Find this page online at www.coolrunning.com/results/12/ma/Jan18_MidWac_set1.shtml

MidWach Dual Meets

Shrewsbury/Holden, MA, January 18, 2012

[Shrewsbury Team Scores | Wachusett Event Results | Wachusett Team Scores ]

Shrewsbury Event Results

Licensed to First Time Out - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/18/2012 09:32 PM
                    Mid Wach Duals @ Shrewsbury - 1/18/2012                    
                                Shrewsbury, MA                                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Tyler Clouthier           JR Shrewsbury            42-05.00  
  2 Joe Grella                JR Shrewsbury            38-01.00  
  3 Dan Rymer                 SR Littleton             37-02.00  
  4 Connor Shea               JR Shrewsbury            36-10.50  
  5 Sam Hale                  SR Milford               35-10.25   35-4
  6 Ryan Leonard              SR Shrewsbury           J35-10.25   34-6.25
  7 Murray Rubin              JR Shrewsbury            35-01.00  
  8 Chris Alberto             SR Milford               34-10.00  
  9 Bennie Lowe               JR North Middle          33-10.25  
 10 Josh Surapine             JR Milford               33-01.00  
 11 Jim Birnie                SO Shrewsbury            32-11.00  
 12 Brandon Lambert           JR North Middle          31-08.00  
 13 Liam Fitzpatrick          SR Murdock               30-09.00  
 14 Matt Schmalenberger       JR Milford               30-07.00  
 15 Justin Asam               SO Milford               29-08.00  
 16 Nate Smith                SR North Middle          29-05.50  
 17 Ethan Ward                JR North Middle          29-04.25  
 18 Kentaro Ogawa             SR Littleton             27-08.00  
 19 Cam Zaborowski            SO Littleton             27-00.75  
 20 Mitch McNanna             SR Milford               26-09.75  
 21 Robert Pesce              FR Murdock               26-01.00  
 22 Justin Atwood             SO North Middle          25-10.75  
 23 Colby Goodhue             JR North Middle          23-10.00  
 24 Kyle Blouin               JR Murdock               23-08.25  
 25 Brian Cahill               8 Littleton             22-03.25  
 26 Alex Fournier             SR Littleton             22-01.00  
 27 John Muphy                 7 Murdock               19-05.00  
 
Event 2  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nate Nelson-Maney         SR Shrewsbury             5-10.00  
  2 Brian Dignazio            SO Milford                5-04.00  
  2 Brandon Lambert           JR North Middle           5-04.00  
  2 Dexter LaPlant            SR Littleton              5-04.00  
  5 Brendan Hicks             JR Shrewsbury            J5-04.00  
  6 shawn Luce                SR Milford                5-00.00  
  7 Andy MacGregor            SO Littleton              4-08.00  
  7 Jordan Harris             SR Murdock                4-08.00  
  7 Kyle Blouin               JR Murdock                4-08.00  
  7 Devon Webster             SO Littleton              4-08.00  
  7 Mike Abasciano            FR Shrewsbury             4-08.00  
  7 Nate Smith                SR North Middle           4-08.00  
 13 Liam Fitzpatrick          SR Murdock               J4-08.00  
 13 Garnette Goorahlal        JR North Middle          J4-08.00  
 -- Vinay Maliakal            SR Shrewsbury                  NH  
 
Event 3  Boys 2 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jarret Ross               SR North Middle           10:12.3  
  2 Chris Williams            JR Shrewsbury             10:22.9  
  3 Chris Skelly              FR North Middle           10:24.5  
  4 Tobin Dancy               SR Shrewsbury             10:25.2  
  5 Connor Rosenblatt         SO Milford                10:52.4  
  6 Daniel Fournier           SO Murdock                11:28.9  
  7 Troy Taylor               FR Littleton              11:32.6  
  8 Daniel Denette            JR Murdock                11:36.2  
  9 Jacob Starvaski           FR Shrewsbury             11:40.8  
 10 Joey Stea                 SO Littleton              11:54.4  
 11 Bobby Morse               FR Littleton              12:52.9  
 
Event 4  Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Dexter LaPlant            SR Littleton                  8.3   2 
  2 Nate Nelson-Maney         SR Shrewsbury                 8.8   1 
  3 Vinay Maliakal            SR Shrewsbury                 9.0   1 
  4 Mitch McNanna             SR Milford                    9.2   1 
  5 Mike Bodden               SR Shrewsbury                 9.4   1 
  6 Nate Smith                SR North Middle              J9.4   1 
  7 Chris Alberto             SR Milford                    9.9   1 
  8 Nate Macarelli            SR Murdock                   10.6   2 
  9 Josh Emerson              SR Murdock                  J10.6   2 
 10 Aaron Baumgart            JR Littleton                 12.0   2 
 
Event 5  Boys 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Brandon Lambert           JR North Middle               6.6   2 
  2 Jay Reynolds              JR Shrewsbury                J6.6   2 
  3 Trevin Kelley             JR Shrewsbury                 6.8   2 
  4 Justin Atwood             SO North Middle              J6.8   2 
  5 Sam Levine                JR Shrewsbury                 7.0   3 
  6 Dexter LaPlant            SR Littleton                  7.1   1 
  6 Vinay Maliakal            SR Shrewsbury                 7.1   3 
  8 George Chakalos           SO Milford                    7.2   2 
  9 Jonathan Rodriguez        FR Milford                   J7.2   2 
 10 Liam Fitzpatrick          SR Murdock                    7.3   1 
 11 Brandon Rodriguez         FR Milford                    7.4   3 
 12 Jon Miranda               SO Milford                   J7.4   3 
 13 Josh Emerson              SR Murdock                    7.5   1 
 14 Nate Macarelli            SR Murdock                   J7.5   1 
 15 Cam Zaborowski            SO Littleton                 J7.5   1 
 16 Matt Wheeler              SO North Middle               7.7   3 
 16 Kentaro Ogawa             SR Littleton                  7.7   1 
 
Event 6  Boys 1 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Michael Skelly            SR North Middle            4:50.6  
  2 Dan Mortimer              JR Shrewsbury              4:56.2  
  3 Daniel Wentworth          JR Shrewsbury              4:57.6  
  4 Bobby Johnston            JR North Middle            5:02.7  
  5 Matt Cicciu               SO Milford                 5:03.9  
  6 Zach Miller               SR North Middle            5:10.2  
  7 Daniel Fournier           SO Murdock                 5:13.9  
  8 Daniel Denette            JR Murdock                 5:20.7  
  9 Nathaniel Santoro         JR Littleton               5:23.2  
 10 Nick Koulopoulos          JR North Middle            5:28.9  
 11 Jerry Shyne               SR Milford                 5:31.7  
 12 John Cicciu               FR Milford                 5:33.6  
 13 Devin Luce                SO Milford                 5:34.0  
 14 Dan Madden                SO Milford                 5:46.2  
 15 John Donahue              SO Milford                 5:54.6  
 16 Max Robichaud              7 Murdock                 5:55.3  
 17 Andy MacGregor            SO Littleton               5:59.0  
 18 Charlie Dias              SO Milford                 6:01.6  
 19 Spencer Babst             JR Shrewsbury              6:06.5  
 20 Alex Emerson              SO Murdock                 6:07.0  
 21 Ryan Morse                 8 Littleton               6:07.4  
 22 Sean Cairney              JR Milford                 6:09.3  
 23 Jonathan Jean              7 Murdock                 6:15.8  
 24 Justin Furuness           FR Shrewsbury              6:17.5  
 25 Carlos Chong              SO Milford                 6:27.9  
 26 Steve Ingman               6 Murdock                 6:36.0  
 27 Matthew Galat              8 Murdock                 6:37.9  
 28 James Huff                 7 Murdock                 6:52.9  
 29 James Magee                8 Littleton               7:02.5  
 
Event 7  Boys 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Justin Asam               SO Milford                 1:32.8   3 
  2 Rob Matthews              SR Shrewsbury              1:33.0   3 
  3 Chris Afonso              FR Shrewsbury              1:40.1   5 
  4 Xaiyue Wang               FR Shrewsbury              1:41.6   5 
  5 Kyle Blouin               JR Murdock                 1:42.4   1 
  6 Jordan Harris             SR Murdock                 1:42.8   1 
  6 Matt Minafo               SR Shrewsbury              1:42.8   4 
  8 Nathan Alexander          JR North Middle            1:42.9   3 
  9 Jacob Steinberg           FR Shrewsbury              1:43.2   4 
 10 Matt LeBlanc              FR Milford                 1:43.5   3 
 11 Devon Webster             SO Littleton               1:48.9   1 
 12 Justin Harris             SO Murdock                 1:53.0   2 
 13 Joel Sousa                SR Milford                 1:54.6   4 
 14 Alex Fournier             SR Littleton               1:55.2   1 
 15 Nick Lanotte              FR Shrewsbury              1:58.6   5 
 16 Tristan Kaldenberg         8 Littleton               1:59.0   2 
 17 Alex Frieband             SR Milford                 2:00.4   4 
 18 Will Buraczynski           7 Littleton               2:01.5   2 
 19 Jackson Weber              8 Littleton               2:04.5   5 
 20 John Muphy                 7 Murdock                 2:21.6   2 
 
Event 8  Boys 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Garnette Goorahlal        JR North Middle              39.9   4 
  2 Jon O'Neil                SO Milford                   40.9   4 
  3 Matt Morana               FR Shrewsbury                41.0   5 
  3 Jordan Harris             SR Murdock                   41.0   1 
  5 Brandon Pounds            SO Milford                   41.2   5 
  6 Mike Hall                 SR Shrewsbury                41.9   4 
  7 Liam Fitzpatrick          SR Murdock                   42.2   1 
  8 Bobby Guerette            SO Shrewsbury                43.7   6 
  9 Joshua Balboni             8 Littleton                 44.7   2 
 10 Chris Jones               SR Shrewsbury                44.9   6 
 11 Owen Chase                SO Murdock                   45.1   2 
 12 Zach Piche                SO Littleton                 46.3   1 
 13 Sam Cooney                SO Littleton                 47.2   2 
 14 Keanu Patwari             JR Shrewsbury                47.4   6 
 15 Jesse Ross                FR North Middle              48.0   5 
 16 David Frongillo           SO Milford                   48.7   6 
 17 Grant Prokopis            SO Milford                   49.4   5 
 18 Garret Bailey             FR Shrewsbury                50.4   4 
 19 Brian Cahill               8 Littleton                 50.8   3 
 20 Aaron Baumgart            JR Littleton                 51.4   3 
 21 Jonathan Jean              7 Murdock                   55.4   3 
 22 Peter Cochis               7 Littleton               1:04.4   1 
 23 Joshua Ramsey              6 Murdock                 1:04.5   2 
 24 James Huff                 7 Murdock                 1:07.3   3 
 
Event 9  Boys 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mike Bodden               SR Shrewsbury              2:57.3  
  2 Rakesh Gurrala            SR Shrewsbury              2:58.6  
  3 Chris Skelly              FR North Middle            2:59.2  
  4 Connor Rosenblatt         SO Milford                 3:02.7  
  5 Bobby Johnston            JR North Middle            3:05.6  
  6 Kyle Blouin               JR Murdock                 3:06.2  
  7 Mike Curran               SO Shrewsbury              3:07.6  
  8 Matt Cicciu               SO Milford                 3:08.8  
  9 Jerry Shyne               SR Milford                 3:09.5  
 10 Troy Taylor               FR Littleton               3:16.1  
 11 Dan Madden                SO Milford                 3:20.3  
 12 Devin Luce                SO Milford                 3:21.2  
 13 Nathan Alexander          JR North Middle            3:21.4  
 14 Joey Stea                 SO Littleton               3:21.9  
 15 shawn Luce                SR Milford                 3:22.9  
 16 John Donahue              SO Milford                 3:23.2  
 17 Mitch McNanna             SR Milford                 3:23.5  
 18 Devon Webster             SO Littleton               3:27.1  
 19 Peter Bae                 JR Milford                 3:28.2  
 20 Luis Saa                  SR Milford                 3:29.4  
 21 Nick Quinlivan            FR Shrewsbury              3:33.4  
 22 Ryan Morse                 8 Littleton               3:34.0  
 23 Sebastian Moronta         FR Milford                 3:37.6  
 24 Matthew Galat              8 Murdock                 3:38.2  
 
Event 10  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 North Middlesex                                      4:00.1  
  2 Milford                                              4:04.3  
  3 Shrewsbury                                           4:06.2  
  4 Littleton                                            4:24.8  
  5 Murdock                                              4:40.4  
 
Event 11  Boys 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Shrewsbury                                           1:43.1  
  2 North Middlesex                                      1:48.2  
  3 Milford                                              1:49.2  
  4 Littleton                                            2:03.2  
 
Event 12  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Siaina Campbell           JR Milford               32-04.75  
  2 Kelsey Shea               JR Shrewsbury            31-06.25  
  3 Devinne Zadravec          SR Shrewsbury            27-05.25  
  4 Andrea Fanciullo          SR North Middle          26-05.50  
  5 Katie Ellmore             SR Milford               26-03.00  
  6 Anne Marie Pignataro      SR Shrewsbury            25-00.00  
  7 Caitie Powers             JR Milford               23-06.50  
  8 Mariah Tenney             JR Murdock               23-02.00  
  9 Alyssa LaBrack             7 Murdock               23-00.50  
 10 Catherine Jreije          SO Shrewsbury            22-03.25  
 11 Kristen Vilcans           JR Littleton             22-02.50  
 12 Veronica Lynch            JR Milford               22-02.00  
 13 Erin Shea                 FR Shrewsbury            21-05.25  
 14 Sam Lathrop               JR Milford               21-01.00  
 15 Lizzie Stallone           JR Milford               20-08.00  
 16 Erin LeMay                FR Shrewsbury            20-04.00  
 17 Nicole Cochis             SO Littleton             19-03.25  
 18 Francesca Dripps          SO Littleton             18-09.00  
 19 Jennifer Smith            FR Littleton             18-05.00  
 20 Hannah Balboni            FR Littleton             16-11.00  
 21 Clari Simmers-Swanson      6 Murdock               14-09.00  
 
Event 13  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Andrea Fanciullo          SR North Middle           5-00.00  
  2 Michelle Savoie           SR Milford               J5-00.00  
  3 Kelley Dillon             JR Shrewsbury             4-10.00  
  4 Julia Touhey              JR Milford                4-06.00  
  5 Melissa Tobin             SR Milford                4-04.00  
  5 Elaina Karageorgis        FR Shrewsbury             4-04.00  
  5 YiMing Li                 JR Shrewsbury             4-04.00  
  5 Sarah Heitmeyer           FR Littleton              4-04.00  
  9 Melanie Burke             JR Milford               J4-04.00  
 10 Hayley Yates              JR Littleton             J4-04.00  
 11 Mariah Tenney             JR Murdock                4-00.00  
 11 Abby Amenta               SO Murdock                4-00.00  
 11 Hannah Hopkins            SO Shrewsbury             4-00.00  
 11 Katherine Weber           SO Milford                4-00.00  
 11 Jessica Cunniff           JR Shrewsbury             4-00.00  
 11 Kate Magurn               JR Littleton              4-00.00  
 17 Melany Cruz               JR Littleton             J4-00.00  
 18 Kayla Magee               JR Littleton              3-08.00  
 
Event 14  Girls 2 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Chapel Guernini           JR North Middle           12:35.5  
  2 Liliana Urso              SR Shrewsbury             12:57.3  
  3 Felica Ingman             SO Murdock                13:04.8  
  4 Marcella Vega             FR Shrewsbury             13:10.4  
  5 Sylvia Jackson             8 Littleton              13:19.6  
  6 Kathryn Munzer            JR Shrewsbury             13:37.9  
  7 Lauren Keisling           SO Milford                13:52.1  
  8 Sydney Vacca              SO Littleton              14:00.9  
  9 Libby Ward                SR North Middle           14:19.0  
 
Event 15  Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Andrea Fanciullo          SR North Middle               9.0   2 
  2 Olivia Grose              SR Milford                   10.0   2 
  3 Emily Baron               JR Milford                  J10.0   2 
  4 YiMing Li                 JR Shrewsbury               J10.0   2 
  5 Jessica Cunniff           JR Shrewsbury               J10.0   2 
  6 Kate Monica               SR Milford                   10.4   3 
  7 Elaina Karageorgis        FR Shrewsbury                10.5   3 
  8 Antonia Keutzer           SR Littleton                 10.8   1 
  8 Marissa Greene            JR Shrewsbury                10.8   3 
 10 Melissa Tobin             SR Milford                  J10.8   3 
 11 Jessica Morana            JR Shrewsbury                11.0   3 
 12 Brianna Dellechiaie       SO Murdock                   11.2   1 
 12 Danielle Denomee          FR Milford                   11.2   3 
 14 Kendra LaVallee           JR Littleton                J11.2   1 
 15 Marissa Galat              8 Murdock                   11.3   1 
 16 Abby Amenta               SO Murdock                   12.5   1 
 -- Shannon Riordon            7 Littleton                   DQ   1  pushed over hurdle
 
Event 16  Girls 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Michelle Savoie           SR Milford                    7.4   2 
  2 Domonique Hall            SO Shrewsbury                J7.4   2 
  3 Caralyn Logan             SR Shrewsbury                 7.9   2 
  4 Danielle Hom              SR Shrewsbury                 8.0   3 
  4 Mariah Tenney             JR Murdock                    8.0   1 
  6 Lauren Hanna              JR Milford                   J8.0   3 
  7 Kaley Pratt               FR Milford                    8.1   2 
  7 Francesca Dripps          SO Littleton                  8.1   1 
  9 Alyssa Robinson           JR North Middle              J8.1   2 
 10 Jennifer Rollins          JR Shrewsbury                 8.2   3 
 11 Chelsea Brown             SO Milford                   J8.2   3 
 12 Marissa Galat              8 Murdock                    8.4   1 
 13 Alma Himmelberger         FR Littleton                  8.5   1 
 14 Marissa Spagnolo          JR North Middle               8.6   2 
 15 Alicia Whitney            SR Littleton                  8.8   1 
 16 Clari Simmers-Swanson      6 Murdock                    9.4   1 
 
Event 17  Girls 1 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lauren Conner             SR North Middle            5:55.2  
  2 Rebecca Tiernan           SR Shrewsbury              6:01.3  
  3 Veronica Lynch            JR Milford                 6:06.2  
  4 Felica Ingman             SO Murdock                 6:07.5  
  5 Sade Cole                 SR Milford                 6:08.4  
  6 Kristen Vilcans           JR Littleton               6:19.4  
  7 Jill Banach               SO Shrewsbury              6:38.8  
  8 Sylvia Jackson             8 Littleton               6:54.9  
  9 Natasha Jacobson          JR Milford                 7:02.4  
 10 Jordan Corbett            SO Milford                 7:05.2  
 11 Sam Lathrop               JR Milford                 7:05.3  
 12 Shannon Hoar              JR Milford                 7:10.1  
 13 Marissa Gilliat           SR Milford                 7:20.7  
 14 Demetra Edwards           JR Milford                 7:22.1  
 15 Kellie Cooper             JR Milford                 7:34.0  
 16 Mileena McCarthy          SO Milford                 7:34.6  
 17 Megan Keefe               SO Milford                 7:34.9  
 18 Catherine Reid            SO Shrewsbury              7:53.6  
 19 Kaitlyn Wetzel            SO Littleton               8:01.3  
 20 Joiya Sousa               SO Milford                 8:03.3  
 21 Vanessa DeMoura           FR Milford                 8:08.1  
 22 Kate Richard              JR Milford                 8:28.0  
 23 Marina Hannah             JR Milford                 8:31.7  
 24 Megan Bosclair            SO Milford                 8:32.7  
 25 Caitie Powers             JR Milford                 8:34.8  
 26 Priya Patel               JR Milford                 8:37.9  
 
Event 18  Girls 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Sarah Heitmeyer           FR Littleton               1:48.7   1 
  2 Mariah Tenney             JR Murdock                 1:48.8   1 
  3 Kailey Filiere            SR Shrewsbury              1:48.9   3 
  4 Natalie Benjamin          JR Shrewsbury              1:49.9   4 
  5 Jennifer Tylock           JR Shrewsbury              1:52.5   4 
  6 Kelsey Pratt              JR Milford                 1:56.5   3 
  7 Hayley Orciuch            SO Shrewsbury              1:57.5   4 
  8 Alyssa Robinson           JR North Middle            1:59.3   3 
  9 Evelyn Cody               SO Shrewsbury              1:59.6   2 
 10 Lucy Howes                 7 Littleton               2:00.8   1 
 11 Kate Monica               SR Milford                 2:05.8   3 
 12 Jennifer Smith            FR Littleton               2:08.2   2 
 13 Victoria Simmers-Swanson   7 Murdock                 2:08.8   1 
 13 Kayla Williamson          SO Milford                 2:08.8   4 
 15 Courtney Simmers-Swanson   7 Murdock                 2:10.9   2 
 16 Jessica Pellitier         SO Milford                 2:14.2   4 
 17 Kylie Murphy               7 Littleton               2:15.2   2 
 
Event 19  Girls 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Domonique Hall            SO Shrewsbury                42.4   4 
  2 Michelle Savoie           SR Milford                   44.2   4 
  3 Andrea Fanciullo          SR North Middle              45.5   4 
  4 Madison McKinley          SR Shrewsbury                47.6   5 
  5 Melany Cruz               JR Littleton                 48.6   1 
  6 Jessica Goldstein         FR Shrewsbury                48.9   6 
  7 Abby Amenta               SO Murdock                   49.4   1 
  8 Tanisha McGreevy          SR North Middle              49.6   5 
  9 Sarah Heitmeyer           FR Littleton                 50.0   2 
 10 Brett Graceffa            SO Littleton                 50.1   1 
 11 Jacquelyn Kraemer         SR Shrewsbury                50.6   5 
 12 Katherine Weber           SO Milford                   51.4   6 
 13 Chelsea Brown             SO Milford                   51.5   5 
 14 Shannon Hickey            SO Shrewsbury                52.2   6 
 15 Jennifer Smith            FR Littleton                 52.3   2 
 16 Brianna Dellechiaie       SO Murdock                   53.0   1 
 17 Carly Hanna               SR Milford                   53.4   6 
 18 Kendra LaVallee           JR Littleton                 54.5   3 
 19 Kate Magurn               JR Littleton                 55.6   3 
 20 Shayane Da Silva          FR Milford                   56.4   4 
 21 Phylicia Shippy            8 Murdock                   57.6   2 
 22 Chelsea Simmers-Swanson    6 Murdock                   58.2   2 
 23 Cloe Fitzgerald           SO Murdock                   58.3   3 
 24 Clari Simmers-Swanson      6 Murdock                   58.5   3 
 
Event 20  Girls 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Brittany Laramee          JR Shrewsbury              3:17.7  
  2 Pauline Gerard            SR Shrewsbury              3:28.5  
  3 Ann Krumpoch              JR Shrewsbury              3:32.0  
  4 Jordan Kennedy            SR Shrewsbury              3:36.0  
  5 Alana Johnston             8 Littleton               3:37.9  
  6 Veronica Lynch            JR Milford                 3:46.2  
  7 Lauren Keisling           SO Milford                 3:47.5  
  8 Taylor White              SO Milford                 3:48.5  
  9 Jen Beaulieu              SO Milford                 3:52.3  
 10 Libby Ward                SR North Middle            3:53.5  
 11 Hannah Brown              JR Milford                 3:54.9  
 12 Katherine Swaim           FR Shrewsbury              3:55.5  
 13 Paige Trotta              SO Milford                 4:02.9  
 14 Katie Goodwin             SO Littleton               4:08.0  
 15 Kayla Williamson          SO Milford                 4:09.4  
 16 Cierra Meurant            JR Milford                 4:10.0  
 17 Meryl Cheney              JR Milford                 4:20.0  
 18 Helen Orton                7 Littleton               4:23.1  
 19 Rachel Levine             JR Milford                 4:27.4  
 20 Helayne Speroni           SO Milford                 4:33.9  
 21 Jessica Ferreira          SR Milford                 4:35.2  
 22 Christina Thimble         SR Milford                 4:37.5  
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Shrewsbury                                           4:42.4  
  2 Milford                                              4:57.5  
  3 Littleton                                            5:20.3  
 
Event 22  Girls 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Shrewsbury                                           1:59.2  
  2 Milford                                              2:01.8  
  3 Littleton                                            2:08.3