Find this page online at www.coolrunning.com/results/09/me/Feb16_MaineC_set1.shtml

Maine Class A & B Indoor Track State Meets

Lewiston-Gorham, ME, February 16, 2009

[Class A Boys | Class B Girls | Class A Girls ]

Class B Boys

Courtesy of the Sub5 web site

For more race information, see Maine Running Photos.

Photo courtesy of Maine Running Photos
Photo courtesy of Maine Running Photos


              Maine Class B Indoor Track State Meet - 2/16/2009               
                 Sponsored by Maine Principals' Association                   
                                Bates College                                 
               courtesy of Sub5.com SEE Results                                    
                                   

Event 2  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
State Record: R 8:20.53  2/20/2006   York High School, York                    
                        M Hosmer, N Green, N McMahon, M ROSE              
   School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
 1 Greely High School                                  8:32.30   10   
    1) James LePage SR                 2) Andy Fitch SR                  
    3) Logan Price JR                  4) Mark McCauley JR               
 2 Falmouth High School                                8:39.91    8   
    1) Mike Serunian JR                2) Jamey Epstein SR               
    3) Scott Gardner SR                4) Will Wegener SO                
 3 Erskine Academy                                     8:41.19    6   
    1) Jackson Fortin JR               2) Jacob Rollins SR               
    3) Eben Hodgkins FR                4) Sam Seekins JR                 
 4 Hampden Academy                                     8:50.42    4   
    1) Dylan Porter SO                 2) Darik Frye JR                  
    3) Zachary Hardy SO                4) Michael Bommarito SR           
 5 Waterville High School                              8:55.59    3   
    1) Mike Nelson JR                  2) Jamie Williams SO              
    3) Sam Nashed JR                   4) Weston Matranga SR             
 6 North Yarmouth Academy                              9:06.22    2   
    1) Alex Coffin SR                  2) Steven Lentine SR              
    3) Joe Warren SR                   4) Victor Churchill SR            
 7 Mount Desert Island High Schoo                      9:43.89    1   
    1) Paul Burnell SR                 2) Peter Logue JR                 
    3) Lucas Murphy FR                 4) Cam Klausky SO                 
 8 Rockland District High School                       9:45.64  
    1) Eric Mauricette SR              2) TJ Dodge JR                    
    3) Alex Peabody                    4) William Watson                 
 9 Hermon High School                                  9:47.66  
    1) Justin Holbrook SO              2) Ian Barrows FR                 
    3) Matthew Watson JR               4) Nicholas Byers SO              
10 Winslow High School                                 9:55.50  
    1) Colby Levesque                  2) Darren Veilleux                
    3) Jordan Bailey                   4) James Cassidy                  
11 Yarmouth High School                                9:57.74  
    1) Peter Gill SR                   2) Joshua Nightingale SR          
    3) Tim Wright JR                   4) David Dietz JR                 
12 Sumner Memorial High School                         9:58.84  
    1) John San Diego FR               2) Levon Tracey SR                
    3) Justin James SR                 4) Matt Holmes SR                 
13 Wells High School                                   9:59.53  
    1) Joey Barry JR                   2) Zac Abendroth JR               
    3) Rigel Paradise FR               4) Dylan Clason SR                
14 Gray New Gloucester HighSchoo                      10:00.81  
    1) Mitchell Stephens FR            2) Eric Schrader JR               
    3) Jared Betts SR                  4) Jackson Marshall JR            
15 Old Town High School                               10:11.59  
    1) Zach Moeller SR                 2) Robert Bickmore JR             
    3) Nick Melanson SO                4) Cody St Louis SO               
16 John Bapst High School                             11:15.03  
    1) Kody Allcroft SR                2) Tom Easton SO                  
    3) Jared Hughes                    4) Zach Jones SO                  
-- Ellsworth High School                                    DQ  
    1) Jeremiah Roper SR               2) Drew Barkhouse JR              
    3) Brandon Duarte SR               4) Gabe Vachon SR                 
-- York High School                                         DQ  
    1) Brian Farrell SR                2) Dan Herbein JR                 
    3) Aaron Waldman JR                4) Alex Moser JR                  

Event 4  Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================
Top 8 Advance by Time
State Record: R  7.5h  1987        Alan Baldwin, Hampden                       
   Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
 1 Peter Colesworthy         SR Greely                    8.06q  1 
 2 Chris Fogler              SR John Bapst                8.17q  2 
 3 Cody Souviney                Winslow                   8.21q  2 
 4 Kellen MacDonald          JR Falmouth                  8.48q  1 
 5 Alec Dunn                 JR Falmouth                  8.65q  2 
 6 Adam LeClair                 Winslow                   8.70q  2 
 7 Jadrien Cousens           SR Hampden                   8.85q  1 
 8 Austin Michaud            JR Hampden                   9.04q  1 
 9 Robert Michaud            SO Central                   9.19   1 
10 Jon Bass                  JR Cape Elizabeth            9.42   2 
11 Reid Pryzant              FR Falmouth                  9.71   2 
-- Jacob Taylor              JR Erskine                     FS   1 

Event 4  Boys 55 Meter Hurdles
=======================================================================
State Record: R  7.5h  1987        Alan Baldwin, Hampden                       
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
 1 Peter Colesworthy         SR Greely                    7.93   10   
 2 Cody Souviney                Winslow                   7.94    8   
 3 Chris Fogler              SR John Bapst                8.07    6   
 4 Kellen MacDonald          JR Falmouth                  8.36    4   
 5 Alec Dunn                 JR Falmouth                  8.39    3   
 6 Jadrien Cousens           SR Hampden                   8.39    2   
 7 Austin Michaud            JR Hampden                   8.83    1   
 8 Adam LeClair                 Winslow                   8.89  

Event 6  Boys 55 Meter Dash
===================================================================
Top 8 Advance by Time
State Record: R  6.59  2/21/2005   Justin Vigeant, Wells                       
   Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
 1 Nate Martin               SR Greely                    6.61q  2 
 2 Ben Miklovich             SR GNG                       6.72q  1 
 3 Justin Cullens            JR Hermon                    6.78q  3 
 4 Tony Cultrerra            SR Sumner                    6.86q  3 
 5 Vincent Tymoczko          JR Bucksport                 6.86q  1 
 6 Cody Chase                JR GNG                       6.87q  2 
 7 Ebrahim Fazeli            JR Yarmouth                  6.93q  2 
 8 Cody Souviney                Winslow                   6.93q  3 
 9 Joshua Mayo               SR Wells                     6.94   1 
10 Jake Sirois               SO Waterville                6.96   2 
11 Nigel Ayer                JR Traip                     6.99   2 
12 Tyler Duncan              SR Central                   7.01   3 
13 Odane Gaynor              SR MDI                       7.05   1 
14 Jesse Graffam             JR Hermon                    7.06   1 
15 Will Danieli              SO GNG                       7.06   2 
16 Seth London               SO Mt. View                  7.08   3 
17 Lucas Jones                  Winslow                   7.18   3 
18 Greg Hand                    Mattanawcook              7.36   1 

Event 6  Boys 55 Meter Dash
=======================================================================
State Record: R  6.59  2/21/2005   Justin Vigeant, Wells                       
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
 1 Ben Miklovich             SR GNG                       6.63   10   
 2 Nate Martin               SR Greely                    6.65    8   
 3 Justin Cullens            JR Hermon                    6.77    6   
 4 Tony Cultrerra            SR Sumner                    6.82    4   
 5 Cody Chase                JR GNG                       6.88    3   
 6 Vincent Tymoczko          JR Bucksport                 6.88    2   
 7 Ebrahim Fazeli            JR Yarmouth                  6.88    1   
 8 Cody Souviney                Winslow                   6.99  

Event 8  Boys 1 Mile Run
=======================================================================
State Record: R 4:19.76  1998        Louie Luchini, Ellsworth                  
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
 1 Henry Sterling            JR NYA                    4:31.21   10   
 2 Logan Price               JR Greely                 4:34.97    8   
 3 James LePage              SR Greely                 4:36.07    6   
 4 Sam Seekins               JR Erskine                4:39.83    4   
 5 Ryan Widzgowski           JR Camden                 4:40.56    3   
 6 Dylan Lajoie              SR Poland                 4:46.59    2   
 7 Michael Bommarito         SR Hampden                4:48.17    1   
 8 Schyler Rees              SR Traip                  4:50.47  
 9 Brigman Rees              SO Traip                  4:50.84  
10 Jeremiah Roper            SR Ellsworth              4:58.14  
11 Nolan Dumont              SO Mattanawcook           5:09.95  

Event 10  Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
State Record: R 50.65  2/21/2005   James Sawyer, Gorham                        
   Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
 1 Nigel Ayer                JR Traip                    52.07   3  10   
 2 Vincent Tymoczko          JR Bucksport                52.24   3   8   
 3 Ethan Ray                 JR GNG                      52.26   3   6   
 4 Kellen MacDonald          JR Falmouth                 52.50   3   4   
 5 Matt Claar                SR Orono                    53.35   2   3   
 6 Will Wegener              SO Falmouth                 53.59   3   2   
 7 Sam Mason                 SO Greely                   54.23   2   1   
 8 Codey Rich                SR Wells                    54.91   3 
 9 Stuart Lenz               FR John Bapst               55.89   2 
10 Cody Miller               SR Old Town                 55.90   1 
11 Michael Johnson           JR Yarmouth                 55.97   1 
12 Matti Ingraham            JR Greely                   56.10   1 
13 Michael Gardner           JR Falmouth                 56.20   2 
14 Brian Farrell             SR York                     56.60   2 

Event 12  Boys 800 Meter Run
=======================================================================
State Record: R 1:56.12  2/21/2005   Kevin Floster, Lake Region                
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
 1 Mark McCauley             JR Greely                 1:58.63   10   
 2 Darik Frye                JR Hampden                2:02.77    8   
 3 James LePage              SR Greely                 2:04.58    6   
 4 Nicholas Byers            SO Hermon                 2:05.85    4   
 5 Phil Benoit               SO Orono                  2:06.20    3   
 6 Patrick O'Donnell         JR Medomak                2:09.29    2   
 7 Amos Almy                 SR Foxcroft               2:10.71    1   
 8 Brandon Wilson               MCI                    2:10.91  
 9 Dylan Clason              SR Wells                  2:14.84  
10 Dan Herbein               JR York                   2:15.18  
11 Mike Serunian             JR Falmouth               2:16.10  
12 Jacob Rollins             SR Erskine                2:17.47  

Event 14  Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
State Record: R 22.67  2/16/2009   Nate Martin, Greely                         
   Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
 1 Nate Martin               SR Greely                   22.67R  4  10   
 2 Ben Miklovich             SR GNG                      22.99   4   8   
 3 Codey Rich                SR Wells                    23.63   3   6   
 4 Vincent Tymoczko          JR Bucksport                23.70   4   4   
 5 Tony Cultrerra            SR Sumner                   23.81   4   3   
 6 Justin Cullens            JR Hermon                   23.86   4   2   
 7 Will Danieli              SO GNG                      24.04   2   1   
 8 Nigel Ayer                JR Traip                    24.06   3 
 9 Jake Sirois               SO Waterville               24.22   3 
10 Alec Dunn                 JR Falmouth                 24.61   2 
11 Tyler Duncan              SR Central                  24.93   3 
12 Seth London               SO Mt. View                 24.94   1 
13 Odane Gaynor              SR MDI                      25.06   4 
14 Nick Kelley               SR Ellsworth                25.22   2 
15 Michael Johnson           JR Yarmouth                 25.22   1 
16 Greg Hand                    Mattanawcook             25.28   2 
17 Pete Cote                 JR Waterville               25.72   1 
18 Shaun McCutcheon             Winslow                  25.78   2 
19 Isaiah Spofford           SO Waterville               28.74   3 

Event 16  Boys 2 Mile Run
=======================================================================
State Record: R 9:15.5h  1975        Bruce Bickford, Lawrence                  
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
 1 Henry Sterling            JR NYA                    9:59.35   10   
 2 Alex Moser                JR York                  10:04.34    8   
 3 Logan Price               JR Greely                10:04.96    6   
 4 Sam Seekins               JR Erskine               10:06.85    4   
 5 Matt Rand                 SR Cape Elizabeth        10:07.79    3   
 6 Mark McCauley             JR Greely                10:15.14    2   
 7 Mike Nelson               JR Waterville            10:18.26    1   
 8 Ryan James                JR Belfast               10:27.35  
 9 Andy Fitch                SR Greely                10:35.81  
10 Jamey Epstein             SR Falmouth              10:37.06  
11 Henry Loughlin            JR Freeport              10:41.25  
12 Scott Gardner             SR Falmouth              10:50.47  
13 Dylan Lajoie              SR Poland                11:01.79  
-- Peter Brigham             JR Cape Elizabeth              DQ  

Event 18  Boys 4x200 Meter Relay
==========================================================================
State Record: R 1:34.33  2/21/2005   Gorham                                    
                        A.Lord, J.Sawyer, J.Wise, T.Nason                 
   School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
 1 Gray New Gloucester HighSchoo                       1:34.75   4  10   
    1) Cody Chase JR                   2) Will Danieli SO                
    3) Ethan Ray JR                    4) Ben Miklovich SR               
 2 Falmouth High School                                1:35.04   4   8   
    1) Tom Winger SR                   2) Will Wegener SO                
    3) Alec Dunn JR                    4) Kellen MacDonald JR            
 3 Hermon High School                                  1:37.92   4   6   
    1) Nicholas Byers SO               2) Ryan Feeney JR                 
    3) Jesse Graffam JR                4) Justin Cullens JR              
 4 Waterville High School                              1:38.99   3   4   
    1) Jake Sirois SO                  2) TJ Williams SR                 
    3) Alex Rowe SO                    4) Mike Jabar SR                  
 5 Greely High School                                  1:40.00   4   3   
    1) Ted Russell JR                  2) Matti Ingraham JR              
    3) Peter Colesworthy SR            4) Sam Mason SO                   
 6 Ellsworth High School                               1:40.43   3   2   
    1) Nick Kelley SR                  2) Matt Duhaime SR                
    3) Kris Kohut SR                   4) Brandon Duarte SR              
 7 Mount Desert Island High Schoo                      1:40.62   4   1   
    1) James Magnani SO                2) Paul Burnell SR                
    3) Tucker Smith SR                 4) Odane Gaynor SR                
 8 Hampden Academy                                     1:42.27   2 
    1) Dylan Porter SO                 2) Corey Grover SO                
    3) Neil Ashford SO                 4) Darik Frye JR                  
 9 Wells High School                                   1:42.36   3 
    1) Duston Hodgkins JR              2) Gregory Pappas JR              
    3) Tyler McDermott SR              4) Joshua Mayo SR                 
10 Sumner Memorial High School                         1:42.48   2 
    1) Matt Holmes SR                  2) Nathan Vandegrift SR           
    3) Justin James SR                 4) Tony Cultrerra SR              
11 York High School                                    1:42.50   2 
    1) Sean McKenna SO                 2) Jayce Insko SR                 
    3) Alex Moser JR                   4) Brian Farrell SR               
12 Orono High School                                   1:42.52   3 
    1) Matt Claar SR                   2) Paul Ohno JR                   
    3) Phil Benoit SO                  4) Joe Claar FR                   
13 North Yarmouth Academy                              1:43.48   2 
    1) Robby Lentine FR                2) Sam Fear SR                    
    3) Henry Sterling JR               4) Peter Hyndman SR               
14 Old Town High School                                1:45.05   2 
    1) Miguel Caballero FR             2) Lee Jackson FR                 
    3) Chad Paradis SR                 4) Cody Miller SR                 
15 Central High School                                 1:49.62   1 
    1) Robert Michaud SO               2) Kevin Connolly SO              
    3) Colby Mailman SR                4) Jon Daniel SR                  
16 Erskine Academy                                     1:53.03   1 
    1) Brandon DeRocher SO             2) Spencer Gray FR                
    3) Kelcy Thompson SO               4) Greg O'Connor SO               
17 Lake Region High School                             1:56.40   1 
    1) Dillon Knudsen FR               2) Collin Bridge-Keonigsberg FR   
    3) Thomas Jamison JR               4) Matt vanVliet SR               

Event 20  Boys Shot Put
=======================================================================
State Record: R 55-11  1979        Dawson, Lawrence                            
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
 1 Kristopher Floridino      SR Falmouth              50-03.25   10   
     47-01  45-01.25  48-04.25  47-00  47-04.50  50-03.25
 2 Sam Fear                  SR NYA                   48-01.75    8   
     45-00.50  46-03.75  45-06.25  46-02.75  48-01.75  46-06
 3 Dan Hales                 SR MDI                   44-09.75    6   
     42-04.50  44-09.75  41-10.50  41-11.75  FOUL  FOUL
 4 Brandon Winchenbach       SR Old Town              43-08.50    4   
     42-07.50  43-08.50  42-06.50  40-11  41-04.25  FOUL
 5 Cam Woodford              SO Poland                42-06.50    3   
     40-03.50  39-06.50  40-00.25  38-03.25  40-02.25  42-06.50
 6 Mike Allen                SR Waterville            40-06.75    2   
     36-06  39-00.25  39-00  37-11.25  39-03.25  40-06.75
 7 Rodney Bubar              SR Central               40-03.00    1   
     39-11.50  38-02  37-02.25  40-03  39-10.50  FOUL
 8 Alex Young                JR Rockland              38-01.00  
     33-05.75  38-01  26-11.75  34-04.25  38-00.75  36-08.75
 9 Taylor Brown              JR MDI                   35-06.25  
     35-06.25  35-05  35-00.25            
10 Cody Mitchell             SR Central               31-06.50  
     31-06.50  30-06  30-11.50            

Event 22  Boys Long Jump
=======================================================================
State Record: R 22-07.75  1989        Rob Pendergist, Ellsworth                
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
 1 Tom Winger                SR Falmouth              21-07.50   10   
     20-09.50  FOUL  21-01.25  21-02.75  21-03  21-07.50
 2 Nate Martin               SR Greely                20-05.00    8   
     19-10.50  19-09.25  19-08.25  19-02.50  20-04  20-05
 3 Ryan Feeney               JR Hermon                19-09.75    6   
     18-11  19-05.25  19-09.75  18-09  18-10  18-06.50
 4 Ryan Hodgdon              SR Hampden               19-09.25    4   
     18-08.25  18-09.50  18-11.25  19-06  19-05.25  19-09.25
 5 Chris Fogler              SR John Bapst            19-06.50    3   
     19-06.50  18-11.25  17-11.25  18-11.75  14-11.25  18-11.75
 6 Matthew Toothaker         SR Hampden               19-05.50    2   
     18-07.25  18-08.50  18-10.50  19-03.25  18-08.75  19-05.50
 7 Codey Rich                SR Wells                 19-04.50    1   
     18-00.75  18-07  19-02.25  18-08.75  18-02.50  19-04.50
 8 Jacob Whiting-Kooy        JR Yarmouth              18-10.75  
     18-04.25  18-10  FOUL  17-10.25  18-07  18-10.75
 9 Stuart Lenz               FR John Bapst            18-08.50  
     18-02.75  18-06.75  18-08.50            
10 Tyler Duncan              SR Central               18-05.50  
     16-11.50  18-05.50  17-01            
11 Sam Mason                 SO Greely                18-04.25  
     18-02.25  18-03.50  18-04.25            
12 Adam LeClair                 Winslow               17-04.75  
     16-10  17-00.25  17-04.75            

Event 24  Boys Triple Jump
=======================================================================
State Record: R 45-11  1985        Johnson, Messalonskee                       
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
 1 Tom Winger                SR Falmouth              42-11.25   10   
     42-08.25  40-11.75  41-03  42-06.25  42-10.50  42-11.25
 2 Jadrien Cousens           SR Hampden               42-09.50    8   
     41-05.75  42-09.50  42-01.50  38-03  42-02.50  42-08
 3 Matthew Toothaker         SR Hampden               41-06.00    6   
     FOUL  38-05.50  40-05  39-04.25  40-09  41-06
 4 Ryan Feeney               JR Hermon                41-01.50    4   
     40-00.50  40-05.50  41-01.50  40-02  40-03  39-11.25
 5 Stuart Lenz               FR John Bapst            40-08.75    3   
     38-01  40-08.75  40-07.50  FOUL  40-04.25  40-05.25
 6 Ryan Hodgdon              SR Hampden               40-02.25    2   
     38-01.50  39-05.75  40-00.25  FOUL  37-04.50  40-02.25
 7 Isaiah Spofford           SO Waterville            39-05.75    1   
     38-00.75  39-05.75  37-11.50  36-10.50  36-09  PASS
 8 Matt vanVliet             SR Lake Region           39-03.25  
     39-01.25  37-10  39-03.25  36-07.50  FOUL  38-01
 9 Peter Colesworthy         SR Greely                39-01.75  
     39-01.75  38-03.25  37-09            
10 Austin Spencer            SO Greely                38-08.50  
     38-08.50  38-00.75  36-06.75            
11 Alex Rowe                 SO Waterville            38-07.75  
     38-07.75  38-05.50  37-08.50            
12 Nat Hinckley              JR MDI                   37-08.50  
     37-04.75  37-08.50  36-06.50            
13 Jayce Insko               SR York                  36-08.00  
     36-08  33-06.50  36-03.50            

Event 26  Boys High Jump
=======================================================================
State Record: R  6-07  1989        Rob Pendergist, Ellsworth                   
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
 1 Jadrien Cousens           SR Hampden                6-06.00   10   
 2 Sam Fear                  SR NYA                    6-04.00    8   
 3 Matt York                 JR Poland                 6-00.00    6   
 4 Chris Fogler              SR John Bapst             6-00.00    4   
 5 Ryan Storey               SR Greely                 5-10.00    3   
 6 Matthew Toothaker         SR Hampden                5-10.00    2   
 7 Ryan Hodgdon              SR Hampden                5-10.00    1   
 8 Jayce Insko               SR York                   5-08.00  
 8 Robbie Morang             JR Erskine                5-08.00  
10 Matt vanVliet             SR Lake Region            5-06.00  
11 Dan Herbein               JR York                   5-06.00  
-- Dallin Thomas             SR Falmouth                    NH  

Event 28  Boys Pole Vault
=======================================================================
State Record: R 14-00.75  1986        Brian Johnson, Scarborough               
   Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
 1 Tucker Smith              SR MDI                   12-06.00   10   
 2 Dallin Thomas             SR Falmouth              12-00.00    8   
 3 Connor Yost               SR Freeport              12-00.00    6   
 4 Derek Rothenheber         SR MDI                   11-06.00    4   
 5 Charles Denault           SR Traip                 11-00.00    3   
 6 Jon Bass                  JR Cape Elizabeth        11-00.00    2   
 7 Ryan Storey               SR Greely                10-00.00    1   
 8 Cory Jones                   Winslow               10-00.00  
 9 Ryan Turner                  Winslow                9-06.00  
-- Jesse Graffam             JR Hermon                      NH  
-- Cody Chase                JR GNG                         NH  
                   Men - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
   1) Greely High School          92        2) Falmouth High School       67   
   3) Hampden Academy             51        4) Gray New Gloucester HighS  38   
   4) North Yarmouth Academy      38        6) Hermon High School         28   
   7) Mount Desert Island High S  22        8) John Bapst High School     16   
   9) Erskine Academy             14        9) Bucksport High School      14   
  11) Traip Academy               13       12) Waterville High School     11   
  12) Poland High School          11       14) Winslow High School         8   
  14) York High School             8       16) Sumner Memorial High Scho   7   
  16) Wells High School            7       18) Orono High School           6   
  18) Freeport High School         6       20) Cape Elizabeth High Schoo   5   
  21) Old Town High School         4       22) Camden Hills Regional Hig   3   
  23) Ellsworth High School        2       23) Medomak Valley High Schoo   2   
  25) Foxcroft Academy             1       25) Yarmouth High School        1   
  25) Central High School          1