:13.23
  8 Kelly, Elliot             11 Attleboro             10:26.04
  9 Rosenblatt, Connor        12 Milford               10:33.66
 10 Mazzola, Dean             11 Foxborough            10:40.05
 11 Etzel, Tyler              11 Franklin              10:45.72
 12 Fong, Ken                 10 North Attleborough    10:51.32
 13 Bacchiocchi, Adam         12 Attleboro             10:54.17
 14 Fischer, Alex             09 Franklin              10:56.96
 15 Canty, Tom                09 Oliver Ames           11:01.48
 16 Gassman, Sullivan         12 Sharon                11:02.27
 17 Irons, Antonio            10 Stoughton             11:05.58
 18 Lane, James               11 Oliver Ames           11:07.03
 19 Pinkham, Nathaniel        10 Franklin              11:11.88
 20 Lukes, Jerimiah           09 King Philip           11:13.25
 21 Clancy, Joseph            11 Canton                11:14.95
 22 Akers, Benjamin           11 Attleboro             11:17.63
 23 McNeil, Kevin             12 Canton                11:19.21
 24 Allen, Andrew             10 King Philip           11:26.03
 25 O'Byrne, David            09 King Philip           11:47.03
 26 Jacobson, Tom             09 Milford               12:06.60
  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Sarkis, AJ                12 North Attleborough       15.97q  2
  2 Carchedi, Mike            12 Mansfield                16.72q  1
  3 Sherman, Austin           11 King Philip              16.74q  1
  4 Perez, Miguel             11 Mansfield                16.76q  4
  5 Dignazio, Brian           11 Milford                  16.96q  4
  6 Jette, Ben                12 North Attleborough       17.05q  3
  7 Garr, Jack                11 Mansfield                17.08q  2
  8 Tully, Connor             12 Attleboro                17.41q  5
  9 David, Harley             12 Stoughton                17.44   5
 10 Oliver, Alexander         09 Stoughton                17.47   1
 11 Pires, Jake               11 Taunton                  17.60   3
 12 Valle, Andrew             12 Stoughton                18.06   2
 13 Arquillano, Shawn         10 Milford                  18.38   1
 14 Malin, Ben                12 Oliver Ames              18.76   5
 15 Ishmail, Abdul            12 Foxborough               18.80   4
 16 Moroney, Brian            12 Oliver Ames              19.07   2
 17 Kent, Tyler               10 Oliver Ames              19.90   5
 18 Mok, Wilton               11 Canton                   19.96   1
 19 Goncalves, Luis           09 Milford                  20.03   4
 20 boudreau, peter           11 King Philip              20.04   1
 21 Long, William             12 Foxborough               20.06   4
 22 Miller, Josh              11 Sharon                   20.32   2
 23 allan, jack               09 King Philip              20.75   3
 24 Kinhart, Noah             11 Franklin                 21.21   3
 25 Miller, Matthew           09 Sharon                   22.67   5
  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Sarkis, AJ                12 North Attleborough       15.98   2
  2 Jette, Ben                12 North Attleborough       15.99   1
  3 Sherman, Austin           11 King Philip              16.40   2
  4 Perez, Miguel             11 Mansfield                16.60   2
  5 Dignazio, Brian           11 Milford                  16.60   1
  6 Carchedi, Mike            12 Mansfield                16.75   2
  7 Garr, Jack                11 Mansfield                17.05   1
  8 Tully, Connor             12 Attleboro                17.56   1
  Boys 400 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 McKinnon, Jacob           11 North Attleborough       56.63   4
  2 Sarkis, AJ                12 North Attleborough       59.62   4
  3 Fogel, Jared              12 Sharon                   59.63   4
  4 Carchedi, Mike            12 Mansfield              1:01.53   3
  5 Bukuras, Joe              09 Mansfield              1:01.90   3
  6 Dignazio, Brian           11 Milford                1:02.02   2
  7 Williamson, Cody          11 Franklin               1:02.17   3
  8 Perez, Miguel             11 Mansfield              1:02.30   4
  9 Malin, Ben                12 Oliver Ames            1:02.55   4
 10 Zolotarevsky, Zach        10 Oliver Ames            1:02.63   2
 11 Marshall, Jason           10 Stoughton              1:03.01   4
 12 Ishmail, Abdul            12 Foxborough             1:03.34   3
 13 Berdos, John              10 King Philip            1:03.61   3
 14 Collins, Joe              10 North Attleborough     1:04.47   3
 15 Harding, Jazz             10 Attleboro              1:05.99   2
 16 Faust, Nate               12 Oliver Ames            1:06.56   2
 17 Miller, Josh              11 Sharon                 1:06.83   2
 18 Scozzafava, Jon           11 Milford                1:07.37   2
 19 Eppenstein, John          11 Stoughton              1:07.68   1
 20 Kaufman, Tyler            09 Sharon                 1:09.94   1
 21 Goncalves, Luis           09 Milford                1:14.73   1
  Boys 4x100 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Mansfield  'A'                                        44.29   2
  2 Stoughton  'A'                                        44.48   2
  3 Attleboro  'A'                                        45.83   2
  4 North Attleborough  'A'                               45.96   2
  5 Sharon  'A'                                           46.15   1
  6 Taunton  'A'                                          46.89   2
  7 Oliver Ames  'A'                                      47.17   1
  8 Foxborough  'A'                                       47.96   1
  9 Milford  'A'                                          48.00   1
 -- Franklin  'A'                                            DQ   2 Threw baton
  Boys 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Mansfield  'A'                                      3:27.64   2
  2 North Attleborough  'A'                             3:30.31   2
  3 Sharon  'A'                                         3:30.53   2
  4 Franklin  'A'                                       3:31.07   2
  5 Stoughton  'A'                                      3:35.75   2
  6 Canton  'A'                                         3:43.29   1
  7 Oliver Ames  'A'                                    3:45.22   2
  8 Foxborough  'A'                                     3:51.62   1
  9 Milford  'A'                                        3:51.98   1
 10 King Philip  'A'                                    4:00.44   1
  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals
================================================================
  1 Mansfield  'A'                                      8:16.49
  2 King Philip  'A'                                    8:19.53
  3 Attleboro  'A'                                      8:20.64
  4 North Attleborough  'A'                             8:27.18
  5 Sharon  'A'                                         8:35.38
  6 Oliver Ames  'A'                                    8:44.17
  7 Franklin  'A'                                       9:07.52
  8 Milford  'A'                                        9:13.53
  9 Canton  'A'                                         9:36.63
 10 Stoughton  'A'                                      9:44.42
  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Luise, Bradon             12 North Attleborough     6-04.00
  2 Gibson, Terrence          10 Taunton                6-02.00
  3 Mukasa, Brian             11 Sharon                J6-02.00
  4 Kenku, Lherief            11 Taunton               J6-02.00
  5 Gould, Mike               09 North Attleborough     6-00.00
  5 Lambert, Daniel           12 Oliver Ames            6-00.00
  7 Berdos, John              10 King Philip           J6-00.00
  8 Carmichael, Harrison      12 North Attleborough     5-10.00
  9 Sofi, Samir               11 Stoughton             J5-10.00
 10 Piedra, Jon               12 King Philip           J5-10.00
 11 Nichols, Kyle             10 Oliver Ames            5-08.00
 11 Marshall, Jason           10 Stoughton              5-08.00
 11 Kinhart, Noah             11 Franklin               5-08.00
 11 Faust, Nate               12 Oliver Ames            5-08.00
 15 Dure, Tim                 12 Foxborough             5-06.00
 15 Burns, Conor              12 Mansfield              5-06.00
 17 Smith, Alex               12 Stoughton              5-04.00
 17 macdonnell, stephen       11 King Philip            5-04.00
 -- Zupanick, Justin          11 Foxborough                  NH
 -- George, Alton             12 Foxborough                  NH
 -- Morrill, Jacob            09 Mansfield                   NH
  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Perez, Miguel             11 Mansfield             21-03.00
  2 Sofi, Samir               11 Stoughton             21-02.50
  3 Bowers, Matthew           12 King Philip           20-11.75
  4 Jette, Alex               12 North Attleborough    20-06.25
  5 Emmanual, Jameel          12 Sharon                19-08.50
  6 Pires, Jake               11 Taunton               19-07.25
  7 Cartijo, Gerald           11 Taunton               19-06.50
  8 Baugh, Malachi            11 Stoughton             19-04.75
  9 Matier, Isaiah            11 Oliver Ames           18-10.00
 10 Dignazio, Brian           11 Milford               18-09.50
 11 Fitzpatrick, Sean         11 Milford               18-08.50
 11 Mack, Aaron               12 Stoughton             18-08.50
 11 Xu, Eddie                 11 Sharon                18-08.50
 14 Guerrier-Roberson, Mande  11 Canton                18-05.50
 15 Boone, Brandon            10 Oliver Ames           18-05.25
 16 Cozier, Domenic           10 Milford               18-04.75
 17 Ishmail, Abdul            12 Foxborough            18-04.00
 18 Williamson, Cody          11 Franklin              17-10.50
 19 Boisvert, Curtis          10 Mansfield             17-07.25
 20 Troy, Jerimiah            12 Oliver Ames           17-07.00
 21 Piedra, Jon               12 King Philip           17-06.50
 22 Considine, Jon            10 Mansfield             17-05.00
 23 Mitchell, Giani           09 Taunton               17-04.50
 23 O'Riordan, John           09 Sharon                17-04.50
 23 Joubert, Leo              11 Attleboro             17-04.50
 26 Mahn, Woanyen             09 Canton                16-11.00
 27 fleck, sam                10 King Philip           16-07.00
 28 Darcy, Gerard             11 Foxborough            15-10.25
 -- Adeyemi, Nathan           10 North Attleborough        FOUL
  Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Bowers, Matthew           12 King Philip           45-10.50
  2 Kenku, Lherief            11 Taunton               44-08.00
  3 McKinnon, Jacob           11 North Attleborough    42-04.50
  4 Matier, Isaiah            11 Oliver Ames           41-11.00
  5 Williamson, Cameron       11 Oliver Ames           41-06.00
  6 Fitzpatrick, Sean         11 Milford               41-02.50
  7 Adeyemi, Nathan           10 North Attleborough    40-10.50
  8 Simeon, Emanuel           11 Oliver Ames           40-03.00
  9 Jenssen, Dean             10 Mansfield             39-02.00
 10 Arquillano, Shawn         10 Milford               38-04.25
 11 Li, Jesse                 11 North Attleborough    38-03.00
 12 Mack, Matthew             12 Stoughton             38-01.50
 13 Carchedi, Mike            12 Mansfield             37-11.50
 14 Valle, Andrew             12 Stoughton             37-11.00
 14 Tavares, Luares           11 Taunton               37-11.00
 16 Elisma, Evantz            11 Sharon                37-09.50
 17 Berdos, John              10 King Philip           37-09.00
 18 Cherenfant, Brian         09 Taunton               36-10.00
 19 Sherman, Austin           11 King Philip           36-04.50
 20 Ordonez, Josh             11 Mansfield             36-03.00
 21 Heng, Chansakada          11 Attleboro             36-02.50
 22 Busznyak, Balazs          10 Foxborough            35-08.00
 23 Herlitz, Erik             12 Franklin              34-06.00
 23 Fitzpatrick, Kyle         11 Milford               34-06.00
 25 Fleck, Riley              10 Foxborough            33-01.50
  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Beckwith, Eric            12 North Attleborough    56-11.50
  2 Cooke, Mike               11 King Philip           49-01.00
  3 Erickson, Oliver          11 Mansfield             47-05.50
  4 Fess, Ryan                11 King Philip           47-05.00
  5 Riedel, Jack              11 Franklin              46-06.25
  6 Bray, Matthew             11 Attleboro             45-04.00
  7 Simon, Max                12 Sharon                43-06.25
  8 Hunter, David             12 Mansfield             43-05.50
  9 Hamilton, Bill            12 Oliver Ames           42-11.00
 10 Wilder, Joe               11 Stoughton             42-08.25
 11 Connelly, Sam             12 North Attleborough    42-07.00
 12 Carmichael, Harrison      12 North Attleborough    41-02.25
 13 Favreau, Scott            12 King Philip           41-00.50
 14 Carpino, Michael          10 Mansfield             40-02.00
 15 Sheehan, Peter            12 Canton                39-11.50
 15 Connolly, Shawn           12 Stoughton             39-11.50
 17 Jackson, Jaylyn           10 Foxborough            36-09.50
 18 Fasulo, Cooper            12 Franklin              35-08.50
 19 Rossi, Eric               11 Oliver Ames           35-02.75
 20 Lally, Brendan            11 Foxborough            34-11.00
 21 Pillarella, Marco         11 Milford               34-08.00
 22 Lefort, Zachary           12 Attleboro             34-05.50
 23 Perry, Matthew            12 Sharon                34-04.25
 24 Eldridge, Rob             11 Oliver Ames           33-07.00
 25 McGrath, Shane            10 Sharon                33-04.00
 26 Thompson, Ben             11 Milford               33-00.00
 27 Bradley, Louis            12 Franklin              32-07.50
 28 Capece, Conor             12 Foxborough            31-09.00
 29 Joyal, Nathan             09 Attleboro             31-07.75
 30 Ganjian, John             12 Milford               31-06.00
 -- Lucas, Kevin              10 Stoughton                 FOUL
  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Beckwith, Eric            12 North Attleborough      139-01
  2 Reissfelder, Will         11 North Attleborough      132-10
  3 Favreau, Scott            12 King Philip             130-11
  4 Green, Alex               12 Stoughton               127-03
  5 Erickson, Oliver          11 Mansfield               124-09
  6 Mond, Omar                12 Mansfield               123-01
  7 Bray, Matthew             11 Attleboro               122-01
  8 Sheehan, Peter            12 Canton                  118-06
  9 Jette, Ben                12 North Attleborough      111-00
 10 Capece, Conor             12 Foxborough              109-06
 11 Wise, Jared               11 Oliver Ames             107-06
 11 Winbourne, Christoper     10 King Philip             107-06
 11 Lefort, Zachary           12 Attleboro               107-06
 14 Moronta, Sebastian        10 Milford                 106-06
 15 Bukuras, Matt             11 Mansfield               106-00
 16 Marino, Andrew            12 Franklin                104-03
 17 Waldman, Matt             12 Canton                  102-11
 18 Cruz, Ruben               10 Taunton                 100-07
 19 Riedel, Jack              11 Franklin                 97-05
 20 Faust, Nate               12 Oliver Ames              94-04
 21 Lingo, Adrian             10 Sharon                   93-07
 22 Pillarella, Marco         11 Milford                  93-03
 23 Carden, Michael           12 Franklin                 93-02
 24 Lucas, Kevin              10 Stoughton                91-01
 25 Rossi, Eric               11 Oliver Ames              88-11
 26 Wilder, Joe               11 Stoughton                88-07
 27 McKearney, Mathew         11 Attleboro                86-01
 28 Hammond, Dave             12 Milford                  84-07
 29 Prange, Hunter            10 Sharon                   84-02
 30 Jackson, Jaylyn           10 Foxborough               80-08
 31 Duhamel, Nicholas         10 Sharon                   71-09
 32 Wellington, Alex          10 Taunton                  71-05
 -- Cooke, Mike               11 King Philip               FOUL
  Boys Javelin Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Renzi, Austin             11 North Attleborough      170-04
  2 Simon, Max                12 Sharon                 J170-04
  3 Poillucci, Brandon        11 North Attleborough      159-10
  4 Bukuras, Matt             11 Mansfield               156-01
  5 Valle, Andrew             12 Stoughton               141-08
  6 matta, george             11 King Philip             138-02
  7 Lawlor, Jonathan          12 Mansfield               137-08
  8 Winbourne, Christoper     10 King Philip             137-04
  9 Waldman, Matt             12 Canton                  135-07
 10 Lally, Brendan            11 Foxborough              133-07
 11 Kelly, Andrew             12 Stoughton               130-07
 12 Marino, Andrew            12 Franklin                129-11
 13 Deiratani, Joseph         11 Attleboro               128-08
 14 Mason, Brian              09 King Philip             127-08
 15 Nunez, Eric               11 Milford                 127-06
 16 George, Auston            10 Foxborough              124-11
 17 Buterbaugh, Dion          12 Oliver Ames             124-08
 18 Lingo, Adrian             10 Sharon                  123-05
 19 Manoli, Tyler             11 Taunton                 121-01
 20 Linne, Jarred             12 Franklin                119-02
 21 Henriquez, Alfred         12 Foxborough              119-01
 22 Azersky, Colby            10 Sharon                  118-06
 23 O'Connor, Matt            10 Stoughton               117-10
 24 Mills, Craig              12 Canton                  116-07
 25 Brodeur, Thomas           11 Attleboro               114-00
 26 Chace, Michael            11 Mansfield               111-01
 27 Kinhart, Noah             11 Franklin                107-01
 -- Pina, Blaine              12 Oliver Ames               FOUL

=========================================================================================
                        Women - Team Rankings - 17 Events Scored
=========================================================================================
    1) Mansfield                  122        2) North Attleborough        104.16
    3) Oliver Ames                 88.16     4) King Philip                77
    5) Milford                     56        6) Attleboro                  53
    7) Foxborough                  49.33     8) Franklin                   39.16
    9) Canton                      25.16    10) Taunton                    19
   11) Sharon                      18       12) Stoughton                  12
=========================================================================================
                          Men - Team Rankings - 17 Events Scored
=========================================================================================
    1) North Attleborough         150.50     2) Mansfield                 149
    3) King Philip                 77        4) Sharon                     63
    5) Stoughton                   54        6) Taunton                    44
    7) Oliver Ames                 36.50     8) Attleboro                  32
    9) Franklin                    29       10) Milford                    14
   11) Canton                      12       12) Foxborough                  2