Find this page online at www.coolrunning.com/results/12/ma/Jan12_Hockom_set2.shtml

Hockomock League - Meet #5

Boston, MA, January 12, 2012

[Team Scores | Girls Results ]

Boys Results

 
                        Hockomock Track & Field  League                        
                     Varsity 2011-12  Meet #5  - 1/12/2012                     
                               Boston University                               
                                    Results                                    
 
Boys 55 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1  
  1   959 Wardrop, Connor     11 Franklin                  6.92  
  2   721 Gillard, Steven     SR Attleboro Hi              6.99  
  3   954 Singh, Anirudh      12 Franklin                  7.01  
  4   932 Maietta, Ryan       12 Franklin                  7.07  
  5   729 Kuffrey, Derek      SR Attleboro Hi              7.22  
  6   960 Wiech, John         12 Franklin                  7.32  
  7   753 Sweeney, Cameron    SO Attleboro Hi              7.41  
  8   716 Deiratani, Joseph   SO Attleboro Hi              7.61  
Section  2  
  1  1397 Jackman, Pat        JR Stoughton                 6.91  
  2  1414 Baugh, Malachi      SO Stoughton                 6.94  
  3  1327 Collins, James      SR Sharon                    7.10  
  4  1388 David, Harley       JR Stoughton                 7.16  
  5  1399 Kelly, Andrew       JR Stoughton                 7.18  
  6  1370 Waugh, Sam          SO Sharon                    7.37  
  7  1367 Steinberg, Jake     JR Sharon                    7.40  
  8  1371 Xu, Eddie           SO Sharon                    7.44  
Section  3  
  1  1185 Jette, Alex         JR North Attleb              6.77  
  2  1165 Costello, Jake      SR North Attleb              6.95  
  3  1198 McNulty, Rob        SR North Attleb              6.97  
  4   859 Lebron, Will        SO Foxborough                7.05  
  5  1207 Poilucci, Preston   JR North Attleb              7.10  
  6   830 Crowley, Alex       10 Foxborough                7.20  
  7   828 Antar, Hussein      12 Foxborough                7.24  
  8   860 Sepe, Matt          JR Foxborough                7.28  
Section  4  
  1  1028 Ruffin, Charles     12 King Philip               6.50  
  2  1094 Kuras, Andrew       SR Mansfield HS              6.79  
  3   987 Bowers, Matt        11 King Philip               6.82  
  4  1093 King, Nick          SR Mansfield HS              6.83  
  5  1078 Ferreira, Brian     SR Mansfield HS              6.99  
  6  1041 Hamilton, Liam       9 King Philip               7.04  
  7  1024 Mulcahy, Henry      12 King Philip               7.33  
  8  1061 Butler, Jonathan    SR Mansfield HS              7.34  
Section  5  
  1  1304 Williamson, Carlto  SR Oliver Ames               6.86  
  2  1289 Santana, Rodrigo    SR Oliver Ames               6.98  
  3   804 Seto, Derek         SR Canton                    6.99  
  4  1252 Crosby, Brian       SR Oliver Ames               7.12  
  5   794 Malbranche, Julian  SR Canton                    7.27  
  6  1246 Boone, Brandon      FR Oliver Ames               7.43  
  7   790 Lenkei, Alex        SR Canton                    7.73  
  8   811 Bagley, Matt        SO Canton                    7.75  
 
Boys 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1  
  1  1028 Ruffin, Charles     12 King Philip              35.41  
  2  1093 King, Nick          SR Mansfield HS             36.05  
  3   987 Bowers, Matt        11 King Philip              37.98  
  4  1073 Dominesey, Kurt     JR Mansfield HS             38.75  
  5   984 Berry, Brian         9 King Philip              39.88  
  6  1066 Clark, Alex         JR Mansfield HS             39.92  
Section  2  
  1   799 Nwankwo, Obi        JR Canton                   37.09  
  2  1292 Snyder, Austin      JR Oliver Ames              38.11  
  3   783 Feldman, Evan       SR Canton                   38.74  
  4  1252 Crosby, Brian       SR Oliver Ames              39.81  
  5  1280 Matier, Isaiah      SO Oliver Ames              39.99  
  6   790 Lenkei, Alex        SR Canton                   42.47  
Section  3  
  1   725 Jarousky, Brandon   SR Attleboro Hi             37.23  
  2   900 Donahue, Connor     12 Franklin                 37.35  
  3   959 Wardrop, Connor     11 Franklin                 37.74  
  4   904 Duffy, Jack         11 Franklin                 39.38  
  5   765 Tingue, Sammy       SR Attleboro Hi             45.18  
 --   741 Olmo, Ryan          SR Attleboro Hi                DQ  
Section  4  
  1  1414 Baugh, Malachi      SO Stoughton                38.23  
  2  1397 Jackman, Pat        JR Stoughton                38.50  
  3  1339 Gildersleeve, Jame  SO Sharon                   38.51  
  4  1395 Green, Lennox       SO Stoughton                39.50  
  5  1327 Collins, James      SR Sharon                   40.14  
  6  1332 Dumont, Nick        SR Sharon                   40.35  
Section  5  
  1   837 Howard, Kiivone     11 Foxborough               36.00  
  2  1198 McNulty, Rob        SR North Attleb             38.22  
  3  1194 Lee, John           JR North Attleb             40.37  
  4   833 Donnelly, Tom       10 Foxborough               42.51  
  5   844 Neville, Jaris       9 Foxborough               43.84  
 
Boys 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1  
  1  1082 Giffels, Kevin      SR Mansfield HS           1:24.85  
  2  1125 Robertson, Griffin  SR Mansfield HS           1:24.90  
  3  1027 Roberts, Nick       10 King Philip            1:30.51  
  4   991 Claffey, Cam        12 King Philip            1:31.95  
  5   983 Berdos, John         9 King Philip            1:34.27  
  6  1132 Somes, Nate         SR Mansfield HS           1:43.96  
Section  2  
  1   789 Huber, Cam          SR Canton                 1:25.08  
  2  1265 Gorham, Sean        SR Oliver Ames            1:25.31  
  3  1259 Faust, Nate         JR Oliver Ames            1:30.38  
  4  1274 Lambert, Daniel     JR Oliver Ames            1:30.80  
  5   795 Mills, Craig        JR Canton                 1:32.54  
  6   780 Derbin, Matt        SO Canton                 1:36.15  
Section  3  
  1   938 O'Donoghue, Paul    12 Franklin               1:24.84  
  2   718 Filipe, Aaron       SR Attleboro Hi           1:28.09  
  3   922 Hunt, Korey         11 Franklin               1:28.10  
  4   722 Gulino, Andrew      JR Attleboro Hi           1:29.73  
  5   930 LePage, Travis      12 Franklin               1:31.36  
  6   728 Kisamore, Joseph    SO Attleboro Hi           1:34.67  
Section  4  
  1  1346 Langley, Aaron      SR Sharon                 1:30.54  
  2  1363 Scribner, Danny     SR Sharon                 1:32.52  
  3  1404 Oliviera, Sheldon   JR Stoughton              1:34.54  
  4  1367 Steinberg, Jake     JR Sharon                 1:34.66  
  5  1387 D'Addieco, Jack     JR Stoughton              1:35.53  
  6  1407 Romaine, Michael    JR Stoughton              1:38.61  
Section  5  
  1  1180 Gallagher, Tim      JR North Attleb           1:30.95  
  2  1221 Watson, Caleb       SR North Attleb           1:31.07  
  3  1218 Soule, Forrest      SR North Attleb           1:32.18  
  4   847 Pipher, Mike        10 Foxborough             1:37.54  
  5   849 Smith, Matt          9 Foxborough             1:50.50  
  6   832 Decker, CJ           9 Foxborough             1:55.97  
 
Boys 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1  
  1  1242 Beck, Drew          SR Oliver Ames            2:39.07  
  2  1086 Haleudeth, Kham     SR Mansfield HS           2:40.14  
  3  1023 Mochado, David         King Philip            2:41.22  
  4  1101 McCarthy, Brendan   SR Mansfield HS           2:44.79  
  5  1002 Gatcomb, Austin     11 King Philip            2:47.80  
  6   784 Fruci, Jake         SR Canton                 2:47.86  
  7  1107 Michener, Nate      SR Mansfield HS           2:49.27  
  8   796 Mills, Ian          JR Canton                 2:51.01  
  9  1251 Copley, Britton     SO Oliver Ames            2:51.87  
 10  1007 Hogan, Peter         9 King Philip            2:51.96  
 11   855 Tierney, Joseph     12 Foxborough             2:52.49  
 12   802 Rota, Mike          JR Canton                 2:56.13  
 13  1263 Gardner, Cameron    FR Oliver Ames            2:58.03  
 14   848 Sampson, Michael    11 Foxborough             3:06.26  
 15   857 Vora, Virag         11 Foxborough             3:25.90  
Section  2  
  1   942 Parece, Stephen     12 Franklin               2:44.94  
  2   723 Harris, Eric        SR Attleboro Hi           2:45.54  
  3  1187 Kelleher, Michael   SO North Attleb           2:47.22  
  4  1167 Croke, Ryan         SO North Attleb           2:47.40  
  5  1177 Flanagan, Ian       SO North Attleb           2:49.09  
  6   911 Geromini, Jonathan  10 Franklin               2:49.42  
  7  1337 Fogel, Jared        JR Sharon                 2:49.45  
  8  1360 Rosen, Yadin        SO Sharon                 2:50.92  
  9  1392 Garcia, Gabriel     SR Stoughton              2:53.31  
 10   746 Quilty, Brenden     SR Attleboro Hi           2:53.68  
 11   949 Sameski, Joseph     12 Franklin               2:55.76  
 12  1400 Lockhart, David     FR Stoughton              2:58.78  
 13  1389 DeNapoli, Alec      SO Stoughton              3:02.38  
 14  1354 Pinkowitz, Sam      SO Sharon                 3:17.44  
 
Boys 1 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1  
  1   980 Allen, Chris        12 King Philip            4:31.47  
  2  1003 Gonser, Owen        10 King Philip            4:33.32  
  3  1109 Morrill, Dave       SR Mansfield HS           4:37.94  
  4  1065 Chotkowski, Andrew  JR Mansfield HS           4:38.42  
  5  1158 Bradley, George     JR North Attleb           4:49.88  
  6  1110 Murphy, Jimmy       SO Mansfield HS           4:49.96  
  7  1008 Hogan, Tyler        11 King Philip            4:52.73  
  8  1168 Cubberley, Matthew  SR North Attleb           4:53.91  
  9  1287 Osowski, Stephen    JR Oliver Ames            4:57.10  
 10  1272 Kline, Bobby        JR Oliver Ames            4:58.81  
 11  1288 Pires, Corey        JR Oliver Ames            5:11.92  
 12  1154 Augostakis, George  SR North Attleb           5:13.09  
 13   803 Sabbatino, Joe      JR Canton                 5:20.88  
 14   782 Elkadi, Saleem      SO Canton                 5:24.90  
 15   776 Bronstein, Daniel   SO Canton                 5:34.53  
Section  2  
  1   920 Hood, Andrew        12 Franklin               4:39.42  
  2   720 Fullerton, Ethan    SR Attleboro Hi           4:40.38  
  3  1396 Green, Nick         SR Stoughton              4:42.01  
  4   928 Lazzeri, Sean       12 Franklin               4:43.93  
  5  1364 Selsman, Adam       SO Sharon                 4:44.23  
  6   852 Sullivan, Brendan   12 Foxborough             4:47.05  
  7   827 Aldrich, Kevin      11 Foxborough             4:49.65  
  8   834 Downs, Zach         11 Foxborough             4:51.48  
  9   936 Nazaretian, Vincen  10 Franklin               4:55.46  
 10  1336 Fleming, Paul       SO Sharon                 4:56.78  
 11   700 Akers, Benjamin     SO Attleboro Hi           5:21.07  
 12   702 Bacchiocchi, Owen   SO Attleboro Hi           5:26.28  
 13  1369 Stoller, Ben        FR Sharon                 5:31.33  
 14  1406 Phan, Mark          SR Stoughton              5:50.75  
 15  1391 Freitas, Samuel     SR Stoughton              5:51.15  
 
Boys 2 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1  
  1   980 Allen, Chris        12 King Philip            9:52.48  
  2  1062 Caughey, Dan        JR Mansfield HS           9:54.52  
  3  1003 Gonser, Owen        10 King Philip            9:55.66  
  4  1270 Kerester, Andrew    SR Oliver Ames            9:58.22  
  5  1284 Moverman, Daniel    SO Oliver Ames           10:03.37  
  6  1112 Negus, Mitch        SR Mansfield HS          10:05.61  
  7  1170 Curley, Michael     SR North Attleb          10:11.85  
  8   920 Hood, Andrew        12 Franklin              10:26.74  
  9  1079 Frazier, Zach       SR Mansfield HS          10:27.55  
 10   727 Kelly, Elliot       SO Attleboro Hi          10:39.55  
 11   841 Mazzola, Dean       10 Foxborough            10:40.55  
 12   956 Strok, Devon        10 Franklin              10:44.34  
 13   720 Fullerton, Ethan    SR Attleboro Hi          10:51.22  
 14  1183 Haworth, Jeff       SR North Attleb          11:02.37  
 15  1033 Tiller, John        11 King Philip           11:05.56  
 16   805 Vartanian, Mike     SR Canton                11:08.05  
 17   926 Klinenstein, Joshu  11 Franklin              11:10.23  
 18  1275 Lane, James         SO Oliver Ames           11:16.78  
 19  1350 Ostrow, Matthew     SR Sharon                11:17.28  
 20   809 Akey, Sean          SR Canton                11:23.41  
 21   740 Nixon, Mitchell     SR Attleboro Hi          11:26.23  
 22   777 Clancy, Joe         SO Canton                11:33.94  
 23  1333 Dupuis, Michael     SR Sharon                11:35.27  
 24  1162 Cole, Alex          JR North Attleb          11:36.26  
 25   845 O'Toole, Tim         9 Foxborough            11:55.14  
 --  1385 Barnaby, Wayne      JR Stoughton                  DNF  
 
Boys 55 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1  1078 Ferreira, Brian     SR Mansfield HS              7.92  
  2  1029 Sherman, Austin     10 King Philip               9.29  
  3  1081 Garr, Jack          SO Mansfield HS              9.35  
  4  1105 Menz, Johnathan     SO Mansfield HS             10.40  
  5  1038 Chipman, Conor      11 King Philip              10.41  
  6  1036 Zimmerman, Brendan  10 King Philip              10.53  
  7  1131 Simons, Andrew      FR Mansfield HS             10.57  
  8  1018 Martin, Ben         12 King Philip              10.87  
Section  2  
  1  1244 Blelloch, Nicholas  SR Oliver Ames               8.58  
  2  1259 Faust, Nate         JR Oliver Ames               8.98  
  3  1277 Malin, Ben          JR Oliver Ames               9.36  
  4   803 Sabbatino, Joe      JR Canton                   10.65  
  5   808 Yang, Jeff          JR Canton                   11.04  
  6  1269 Kent, Tyler         FR Oliver Ames              11.70  
Section  3  
  1   890 Chaput, Dean        12 Franklin                  8.35  
  2   962 Williamson, Cody    10 Franklin                  8.50  
  3   715 Cutler, Kevin       SR Attleboro Hi              8.76  
  4   893 Comeau, Devin       12 Franklin                  8.85  
  5   721 Gillard, Steven     SR Attleboro Hi              9.06  
  6   711 Case, Phillip       JR Attleboro Hi              9.34  
  7   756 Tully, Connor       JR Attleboro Hi              9.44  
  8   917 Herlitz, Stefan     12 Franklin                  9.86  
Section  4  
  1  1323 Bennett, Xander     SR Sharon                    8.51  
  2  1341 Hichens, Connor     SR Sharon                    9.06  
  3  1390 Eppenstein, John    SO Stoughton                 9.11  
  4  1388 David, Harley       JR Stoughton                 9.29  
  5  1403 McDonald, Kevin     SO Stoughton                 9.69  
  6  1405 Paukner, Michael    JR Stoughton                 9.97  
  7  1348 Miller, Josh        SO Sharon                   10.41  
  8  1355 Podpaly, Jacob      JR Sharon                   10.52  
Section  5  
  1   856 Vogel, Jason        11 Foxborough                8.29  
  2  1213 Sarkis, AJ          JR North Attleb              8.70  
  3   836 Feaster, Nylik       9 Foxborough                8.96  
  4  1197 McKinnon, Jacob     SO North Attleb              8.99  
  5  1152 Adeyemi, Nathan     FR North Attleb              9.39  
  6  1193 Leary, James        JR North Attleb             10.82  
 
Boys 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Franklin  'A'                                       1:34.21  
  2 Mansfield HS  'B'                                   1:35.06  
  3 King Philip  'A'                                    1:41.47  
  4 Stoughton  'A'                                      1:41.98  
Section  2  
  1 Foxborough  'A'                                     1:40.12  
  2 Oliver Ames  'A'                                    1:40.33  
  3 North Attleboro  'A'                                1:41.23   out of zone pass #3
  4 Attleboro High School  'A'                          1:43.60  
  5 Sharon  'A'                                         1:44.70  
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Mansfield HS  'A'                                   3:30.35  
  2 Attleboro High School  'A'                          3:31.02  
  3 Franklin  'A'                                       3:32.89  
  4 King Philip  'A'                                    3:47.28  
  5 North Attleboro  'A'                                3:51.72  
Section  2  
  1 Canton  'A'                                         3:36.20  
  2 Oliver Ames  'A'                                    3:37.64  
  3 Sharon  'A'                                         3:40.64  
  4 Stoughton  'A'                                      3:44.81  
  5 Foxborough  'A'                                     3:55.93  
 
Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1  
  1  1078 Ferreira, Brian     SR Mansfield HS          J6-00.00  
  2  1026 Piedro, Jonathan    11 King Philip           J5-06.00  
  3  1118 Perez, Miguel       SO Mansfield HS          J5-04.00  
  4  1029 Sherman, Austin     10 King Philip           J5-02.00  
 --  1101 McCarthy, Brendan   SR Mansfield HS                NH  
 --  1027 Roberts, Nick       10 King Philip                 NH  
Flight  2  
  1  1292 Snyder, Austin      JR Oliver Ames           J5-06.00  
  2   789 Huber, Cam          SR Canton                J5-04.00  
  3  1259 Faust, Nate         JR Oliver Ames           J5-04.00  
  4   804 Seto, Derek         SR Canton                J5-02.00  
 --  1280 Matier, Isaiah      SO Oliver Ames                 NH  
Flight  3  
  1  1341 Hichens, Connor     SR Sharon                J5-06.00  
  2  1393 Gibb, Zachary       SO Stoughton             J5-04.00  
  3  1399 Kelly, Andrew       JR Stoughton             J5-02.00  
  4  1401 Marshall, Jason     FR Stoughton             J5-02.00  
 --  1323 Bennett, Xander     SR Sharon                      NH  
 --  1346 Langley, Aaron      SR Sharon                      NH  
Flight  4  
  1   715 Cutler, Kevin       SR Attleboro Hi           6-06.25  
  2   723 Harris, Eric        SR Attleboro Hi          J5-06.00  
  3   900 Donahue, Connor     12 Franklin              J5-04.00  
  4   711 Case, Phillip       JR Attleboro Hi          J5-02.00  
  5   959 Wardrop, Connor     11 Franklin              J5-02.00  
 --   925 Kinhart, Noah       10 Franklin                    NH  
 
Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1  
  1  1028 Ruffin, Charles     12 King Philip           20-10.50  
  2  1094 Kuras, Andrew       SR Mansfield HS          19-11.00  
  3   987 Bowers, Matt        11 King Philip           19-08.00  
  4  1118 Perez, Miguel       SO Mansfield HS          19-02.00  
  5  1001 Fox, Daniel         12 King Philip           16-11.00  
  6  1096 Lewis, Nigel        SO Mansfield HS          16-09.25  
Flight  2  
  1   900 Donahue, Connor     12 Franklin              19-05.00  
  2   725 Jarousky, Brandon   SR Attleboro Hi          18-05.75  
  3   721 Gillard, Steven     SR Attleboro Hi          18-00.25  
  4   741 Olmo, Ryan          SR Attleboro Hi          17-07.25  
  5   932 Maietta, Ryan       12 Franklin              17-03.00  
  6   890 Chaput, Dean        12 Franklin              17-01.50  
Flight  3  
  1  1185 Jette, Alex         JR North Attleb          18-03.25  
  2  1182 Greenhalge, Sean    SR North Attleb          18-00.00  
  3  1222 Li, Jesse           SO North Attleb          17-05.00  
  4  1197 McKinnon, Jacob     SO North Attleb          16-11.00  
  5   847 Pipher, Mike        10 Foxborough            15-03.50  
  6   831 Darcy, Gerard       10 Foxborough            14-03.50  
  7   828 Antar, Hussein      12 Foxborough            12-02.50  
Flight  4  
  1  1304 Williamson, Carlto  SR Oliver Ames           18-00.50  
  2   783 Feldman, Evan       SR Canton                16-11.50  
  3  1274 Lambert, Daniel     JR Oliver Ames           16-11.00  
  4  1252 Crosby, Brian       SR Oliver Ames           16-09.00  
  5   804 Seto, Derek         SR Canton                15-05.50  
  6   811 Bagley, Matt        SO Canton                13-09.00  
Flight  5  
  1  1341 Hichens, Connor     SR Sharon                19-00.50  
  2  1397 Jackman, Pat        JR Stoughton             18-09.00  
  3  1405 Paukner, Michael    JR Stoughton             16-07.00  
  4  1393 Gibb, Zachary       SO Stoughton             16-00.00  
  5  1370 Waugh, Sam          SO Sharon                15-00.50  
 --  1339 Gildersleeve, Jame  SO Sharon                      ND  
 
Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1  
  1   993 Cooke, Mike         10 King Philip           42-05.00  
  2  1077 Erickson, Oliver    SO Mansfield HS          41-05.25  
  3  1010 Jones, Brandon      11 King Philip           40-04.25  
  4  1100 Maloney, Patrick    SR Mansfield HS          39-11.00  
  5   999 Fess, Ryan          10 King Philip           39-08.25  
  6  1063 Chase, Matthew      SR Mansfield HS          39-07.25  
  7  1093 King, Nick          SR Mansfield HS          39-07.00  
  8  1045 Lacroix, Chris      10 King Philip           32-08.50  
Flight  2  
  1   755 Thornhill, Sean     SR Attleboro Hi          42-00.00  
  2   709 Carello, Ryan       SR Attleboro Hi          41-09.50  
  3   704 Bray, Matthew       SO Attleboro Hi          41-07.00  
  4   760 Zielinski, Robert   JR Attleboro Hi          41-02.50  
  5   951 Sassaman, Bryan     11 Franklin              36-08.25  
  6   946 Riedel, Jack        10 Franklin              36-00.00  
  7   907 Fasulo, Cooper      11 Franklin              30-01.75  
  8   910 Forsythe, Nicholas  11 Franklin              25-01.25  
Flight  3  
  1  1266 Hamilton, Bill      JR Oliver Ames           44-04.00  
  2   810 Nordgren, Shane     JR Canton                38-06.00  
  3  1273 LaCouture, Andrew   SR Oliver Ames           38-03.00  
  4   807 Walker, Chris       SR Canton                38-00.00  
  5   794 Malbranche, Julian  SR Canton                37-11.50  
  6  1293 Sullivan, Keith     SR Oliver Ames           34-01.25  
  7  1281 Millett, Chris      SR Oliver Ames           29-02.75  
  8   793 Maffie, Anthony     SO Canton                28-10.25  
Flight  4  
  1  1331 Dones, David        SR Sharon                40-06.75  
  2  1413 Lucas, Kevin        FR Stoughton             36-03.00  
  3  1344 Kazanek, Robert     SR Sharon                34-03.00  
  4  1394 Green, Alex         JR Stoughton             33-11.75  
  5  1409 Cromwell, Ben       SR Stoughton             32-03.00  
  6  1353 Perry, Matthew      JR Sharon                31-02.00  
  7  1390 Eppenstein, John    SO Stoughton             24-08.00  
Flight  5  
  1  1155 Beckwith, Eric      JR North Attleb          54-10.00  
  2  1164 Connelly, Sam       JR North Attleb          44-00.50  
  3  1186 Jette, Ben          JR North Attleb          40-03.00  
  4  1173 DiGiantommaso, Ant  SR North Attleb          37-09.00  
  5   854 Tang, Jon           10 Foxborough            29-07.00  
  6   858 Lally, Brendan         Foxborough            29-06.50  
  7   850 Smith, Ryan         11 Foxborough            29-02.50  
  8   839 Loftus, Chris       10 Foxborough            28-03.00