Find this page online at www.coolrunning.com/results/12/ma/Dec20_MidWac_set2.shtml

Mid Wach Dual Meets

Shrewsbury - Holden, MA, December 20, 2012

[Team Scores at Wachusett | Team Scores at Shrewsbury | Complete Event Results at Shrewsbury ]

Complete Event Results at Wachusett

Licensed to First Time Out - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/20/2012 10:26 PM
                     Mid Wach Duals Meet # 5 - 12/20/2012                      
                        Wachusett Reg. HS - Holden, MA                         
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Joe Breen                 Sr Algonquin             44-01.50  
  2 Charlie Montalbano        SR Narragansett          38-06.50  
  3 Elijah Bosselait          JR Narragansett          36-11.50  
  4 Darnell Butler            SR Hudson                36-10.00  
  5 Brandon Boggs             SR Quabbin               36-01.75  
  6 James Maynard             SR Murdock               35-06.00  
  7 Austin Colston            JR Murdock               35-05.00  
  8 Brian Sweeter             Jr Algonquin             35-00.25  
  9 Stephan Roy               Sr Algonquin             34-09.75  
 10 Brandon Lambert           Sr North Middle          34-03.00  
 11 Bennie Lowe               Sr North Middle          34-01.00  
 12 Justyn Atwood             Sr North Middle          33-02.00  
 13 Evan Drake                SO Murdock               32-04.50  
 14 Moe Daeipour              Sr Algonquin             31-07.25  
 15 Paul Naumann              JR North Middle         J31-07.25  
 16 Cody Braese               SR Quabbin               30-06.75  
 17 Evan Rife                 SR Quabbin               30-03.00  
 18 Robert Pesce              SO Murdock               29-07.75  
 19 Patrick Boisvert          FR Hudson                29-01.75  
 20 Alex Howard               FR Narragansett          28-09.00  
 21 Danny Bishop              Sr Algonquin            J28-09.00  
 22 Noah Wheeler              SO Narragansett          28-05.00  
 23 Luke Cameron              SR Quabbin               28-02.00  
 24 Mark Mshooshian           So Algonquin             25-08.75  
 25 CJ White                  Sr North Middle          24-10.75  
 26 Andrew Leblanc             8 Narragansett          24-00.75  
 27 Eric Desgroseilliers       8 Murdock               23-10.50  
 28 Brandon Moulton           FR Quabbin               23-05.00  
 29 Chris LaFlamme            FR Hudson                23-03.50  
 30 Thomas Aho                 8 Murdock               22-00.00  
 31 William Pineda Jr         So North Middle          21-05.50  
 
Event 2  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jack McDonald             Sr Algonquin              5-08.00  
  2 Shane Duffy               Sr Algonquin              5-04.00  
  3 Evan Rife                 SR Quabbin                5-02.00  
  4 Darnell Butler            SR Hudson                 4-10.00  
  4 Ries Kennington           JR Quabbin                4-10.00  
  4 Austin Colston            JR Murdock                4-10.00  
  4 Sean Breen                So North Middle           4-10.00  
  4 Patrick Boisvert          FR Hudson                 4-10.00  
  4 Brandon Boggs             SR Quabbin                4-10.00  
  4 James Egan                Jr Algonquin              4-10.00  
 11 Dominic Allard            SO Murdock               J4-10.00  
 11 Max Machaud               Fr Algonquin             J4-10.00  
 11 Brendan Rife              SO Quabbin               J4-10.00  
 14 Charles Gallagher         Fr Algonquin             J4-10.00  
 -- Cody Braese               SR Quabbin                     NH  
 -- Bryant Welch              FR Narragansett                NH  
 -- Bryan Faria               FR North Middle                NH  
 -- Jacob Gore                FR Algonquin                   NH  
 -- Jake Marcoulier           SO Narragansett                NH  
 -- Scott Page                SO Narragansett                NH  
 -- Kyle Blouin               SR Murdock                     NH  
 
Event 3  Boys 2 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ries Kennington           JR Quabbin                11:17.8  
  2 Joe Capps                 SO Narragansett           11:22.8  
  3 Patrick Sullivan          Fr Algonquin              11:24.3  
  4 Daniel Fournier           JR Murdock                11:30.9  
  5 Rich Kornitsky            SO Quabbin                11:52.9  
  6 Justice Graves            FR Narragansett           12:03.7  
  7 Glen Harlen               Jr Algonquin              12:11.4  
  8 Jacob Hilditch            SO Hudson                 12:15.1  
  9 Evan Nelson               Fr Algonquin              12:17.3  
 10 Max Robichaud              8 Murdock                12:19.9  
 11 Steve Ingman               7 Murdock                12:20.8  
 12 Wesley Rodgers            Jr Algonquin              13:20.5  
 13 Sal Maglione               8 Hudson                 15:07.2  
 
Event 4  Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Zachery Hamilton          Sr Algonquin                  8.1   1 
  2 Stephan Roy               Sr Algonquin                  8.2   1 
  3 Robert Dupuis             SR Quabbin                    8.3   3 
  4 Mike Halloran             Sr Algonquin                  8.9   1 
  5 Andrew Churchill          JR Quabbin                    9.0   3 
  6 Evan Rife                 SR Quabbin                    9.1   3 
  7 Patrick Boisvert          FR Hudson                     9.6   3 
  8 Trevor Allen              SR Murdock                   10.0   2 
  9 Josh Atwood               So North Middle              10.1   1 
  9 Alex Howard               FR Narragansett              10.1   2 
 11 Curtis Morneault          So North Middle              10.3   1 
 12 Avery Conyers             FR Hudson                    10.4   3 
 13 Jake Marcoulier           SO Narragansett              10.5   2 
 14 Scott Page                SO Narragansett             J10.5   2 
 15 Rueben Figuerido          SO Hudson                    10.6   3 
 16 Sean Sutton               FR Murdock                   11.3   2 
 17 Sean Breen                So North Middle              11.5   1 
 
Event 5  Boys 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Darnell Butler            SR Hudson                     6.9   3 
  1 Andrew Henrie             JR Narragansett               6.9   2 
  1 Zachery Hamilton          Sr Algonquin                  6.9   1 
  4 James Egan                Jr Algonquin                  7.0   1 
  5 Davis Kraft               Sr Algonquin                  7.1   1 
  6 Cam Clermont              So North Middle              J7.1   1 
  7 Brandon Boggs             SR Quabbin                    7.2   3 
  8 Jon Alger                 JR Quabbin                    7.3   3 
  8 Tyler Zech                So North Middle               7.3   1 
  8 Dominic Allard            SO Murdock                    7.3   2 
 11 Avery Conyers             FR Hudson                    J7.3   3 
 12 Austin Colston            JR Murdock                    7.4   2 
 13 James Maynard             SR Murdock                   J7.4   2 
 14 Andrew Hatch              JR Hudson                     7.5   3 
 15 Matthew Wheeler           Jr North Middle               7.8   1 
 16 Elijah Bosselait          JR Narragansett               8.6   2 
 17 Kyle Hill-Smith           FR Narragansett               8.7   2 
 
Event 6  Boys 1 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Max Machaud               Fr Algonquin               5:16.2  
  2 Daniel Denette            SR Murdock                 5:19.6  
  3 CJ White                  Sr North Middle            5:21.2  
  4 Jordan Manuel              8 Murdock                 5:22.3  
  5 Kyle Joy                  So North Middle            5:26.6  
  6 Adam Gilfix               Sr Algonquin               5:28.1  
  7 Nick Bowker               Jr Algonquin               5:31.9  
  8 Andrew Doherty-Munroe     SO Hudson                  5:33.6  
  9 Ian Clavir                SR Narragansett            5:37.3  
 10 Justin Enright            JR Quabbin                 5:38.2  
 11 Matt Palmer               Jr Algonquin               5:43.8  
 12 Andrew Miett              FR Quabbin                 5:58.3  
 13 Connor Black              FR Algonquin               5:59.8  
 14 Bailey Vaillancourt        8 Narragansett            6:31.3  
 
Event 7  Boys 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Shane Duffy               Sr Algonquin               1:36.6   1 
  2 Chris Skelly              So North Middle            1:39.8   1 
  3 Jacob Gore                FR Algonquin               1:40.3   1 
  4 Robert Dupuis             SR Quabbin                 1:41.4   3 
  5 Jacob Hilditch            SO Hudson                  1:41.7   3 
  6 Nicholas Koulopoulos      Sr North Middle            1:42.8   1 
  7 Kyle Blouin               SR Murdock                 1:43.6   2 
  8 Marcus Brunelle           FR Hudson                  1:45.3   3 
  9 Joe Capps                 SO Narragansett            1:45.9   2 
 10 Bennie Lowe               Sr North Middle            1:46.3   4 
 11 James Harvey              Jr Algonquin               1:48.3   4 
 12 Justin Silkey             SO Quabbin                 1:48.6   6 
 13 Sam DiStefano             Sr Algonquin               1:49.8   5 
 14 Brendan Rife              SO Quabbin                 1:50.4   3 
 15 Cam Marcoulier            Fr Algonquin               1:52.9   4 
 16 Matheus Goncalves         SO Hudson                  1:54.6   5 
 17 Todd Stark-Gokey          FR Narragansett            2:03.3   2 
 18 Scott Berube              So North Middle            2:04.4   7 
 19 Sam Robinson              Fr North Middle            2:04.6   4 
 20 Andrew Leblanc             8 Narragansett            2:08.2   5 
 21 Chris Michaud              7 Murdock                 2:12.3   2 
 22 John Muphy                 8 Murdock                 2:19.0   6 
 23 David Blouin               6 Murdock                 2:19.6   7 
 24 Andrew Burns               7 Murdock                 2:27.1   6 
 25 James Huff                 8 Murdock                 2:37.6   7 
 26 Francis Kusi              FR Narragansett            3:05.2   5 
 
Event 8  Boys 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Darnell Butler            SR Hudson                    39.1   2 
  2 Malik Daley               Jr Algonquin                 39.8   1 
  3 Brandon Boggs             SR Quabbin                   41.2   2 
  4 Andrew Henrie             JR Narragansett              42.4   3 
  5 Cam Clermont              So North Middle              42.5   1 
  6 Moe Daeipour              Sr Algonquin                 42.9   1 
  7 Kyle Blouin               SR Murdock                   43.0   3 
  8 Josh Atwood               So North Middle              43.3   4 
  9 Luke Gustin               JR Algonquin                 43.7   4 
  9 Jon Alger                 JR Quabbin                   43.7   8 
 11 Adam Klien                Sr Algonquin                 44.0   4 
 12 Owen Chase                JR Murdock                   44.2   3 
 13 Nicholas Hung             FR Algonquin                 44.3   5 
 14 Jonathan Barnt            SO Hudson                    44.4   2 
 15 Matthew Wheeler           Jr North Middle              44.7   1 
 16 Bryant Welch              FR Narragansett              44.8   3 
 17 Cody Braese               SR Quabbin                   44.9   2 
 18 Charles Gallagher         Fr Algonquin                 46.6   5 
 19 Chris LaFlamme            FR Hudson                    47.1   7 
 20 Curtis Morneault          So North Middle              47.3   4 
 21 Sean Breen                So North Middle              49.0   5 
 22 Elijah Bosselait          JR Narragansett              50.8   6 
 23 Charlie Montalbano        SR Narragansett              51.8   6 
 24 Kyle Hill-Smith           FR Narragansett              52.6   7 
 25 Bryan Faria               FR North Middle              53.3   5 
 26 James Mactin              FR Murdock                   55.8   7 
 27 David Blouin               6 Murdock                   59.5   7 
 28 John Muphy                 8 Murdock                 1:01.8   8 
 29 James Huff                 8 Murdock                 1:04.6   6 
 
Event 9  Boys 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Chris Skelly              So North Middle            3:00.5  
  2 Patrick Sullivan          Fr Algonquin               3:01.3  
  3 Max Machaud               Fr Algonquin               3:02.2  
  4 Daniel Fournier           JR Murdock                 3:03.7  
  5 Andrew Doherty-Munroe     SO Hudson                  3:06.5  
  6 Peter Rawinski            SO Quabbin                 3:07.9  
  7 Nicholas Koulopoulos      Sr North Middle            3:09.9  
  8 Daniel Denette            SR Murdock                 3:10.0  
  9 Josh Ufland               Jr Algonquin               3:11.5  
 10 Alex Dowd                 SO Algonquin               3:14.5  
 11 Matt Palmer               Jr Algonquin               3:14.7  
 12 CJ White                  Sr North Middle            3:15.8  
 13 Glen Harlen               Jr Algonquin               3:16.3  
 14 Kyle Joy                  So North Middle            3:17.0  
 15 Adam Gilfix               Sr Algonquin               3:17.3  
 16 Nick Bowker               Jr Algonquin               3:17.9  
 17 Ian Clavir                SR Narragansett            3:18.7  
 18 Evan Nelson               Fr Algonquin               3:23.9  
 19 Andre Fillippi            SO Hudson                  3:32.4  
 20 Justice Graves            FR Narragansett            3:33.9  
 21 Andrew Miett              FR Quabbin                 3:36.2  
 22 William Larcenaire        Jr Algonquin               3:38.8  
 23 Wesley Rodgers            Jr Algonquin               3:40.1  
 24 Connor Black              FR Algonquin               3:41.0  
 25 Sam Robinson              Fr North Middle            3:43.0  
 26 Steve Ingman               7 Murdock                 3:43.2  
 27 Andrew Burns               7 Murdock                 4:26.2  
 28 Francis Kusi              FR Narragansett            4:55.1  
 
Event 10  Boys 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Algonquin                                            4:06.3   1 
  2 Quabbin                                              4:19.1   1 
  3 Hudson                                               4:26.5   1 
  4 Murdock                                              4:34.8   2 
  5 Narragansett                                         5:15.0   2 
 
Event 11  Boys 4x200 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Algonquin                                            1:42.2   1 
  2 Quabbin                                              1:53.3   1 
  3 Murdock                                              1:54.2   2 
  4 Hudson                                               1:54.6   1 
  5 Narragansett                                         2:00.6   2 
 
Event 12  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gaelin Farrell            JR Narragansett          34-10.25  
  2 Alyssa LaBrack             8 Murdock               27-04.50  
  3 Amanda Stewart            SR Narragansett          25-09.00  
  4 Megan Leblanc             SR Narragansett          25-04.25  
  5 Tori Ziemimski            SO Algonquin             25-03.00  
  6 Mariah Tenney             SR Murdock               24-09.00  
  7 Savanah Drowne            FR Narragansett          24-00.25  
  8 Ariel Thompson            JR Algonquin             23-05.00  
  9 Johanna DeVries           SO Quabbin               22-00.25  
 10 Bailey Delaney            Jr North Middle          21-11.00  
 11 Catherine Zacchilli       SR Hudson                21-09.50  
 12 Loan Vuong                SR Hudson                21-06.00  
 13 Kelsey Bourdon            SR Algonquin             20-04.50  
 14 DeJonee Ashmore           So North Middle          20-03.50  
 15 Marissa Rawlings          JR Algonquin             19-11.00  
 16 Emma Kinnear              JR Quabbin              J19-11.00  
 17 Elise Robichaud           JR Narragansett          19-09.50  
 18 Emily Kennington          SO Quabbin               19-05.25  
 19 Stephanie Girouard        JR Narragansett          18-05.00  
 20 Katelyn Clark             SO Algonquin             18-02.50  
 21 Clarissa Simmers           7 Murdock               17-04.50  
 22 Erin Navin                FR Quabbin               17-01.50  
 23 Sydney Mannion            SO Algonquin             16-06.75  
 24 Paige Bosio               SO Hudson                16-02.25  
 
Event 13  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Emily Ducey               FR Hudson                 4-08.00  
  2 Bridget Owen              JR Algonquin             J4-08.00  
  3 Krista Webb               SR Narragansett          J4-08.00  
  4 Kylie Chartier            JR Narragansett          J4-08.00  
  4 Emily Mauro               SR Algonquin             J4-08.00  
  6 Miriam Wood               SO Quabbin                4-06.00  
  6 Chelsey Thompson          JR Algonquin              4-06.00  
  6 Karin Rozelsky            SR Algonquin              4-06.00  
  9 Mariah Tenney             SR Murdock               J4-06.00  
  9 Alisha Faherty            JR Algonquin             J4-06.00  
 11 Johanna DeVries           SO Quabbin                4-04.00  
 12 Catherine Zacchilli       SR Hudson                J4-04.00  
 13 Kelly Charest             SR North Middle           4-02.00  
 13 Emily Kennington          SO Quabbin                4-02.00  
 15 Emily McGrath             Fr North Middle           3-10.00  
 15 Danielle Leblanc          SR Narragansett           3-10.00  
 15 Emma Murphy               FR Hudson                 3-10.00  
 18 Christy Scott             SR Algonquin             J3-10.00  
 19 Courtney Simmers           8 Murdock               J3-10.00  
 19 Brianna Dellechiaie       JR Murdock               J3-10.00  
 
Event 14  Girls 2 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Renee Capps               JR Narragansett           12:25.3  
  2 Annie Sullivan            JR Algonquin              12:53.9  
  3 Taylor Roberts            JR Quabbin                13:43.7  
  4 Reme DiGiovanni           SR Algonquin              14:19.8  
  5 Abby O'Sullivan            8 Narragansett           14:28.8  
  6 Emily Kennington          SO Quabbin                14:37.9  
  7 Gloria Chen               SR Algonquin              14:46.1  
  8 Maureen Whitney           SO Quabbin                15:23.1  
  9 Brianna Rogers            JR Murdock                16:56.2  
 10 Paige Bosio               SO Hudson                 16:57.2  
 
Event 15  Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Nicole Mooar              JR Hudson                     9.2   3 
  2 Maggie Kiley              SR Algonquin                  9.3   1 
  3 Loan Vuong                SR Hudson                    10.3   3 
  4 Johanna DeVries           SO Quabbin                   10.4   3 
  4 Brianna Dellechiaie       JR Murdock                   10.4   2 
  6 Jenna Veillette           JR Algonquin                 10.5   1 
  7 Chelsey Thompson          JR Algonquin                J10.5   1 
  8 Bailey Delaney            Jr North Middle             J10.5   1 
  9 Brynnan Fredericks        FR Narragansett              11.4   2 
 10 Rachel Durgin             JR Murdock                   11.5   2 
 11 Jenny James               SO Quabbin                   11.6   3 
 12 Kelly Charest             SR North Middle              11.7   1 
 13 Emily McGrath             Fr North Middle              12.1   1 
 14 Teagan Fredericks         FR Narragansett              13.2   2 
 15 Clarissa Simmers           7 Murdock                   13.6   2 
 16 Danielle Harris           JR Narragansett              14.6   2 
 
Event 16  Girls 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Miriam Wood               SO Quabbin                    7.8   3 
  1 Karin Rozelsky            SR Algonquin                  7.8   1 
  3 Mariah Tenney             SR Murdock                    7.9   2 
  4 Gaby DiGiovanni           SR Algonquin                  8.0   1 
  5 Haley Hughes              SR Algonquin                 J8.0   1 
  6 Sara Fagan                FR Hudson                     8.2   3 
  7 Megan Leblanc             SR Narragansett               8.4   2 
  7 Taylor Templeton          SO North Middle               8.4   1 
  9 Elizabeth Simmers         SR Murdock                   J8.4   2 
 10 Kathryn Churchill         FR Quabbin                    8.5   3 
 10 Brianna Dellechiaie       JR Murdock                    8.5   2 
 12 Emma Kinnear              JR Quabbin                    8.6   3 
 12 Amanda Stewart            SR Narragansett               8.6   2 
 14 Catherine Zacchilli       SR Hudson                     8.7   3 
 15 Marisa Spagnolo           Sr North Middle               8.8   1 
 16 Loan Vuong                SR Hudson                     8.9   3 
 17 Gaelin Farrell            JR Narragansett               9.5   2 
 
Event 17  Girls 1 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Anna Capps                JR Narragansett            5:56.2  
  2 Paige Casey               SR Algonquin               6:02.1  
  3 Kyra Shreeve              JR Algonquin               6:23.5  
  4 Alanya Morin              SO Quabbin                 6:34.4  
  5 Alexa Duplisea            SO Hudson                  6:37.0  
  6 Felica Ingman             JR Murdock                 6:50.5  
  7 Emily Kennington          SO Quabbin                 7:06.7  
  8 Audrey Moulton            FR Quabbin                 7:32.2  
  9 Emma Clavir               FR Narragansett            7:48.8  
 10 Jenni Moore               FR Narragansett            7:50.1  
 11 Emily Tobin               FR Hudson                  8:46.4  
 
Event 18  Girls 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Krista Webb               SR Narragansett            1:58.8   1 
  2 Chapel Guarnieri          Sr North Middle            2:01.2   2 
  3 Alisha Faherty            JR Algonquin               2:01.8   5 
  4 Kaitlyn Shreeve           FR Algonquin               2:05.2   4 
  5 Lindsay Brown             JR Algonquin               2:05.9   2 
  6 Taylor Roberts            JR Quabbin                 2:08.6   3 
  7 Serena Hooker             SO Algonquin               2:09.2   2 
  8 Elizabeth Simmers         SR Murdock                 2:12.0   1 
  9 Nina Vogelsang            So North Middle            2:13.4   2 
 10 Courtney Simmers           8 Murdock                 2:19.1   1 
 11 Alexa Duplisea            SO Hudson                  2:20.5   3 
 12 Julie Ehnstrom            SO Narragansett            2:25.6   4 
 13 Elise Robichaud           JR Narragansett            2:25.7   4 
 14 Isabel Banks               8 Hudson                  2:25.9   3 
 15 Danielle Leblanc          SR Narragansett            2:26.5   5 
 16 Brianna Dowse             JR Narragansett            2:27.7   1 
 17 Hannah Fagan              FR Hudson                  2:28.7   3 
 
Event 19  Girls 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Krista Webb               SR Narragansett              44.8   3 
  2 Miriam Wood               SO Quabbin                   45.5   2 
  3 Abbie McCann              JR Algonquin                 46.6   4 
  3 Bridget Owen              JR Algonquin                 46.6   1 
  5 Brenna Stewart            SR Algonquin                 47.3   1 
  6 Nicole Mooar              JR Hudson                    47.7   2 
  7 Mariah Tenney             SR Murdock                   48.1   3 
  8 Johanna DeVries           SO Quabbin                   50.9   5 
  9 Lindsey DeFeudis          FR Algonquin                 51.9   4 
 10 Emma Murphy               FR Hudson                    52.1   2 
 11 Emma Kinnear              JR Quabbin                   53.5   2 
 12 Julie Melanson            JR Narragansett              55.8   3 
 13 Brenda Chaves             FR Hudson                    56.5   5 
 14 Victoria Swanson           8 Murdock                   56.7   3 
 15 Marie Rattey              So North Middle              57.6   1 
 15 Vanessa Indeglia          So North Middle              57.6   4 
 17 Emily McGrath             Fr North Middle              59.8   1 
 18 Jordan Livingston         SR Narragansett            1:02.1   5 
 19 Savanah Drowne            FR Narragansett            1:03.9   5 
 
Event 20  Girls 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Anna Capps                JR Narragansett            3:24.0  
  2 Kylie Chartier            JR Narragansett            3:30.3  
  3 Annie Sullivan            JR Algonquin               3:30.5  
  4 Paige Casey               SR Algonquin               3:32.4  
  5 Chapel Guarnieri          Sr North Middle            3:32.5  
  6 Emily Mauro               SR Algonquin               3:35.9  
  7 Lindsay Brown             JR Algonquin               3:36.4  
  8 Maddie Partridge          JR Algonquin               3:42.6  
  9 Reme DiGiovanni           SR Algonquin               3:48.1  
 10 Abby O'Sullivan            8 Narragansett            3:54.9  
 11 Nina Vogelsang            So North Middle            3:57.9  
 12 Morgan Freeman            JR Quabbin                 4:05.6  
 13 Theresa Guidotti          SO Hudson                  4:06.8  
 14 Audrey Moulton            FR Quabbin                 4:15.7  
 15 Maureen Whitney           SO Quabbin                 4:16.2  
 16 Jenni Moore               FR Narragansett            4:28.1  
 17 Ailynn Tiernan            JR Fitchburg               4:29.0  
 18 Paige Bosio               SO Hudson                  4:29.4  
 19 Emma Clavir               FR Narragansett            4:29.7  
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Algonquin                                            4:41.8  
  2 Quabbin                                              5:26.7  
  3 Hudson                                               5:39.5  
  4 Narragansett                                         5:43.8  
 
Event 22  Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Algonquin                                            1:58.4   1 
  2 Hudson                                               2:09.6   2 
  3 North Middlesex                                      2:10.7   1 
  4 Narragansett                                         2:13.4   2 
  5 Murdock                                              2:18.5   2