Find this page online at www.coolrunning.com/results/11/ma/Jan14_Southe_set1.shtml

Southern Worcester County Indoor Track Dual Meet #4

Northbridge, MA, January 14, 2011

[Team Scoring ]

Event Results

Hosted by Northbridge H.S.

Licensed to Wilbur Race Systems - Contractor License
                                                HY-TEK's Meet Manager 1/14/2011
                 Southern Worcester County League Indoor Track                 
                               Dual Meet Week #4                               
                                    Results                                    
 
Girls 50 Yard Dash NB
===================================================================
    S.W.C.L.: #  6.20  1/10/2007   Jess Felbaum, Grafton                       
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1   176 Brittany Hodgerney  SR Leicester                 6.30   3 
  2   763 Debora Lopes        SO Uxbridge                  6.50   4 
  2   758 Emily Cahill        SO Uxbridge                  6.50   3 
  4   686 Melissa Elrod       JR Notre Dame                6.70   6 
  5   486 Emily Usher         SO Auburn                    6.80   4 
  5   496 Emily Matte         JR Northbridge               6.80   1 
  7   658 Kaitlyn Ramsey      JR Quaboag                   6.90   2 
  7   485 Nichole Tillery     SO Auburn                    6.90   3 
  9   497 Erin McIntyre       SR Northbridge               7.00   2 
 10   185 Kristi Sarro        JR Leicester                 7.10   6 
 11   764 Mickaela Lussier    FR Uxbridge                  7.20   5 
 12   654 Alysha Hutchinson   SO Quaboag                   7.30   2 
 12   697 Liza Perreault      SO Notre Dame                7.30   4 
 14   703 Amanda Silva        SR Notre Dame                7.40   3 
 14   500 Kayla Stuczynski    JR Northbridge               7.40   2 
 14   178 Katie Kozlowsi      SO Leicester                 7.40   4 
 14   702 Gina Riggieri       SR Notre Dame                7.40   5 
 18   446 Shea Gribbons       SO Auburn                    7.50   5 
 19   652 Dinnea Digrigoli    SO Quaboag                   7.70   1 
 20   173 Amber Costello      SO Leicester                 7.80   5 
 21   662 Kylie Smichinski    JR Quaboag                   7.90   1 
 22   757 Mary Boucher        FR Uxbridge                  8.00   6 
 23   438 Noor Elleredayray   SO Auburn                    8.30   6 
 
Girls 300 Meter Dash
===================================================================
    S.W.C.L.: # 43.25  2/3/2010    Emily Dawidczyk, Oxford                     
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1   763 Debora Lopes        SO Uxbridge                 45.90   3 
  2   472 Angelique Nurse     SO Auburn                   47.40   4 
  3   485 Nichole Tillery     SO Auburn                   47.60   3 
  4   764 Mickaela Lussier    FR Uxbridge                 48.80   4 
  5   445 Lesedi Graveline    SO Auburn                   49.00   6 
  6   490 Kathryn Whalen      SO Auburn                   51.00   5 
  7   165 Ryann Anderson      SO Leicester                51.90   3 
  8   985 Kaitlyn Rainville   JR Notre Dame               52.50   3 
  9   697 Liza Perreault      SO Notre Dame               52.70   6 
 10   762 Jessica Koehne      JR Uxbridge                 52.80   5 
 11   166 Amber Army          SO Leicester                53.20   6 
 11   185 Kristi Sarro        JR Leicester                53.20   5 
 13   178 Katie Kozlowsi      SO Leicester                53.90   4 
 14   659 Emily Rock          SO Quaboag                  54.40   2 
 15   703 Amanda Silva        SR Notre Dame               54.60   5 
 16   664 Saralyn Smythe       8 Quaboag                  54.90   2 
 17    44 Caroline Macharia   SR Southbridge              56.30   1 
 18   757 Mary Boucher        FR Uxbridge                 58.60   6 
 19   651 Sarah Comstock      SR Quaboag                1:04.50   1 
 --    56 Briana Vazquez      JR Southbridge                 DQ   1 
 
Girls 600 Meter Run
================================================================
    S.W.C.L.: # 1:44.73  2/1/2006    Tracy Howell, Grafton                     
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   176 Brittany Hodgerney  SR Leicester              1:52.30  
  2   691 Katie Knox          JR Notre Dame             1:55.30  
  3   497 Erin McIntyre       SR Northbridge            1:57.30  
  4   765 Alicia Morales      JR Uxbridge               1:57.50  
  5   471 Joanne Norris       SO Auburn                 1:59.60  
  6    45 Faith Macharia      SO Southbridge            2:04.10  
  7   453 Elizabeth Humphrey  SO Auburn                 2:06.80  
  8   656 Emily McCarthy      JR Quaboag                2:08.30  
  9   661 Nicole Sardelis      7 Quaboag                2:08.90  
 10   422 Alyssa Boyle        SO Auburn                 2:09.20  
 11   421 Rebecca Bissessar   SO Auburn                 2:10.90  
 12   986 Grace Jurgiei       FR Notre Dame             2:12.20  
 13   174 Rachel Gaffney      JR Leicester              2:13.40  
 14   473 Brianna Ohman       SO Auburn                 2:15.10  
 15   761 Alex Jameson        FR Uxbridge               2:16.60  
 16   983 Brenna Aubr         JR Notre Dame             2:18.70  
 17   704 Aly Wentzell        JR Notre Dame             2:19.20  
 18   973 Sierra Farmer          Northbridge            2:20.30  
 19   982 Michelle Aube       FR Notre Dame             2:24.80  
 20   688 Gillian Harvey      FR Notre Dame             2:25.10  
 21   769 Carey Twyman        FR Uxbridge               2:27.70  
 22   418 Paige Bailey        SR Auburn                 2:28.30  
 
Girls 1000 Meter Run
================================================================
    S.W.C.L.: # 3:16.24  1/30/2008   Cassie Harmon, Shepherd Hill              
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   767 Chelsey Peso        SR Uxbridge               3:34.40  
  2   445 Lesedi Graveline    SO Auburn                 3:41.40  
  3   690 Emily Knox          FR Notre Dame             3:44.80  
  4   192 Nicole Walter       JR Leicester              4:02.80  
  5   768 Kate Stefanick      JR Uxbridge               4:04.70  
  6   414 Kayla Almstrom      FR Auburn                 4:06.10  
  7   439 Olivia Elsaid       SO Auburn                 4:06.50  
  8   996 Callie Hansson      FR Northbridge            4:07.70  
  9   413 Samantha Allison    SO Auburn                 4:08.90  
 10   936 Mollt Madulka       SO Notre Dame             4:14.90  
 11   189 Beth Trucheon       SO Leicester              4:25.50  
 12   947 Caylee Smith           Quaboag                4:32.30  
 13   685 Anne Elizabeth Ell  JR Notre Dame             4:32.80  
 14    55 Amber Shunaman      SR Southbridge            4:35.30  
 15   699 Emily Provost       SO Notre Dame             4:48.00  
 16   666 Laura Wood          SO Quaboag                5:19.20  
 
Girls 1 Mile Run
================================================================
    S.W.C.L.: # 5:37.98  1/30/2008   Allee Sheehan, Grafton                    
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   767 Chelsey Peso        SR Uxbridge               6:19.00  
  2   690 Emily Knox          FR Notre Dame             6:24.10  
  3   431 Chelsea Courtney    SO Auburn                 6:48.40  
  4   449 Alexis Hagberg      SO Auburn                 6:55.30  
  5   478 Madison Prindle     SO Auburn                 7:05.10  
  6   427 Eileen Collins      SR Auburn                 7:05.70  
  7   189 Beth Trucheon       SO Leicester              7:06.60  
  8   768 Kate Stefanick      JR Uxbridge               7:15.60  
  9   502 Nora Zywien         SO Northbridge            7:18.90  
 10   417 Jaime Bailey        SO Auburn                 7:22.80  
 11   475 Nicole Plona        FR Auburn                 7:46.90  
 12   695 Elizabeth McNamara  JR Notre Dame             7:55.90  
 13   981 Kendall Ofcarsic    FR Notre Dame             8:07.70  
 14   666 Laura Wood          SO Quaboag                8:58.30  
 
Girls 2 Mile Run
================================================================
    S.W.C.L.: # 12:09.99  1/31/2007   Cassie Harmon, Shepherd Hil              
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   691 Katie Knox          JR Notre Dame            12:38.10  
  2   996 Callie Hansson      FR Northbridge           14:40.40  
  3   765 Alicia Morales      JR Uxbridge              14:44.90  
  4   480 Alekxis Rojee       FR Auburn                15:03.20  
  5   483 Sandra Sisko        FR Auburn                15:33.40  
  6   761 Alex Jameson        FR Uxbridge              16:46.20  
  7   947 Caylee Smith           Quaboag               16:46.70  
 
Girls 50 Yard Hurdles NB
===================================================================
    S.W.C.L.: #  7.40  1/8/2003    Melinda Belisle, Oxford                     
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1   758 Emily Cahill        SO Uxbridge                  7.70   3 
  2   472 Angelique Nurse     SO Auburn                    7.80   3 
  3   496 Emily Matte         JR Northbridge               8.10   1 
  4   435 Lilly Dao           SO Auburn                    8.20   4 
  5   680 Kristen Banla       JR Notre Dame                8.70   6 
  6   188 Jessica Soojian     JR Leicester                 9.10   4 
  7   654 Alysha Hutchinson   SO Quaboag                   9.40   2 
  8   193 Jill Witkowski      JR Leicester                 9.60   5 
  8   475 Nicole Plona        FR Auburn                    9.60   6 
 10   492 Bridgette Bousquet  FR Northbridge               9.70   1 
 10   166 Amber Army          SO Leicester                 9.70   3 
 12   174 Rachel Gaffney      JR Leicester                 9.80   6 
 12   694 Jenna Masiello      JR Notre Dame                9.80   5 
 12   689 Molly Kelliher      SR Notre Dame                9.80   3 
 15   656 Emily McCarthy      JR Quaboag                  10.00   1 
 15   424 Melanie Carlson     SO Auburn                   10.00   5 
 17   655 Alex Martinez       SR Quaboag                  10.10   2 
 18   981 Kendall Ofcarsic    FR Notre Dame               10.40   4 
 19   771 Samantha Wise       FR Uxbridge                 10.80   4 
 20   659 Emily Rock          SO Quaboag                  10.90   1 
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    S.W.C.L.: # 4:25.92  2/4/2009    , Shepherd Hill                           
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Auburn                                              5:01.60  
  2 Notre Dame                                          5:21.90  
  3 Quaboag                                             5:38.00  
 
Girls High Jump
================================================================
    S.W.C.L.: #  5-03  1/28/2002   AndreaMartino,PaigeHeckman,EmilyCahill, Uxbr
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   758 Emily Cahill        SO Uxbridge               5-02.00  
  2   497 Erin McIntyre       SR Northbridge            5-00.00  
  3   176 Brittany Hodgerney  SR Leicester             J5-00.00  
  4   764 Mickaela Lussier    FR Uxbridge               4-06.00  
  5   689 Molly Kelliher      SR Notre Dame             4-04.00  
  6   436 Michelle Dufault    FR Auburn                J4-04.00  
  7   680 Kristen Banla       JR Notre Dame             4-02.00  
  7   694 Jenna Masiello      JR Notre Dame             4-02.00  
  9   193 Jill Witkowski      JR Leicester             J4-02.00  
 10   771 Samantha Wise       FR Uxbridge              J4-02.00  
 11   767 Chelsey Peso        SR Uxbridge               4-00.00  
 11   658 Kaitlyn Ramsey      JR Quaboag                4-00.00  
 13   192 Nicole Walter       JR Leicester             J4-00.00  
 --   492 Bridgette Bousquet  FR Northbridge                 NH  
 --   461 Sarah Klett         FR Auburn                      NH  
 --   985 Kaitlyn Rainville   JR Notre Dame                  NH  
 --   655 Alex Martinez       SR Quaboag                     NH  
 
Girls Shot Put
================================================================
    S.W.C.L.: # 38-01.50  1/29/2004   Pam Glennon, Tantasqua                   
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   476 Sarah Powell        SR Auburn                31-01.00  
  2   429 Kasia Collins       SO Auburn                25-09.50  
  3   469 Hannah Murphy       SR Auburn                24-02.75  
  4   462 Alexis Lagace       SR Auburn                24-02.00  
  5   655 Alex Martinez       SR Quaboag               23-05.50  
  6   771 Samantha Wise       FR Uxbridge              23-04.00  
  7   497 Erin McIntyre       SR Northbridge           23-03.00  
  8   770 Abby White          SO Uxbridge              22-04.00  
  9   703 Amanda Silva        SR Notre Dame            21-09.25  
 10   172 Chantel Boisvert    SO Leicester             21-03.50  
 11   762 Jessica Koehne      JR Uxbridge              20-11.00  
 12   651 Sarah Comstock      SR Quaboag               20-10.50  
 13   657 Allison Ramsdell    SR Quaboag               20-08.50  
 14   759 Katie Cota          FR Uxbridge              20-06.00  
 15   681 Larissa Blitz       SO Notre Dame            20-03.00  
 16    48 Kimberly Ortega     JR Southbridge           18-04.50  
 17   650 Kayla Brennan       SO Quaboag               17-11.50  
 18    46 Rebecca S. Munoz    FR Southbridge           16-07.50  
 --   684 Maya Jade Duffy     FR Notre Dame                FOUL  
 
Boys 50 Yard Dash NB
===================================================================
    S.W.C.L.: #  5.60  1/19/2005   Chad Binette, Jason Tarantino, Oxford,Millbu
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1   667 Derrick Bish        SR Quaboag                   5.80   1 
  2   505 Taylor Clarke       FR Northbridge               5.90   1 
  3   952 Dan Sullivan        JR Uxbridge                  6.00   4 
  3   926 William Swift       SR Uxbridge                  6.00   5 
  5   503 Kenneth Benson      JR Northbridge               6.10   2 
  5   615 Thanh Kha           SR Auburn                    6.10   4 
  5   638 Tyler Russell       SR Auburn                    6.10   5 
  8   644 Pat Sweeney         SR Auburn                    6.20   6 
  9   585 Dan Anderson        SR Auburn                    6.30   5 
  9   782 Joe Fitzgerald      FR Uxbridge                  6.30   6 
  9    69 Aaron Medina        SO Southbridge               6.30   1 
 12   207 Mike Doyle          SR Leicester                 6.40   5 
 13   946 Steven Tabor           Quaboag                   6.50   3 
 14    73 Jake Power          JR Southbridge               6.60   2 
 14   511 Kevin Leon          JR Northbridge               6.60   3 
 16   676 Nate Stanikmas      JR Quaboag                   6.70   2 
 17   968 Alex Ortiz          SO Southbridge               6.80   3 
 17    60 Wander Christian    SR Southbridge               6.80   2 
 19   211 Norman Hodgerney    SO Leicester                 7.20   4 
 
Boys 300 Meter Dash
===================================================================
    S.W.C.L.: # 37.16  2/1/2006    Alex Engel, Prouty                          
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1   780 Jerome Drane        JR Uxbridge                 40.20   3 
  2   667 Derrick Bish        SR Quaboag                  40.30   1 
  3   798 Ben Parody          SO Uxbridge                 41.30   4 
  4   503 Kenneth Benson      JR Northbridge              41.40   1 
  5   638 Tyler Russell       SR Auburn                   41.50   4 
  6   615 Thanh Kha           SR Auburn                   41.90   3 
  7   644 Pat Sweeney         SR Auburn                   42.80   5 
  8   199 Derek Bousquet      SR Leicester                43.50   4 
  9   928 Zach Clifford          Auburn                   43.80   5 
 10  1000 Sean Kinahan        SR Northbridge              44.30   2 
 11   926 William Swift       SR Uxbridge                 44.60   5 
 12   793 Joe Martino         SO Uxbridge                 46.60   5 
 13   676 Nate Stanikmas      JR Quaboag                  47.30   2 
 14    76 Jovanny Rivas       FR Southbridge              47.60   2 
 15   668 Calvin Chase        JR Quaboag                  47.80   1 
 16    84 Jeremy Santiago     SR Southbridge              50.50   1 
 17   675 Joe Smichinski       7 Quaboag                1:03.90   3 
 
Boys 600 Meter Run
================================================================
    S.W.C.L.: # 1:24.90  1/19/2005   Doug Caves, Oxford                        
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   678 Dean Wilson         SR Quaboag                1:37.60  
  2   504 Sam Bergen          SR Northbridge            1:37.80  
  3   786 Johnny Lamanuzzi    SO Uxbridge               1:39.10  
  4   595 Garrett Boyle       SR Auburn                 1:40.00  
  5   591 Dan Blash           SR Auburn                 1:43.30  
  6    75 Jonathan Rivas      JR Southbridge            1:44.20  
  7    79 Carlos  K. Rodrigu  SO Southbridge            1:45.00  
  8   510 Ryan Kinahan        JR Northbridge            1:47.50  
  9   616 Brandon Kimbar      SR Auburn                 1:49.40  
 10   673 Tyler Leneau        FR Quaboag                1:50.80  
 11   599 Nathan Conway       SO Auburn                 1:51.20  
 12   506 Jack Delaney        SR Northbridge            1:51.80  
 13   602 Tyler Ducharme      FR Auburn                 1:54.80  
 14    60 Wander Christian    SR Southbridge            1:55.10  
 15   598 Ture Carlson        FR Auburn                 2:03.00  
 16   207 Mike Doyle          SR Leicester              2:04.00  
 17    85 Angel Velez         SR Southbridge            2:18.30  
 18   674 Max Periera         SR Quaboag                2:21.90  
 19   670 Chris Drane          8 Quaboag                3:05.90  
 --   776 Ben Callahan        SR Uxbridge                    DQ   interference
 
Boys 1000 Meter Run
================================================================
    S.W.C.L.: # 2:45.10  1/29/2009   Will Faden, Grafton                       
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   508 Thomas Hansson      SR Northbridge            2:57.80  
  2    74 Angel D. Rivas      SR Southbridge            3:02.90  
  3   778 Steve Derderian     SR Uxbridge               3:12.60  
  4   202 Eric Comeau         JR Leicester              3:15.30  
  5   799 Paul Peso           SO Uxbridge               3:15.60  
  6   616 Brandon Kimbar      SR Auburn                 3:16.40  
  7   597 John Bylund         FR Auburn                 3:20.40  
  8   790 Chris Mannka        SO Uxbridge               3:28.40  
  9   637 Scott Rune          FR Auburn                 3:29.80  
 10   678 Dean Wilson         SR Quaboag                3:30.30  
 11   672 Adam Faust          JR Quaboag                3:30.90  
 12    69 Aaron Medina        SO Southbridge            3:31.20  
 13   980 Andrew Callahan     FR Uxbridge               3:33.60  
 14   620 Eric Lier           SO Auburn                 3:36.70  
 15   605 Matthew Festa       SO Auburn                 3:37.10  
 16   968 Alex Ortiz          SO Southbridge            3:38.30  
 17   595 Garrett Boyle       SR Auburn                 3:51.10  
 18   201 Michael Cogswell    JR Leicester              3:51.30  
 19   507 Ryan Handlin        JR Northbridge            4:09.40  
 20   677 Bryce Wdoviak        7 Quaboag                4:19.10  
 
Boys 1 Mile Run
================================================================
    S.W.C.L.: # 4:41.83  2/4/2009    Will Faden, Grafton                       
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   778 Steve Derderian     SR Uxbridge               5:20.50  
  2   597 John Bylund         FR Auburn                 5:22.10  
  3   799 Paul Peso           SO Uxbridge               5:25.20  
  4   202 Eric Comeau         JR Leicester              5:28.70  
  5   510 Ryan Kinahan        JR Northbridge            5:29.20  
  6   791 Jason Mannka        JR Uxbridge               5:30.30  
  7   512 Joe Valerio         JR Northbridge            5:32.30  
  8    87 Simon Wanjigi       JR Southbridge            5:33.80  
  9   628 Matt Nelson         FR Auburn                 5:40.10  
 10   633 Kyle Quitadamo      FR Auburn                 5:46.40  
 11   602 Tyler Ducharme      FR Auburn                 5:51.30  
 12   672 Adam Faust          JR Quaboag                6:01.10  
 13   598 Ture Carlson        FR Auburn                 6:01.40  
 14   668 Calvin Chase        JR Quaboag                6:13.90  
 15   612 James Grogan        SO Auburn                 6:15.30  
 
Boys 2 Mile Run
================================================================
    S.W.C.L.: # 10:14.10  1/12/2009   Will Faden, Grafton                      
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   632 Bryan Quitadamo     SR Auburn                11:01.30  
  2   508 Thomas Hansson      SR Northbridge           11:57.40  
  3   791 Jason Mannka        JR Uxbridge              12:00.40  
  4   622 Ryan Malakil        FR Auburn                12:27.90  
  5   790 Chris Mannka        SO Uxbridge              12:44.20  
  6   620 Eric Lier           SO Auburn                13:12.90  
  7   610 Ryan Grady          JR Auburn                13:53.60  
  8   980 Andrew Callahan     FR Uxbridge              14:06.80  
  9   201 Michael Cogswell    JR Leicester             14:41.10  
 10   677 Bryce Wdoviak        7 Quaboag               16:02.90  
 
Boys 50 Yard Hurdles NB
===================================================================
    S.W.C.L.: #  6.50  1/5/2002    Justin Hawkes, Brendan Whitson, Oxford, Aubu
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1   199 Derek Bousquet      SR Leicester                 7.50   3 
  2   788 Nick Lovett         SR Uxbridge                  7.60   3 
  3   776 Ben Callahan        SR Uxbridge                  7.70   4 
  4   594 Dominick Boschetto  JR Auburn                    8.00   3 
  4   647 Jon Valios          SR Auburn                    8.00   4 
  6   504 Sam Bergen          SR Northbridge               8.10   1 
  7   793 Joe Martino         SO Uxbridge                  8.30   3 
  8    74 Angel D. Rivas      SR Southbridge               8.50   1 
  9   600 Dylon D'Angelo      JR Auburn                    8.60   2 
 10   774 David Baker         JR Uxbridge                  8.70   4 
 11    79 Carlos  K. Rodrigu  SO Southbridge               9.20   1 
 12    85 Angel Velez         SR Southbridge               9.40   2 
 13   673 Tyler Leneau        FR Quaboag                   9.60   1 
 14   605 Matthew Festa       SO Auburn                    9.80   4 
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    S.W.C.L.: # 3:51.77  2/4/2009    , Shepherd Hil                            
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Uxbridge                                            4:10.10  
  2 Southbridge                                         4:11.20  
  3 Auburn                                              4:17.10  
 
Boys High Jump
================================================================
    S.W.C.L.: #  6-04  12/23/2009  Billy Callahan, Auburn                      
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   508 Thomas Hansson      SR Northbridge            5-07.00  
  2   782 Joe Fitzgerald      FR Uxbridge               5-05.00  
  3   594 Dominick Boschetto  JR Auburn                 5-03.00  
  4   952 Dan Sullivan        JR Uxbridge               5-01.00  
  5   667 Derrick Bish        SR Quaboag               J5-01.00  
 --   211 Norman Hodgerney    SO Leicester                   NH  
 --   599 Nathan Conway       SO Auburn                      NH  
 --   199 Derek Bousquet      SR Leicester                   NH  
 --   640 Bobby Siveret       SO Auburn                      NH  
 --    73 Jake Power          JR Southbridge                 NH  
 --   783 Derek French        SO Uxbridge                    NH  
 --   668 Calvin Chase        JR Quaboag                     NH  
 --   798 Ben Parody          SO Uxbridge                    NH  
 --   591 Dan Blash           SR Auburn                      NH  
 --   504 Sam Bergen          SR Northbridge                 NH  
 
Boys Shot Put
================================================================
    S.W.C.L.: # 53-11  1/29/2009   Andrew Piscaelli, Millbury                  
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   630 Marcus Pettigrew    SR Auburn                42-06.00  
  2   643 Steve St. Jean      SO Auburn                40-01.00  
  3   212 David Howard        SO Leicester             37-09.50  
  4   603 Aron Dyke           SO Auburn                36-11.00  
  5   952 Dan Sullivan        JR Uxbridge              35-10.00  
  6   785 John Jameson        SR Uxbridge              35-00.50  
  7  1000 Sean Kinahan        SR Northbridge           34-04.00  
  8   505 Taylor Clarke       FR Northbridge           33-07.00  
  9   946 Steven Tabor           Quaboag               33-05.50  
 10   674 Max Periera         SR Quaboag               32-09.75  
 11   623 Joe Marin           SR Auburn                32-06.25  
 12   667 Derrick Bish        SR Quaboag               32-06.00  
 13    57 Antonio Buccelli    JR Southbridge           31-02.00  
 14   794 J.P. McGrath        SR Uxbridge              30-09.50  
 15   781 Sam Dubois          SR Uxbridge              30-09.00  
 16   207 Mike Doyle          SR Leicester             28-08.00  
 17   998 Jack Bergen         SO Northbridge           27-02.00  
 18   205 Luke DeLeon         SR Leicester             26-09.50  
 19   670 Chris Drane          8 Quaboag               22-04.00  
 
Mixed Shot Put j.v.
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   648 Doug Weldon        MJR Auburn                30-05.00  
  2   784 Dan Haines         MSO Uxbridge              27-08.50  
  3   639 Steve Sisko        MFR Auburn                22-06.00  
  4   484 Camille Thomas     WFR Auburn                20-01.00  
  5   467 Tiana Moreau       WFR Auburn                18-01.00  
  6   443 Nicole Garry       WFR Auburn                17-06.50  
  7   766 Mary Morcos        WFR Uxbridge              16-09.25  
  8   919 Melysa Lewis       WSO Auburn                16-04.00  
  9   447 Katie Grogan       WFR Auburn                16-00.00  
 10   191 Dzovig Varjabedian WSO Leicester             15-10.00  
 11   437 Korey Dupont       WSO Auburn                12-02.25