Find this page online at www.coolrunning.com/results/08/ct/Apr13_Julias_set1.shtml

Julia's Run For Children

New Haven, CT, April 13, 2008

Complete Overall and Divisional Results

Race Winner Bryce Lindamood
Race Winner Bryce Lindamood


HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com

Julia's Run For Children
April 13, 2008 - 4 Miles
New Haven, CT

OVERALL WINNERS

Bryce Lindamood, Hamden, CT - 21:30
Melissa Perkins-Banas, Southington, CT - 25:52


LOCATION
Yale

University
WEATHER
52 Degrees
Cloudy

Overall Finish List

    Place    Name                    City               Bib No Age     Age Group        Time      Pace
       1    Bryce Lindamood         Hamden  CT            329   36 ***** M 30-39        21:30    5:23/M
       2    John Babcock            Niantic  CT           299   20     1 M 20-29        22:05    5:31/M
       3    Ryan Freitas            Elk Grove  CA          66   19     1 M 13-19        22:18    5:35/M
       4    Patrick Seelig          Meriden  CT            35   23     2 M 20-29        22:25    5:36/M
       5    Alcaide Ceferino        Flushing  NY          316   23     3 M 20-29        24:23    6:06/M
       6    Georgian Marcu          Bridgeport  CT        281   33     1 M 30-39        24:53    6:13/M
       7    Emad Haerizadeh         Orange  CT            160   55     1 M 50-59        24:55    6:14/M
       8    David Pantin            Hamden  CT            301   46     1 M 40-49        25:00    6:15/M
       9    Aaron Groen             Brookline  MA         392   32     2 M 30-39        25:16    6:19/M
      10    Dedos Storipoulos       New Haven  CT         303   27     4 M 20-29        25:37    6:24/M
      11    William Conforte        New Haven  CT         382   35     3 M 30-39        25:46    6:27/M
      12    Joe Banas               Cleveland  OH         331   51     2 M 50-59        25:51    6:28/M
      13    Melissa Perkins-Banas   Southington  CT       330   37 ***** F 30-39        25:52    6:28/M
      14    Philip Yin              Hamden  CT            380   39     4 M 30-39        25:53    6:28/M
      15    John Richers            New Milford  CT       333   53     3 M 50-59        25:59    6:30/M
      16    Mark Oconnor            New Haven  CT         287   21     5 M 20-29        26:13    6:33/M
      17    Gary Du Bois            Milford  CT           162   50     4 M 50-59        26:15    6:34/M
      18    Charles Edel            New Haven  CT         107   29     6 M 20-29        26:20    6:35/M
      19    Richard Joseph          Hamden  CT            173   21     7 M 20-29        27:52    6:58/M
      20    Kisten Davis            New Canaan  CT        119   23     1 F 20-29        27:53    6:58/M
      21    Brian Joseph            New York  NY            1   28     8 M 20-29        28:05    7:01/M
      22    Sam Wolcott             West Suffield  CT     319   50     5 M 50-59        28:20    7:05/M
      23    Peter Gloor             Branford  CT           46   49     2 M 40-49        28:23    7:06/M
      24    Che Dawson              New Haven  CT         178   33     5 M 30-39        28:26    7:07/M
      25    Raymond Regan           North Haven  CT        45   40     3 M 40-49        28:27    7:07/M
      26    Rob Rocke               New Haven  CT         169   38     6 M 30-39        28:34    7:09/M
      27    Alex Grennan            New Haven  CT          81   29     9 M 20-29        28:40    7:10/M
      28    Barbara Pearce          Guilford  CT          140   53     1 F 50-59        28:49    7:12/M
      29    Rich Steeves            Guilford  CT          118   58     6 M 50-59        28:52    7:13/M
      30    Brandon Mones           Hamden  CT            166   27    10 M 20-29        29:05    7:16/M
      31    Eliza Halsey            New Haven  CT         315   29     2 F 20-29        29:08    7:17/M
      32    Randall Beach           New Haven  CT         342   57     7 M 50-59        29:15    7:19/M
      33    Steven Cuddy            Cheshire  CT           59   47     4 M 40-49        29:17    7:19/M
      34    Sarah Nutman            New Haven  CT         137   19     1 F 13-19        29:18    7:20/M
      35    Kimberly Shea           Hamden  CT             83   34     1 F 30-39        29:19    7:20/M
      36    Ed Gorecki              Farmington  CT        302   54     8 M 50-59        29:24    7:21/M
      37    Way Hedding             Niantic  CT           314   58     9 M 50-59        29:28    7:22/M
      38    Johnny Ormigus          New Haven  CT         347   33     7 M 30-39        29:48    7:27/M
      39    Duane Samuel            New Haven  CT         383   32     8 M 30-39        30:17    7:34/M
      40    Ben Mattheis            Cheshire  CT          304   54    10 M 50-59        30:22    7:36/M
      41    Carlos Huerta           New York  NY           95   31     9 M 30-39        30:24    7:36/M
      42    Miriam Gustafsson       Branford  CT          110   41     1 F 40-49        30:36    7:39/M
      43    Ben Hecht               New Haven  CT         343   19     2 M 13-19        30:38    7:40/M
      44    Paul Violante           Waterbury  CT         387   54    11 M 50-59        30:42    7:41/M
      45    John Corwin             New Haven  CT         148   29    11 M 20-29        30:57    7:44/M
      46    Paul Baldini            North Haven  CT       337   36    10 M 30-39        30:57    7:44/M
      47    Allison Logan           New Haven  CT         116   24     3 F 20-29        30:58    7:45/M
      48    Domenico Varriale       North Branford  CT    115   58    12 M 50-59        31:20    7:50/M
      49    Eric Widmeyer           Madison  CT           323   26    12 M 20-29        31:31    7:53/M
      50    Kate Kunstel            New Haven  CT           8   31     2 F 30-39        31:32    7:53/M
      51    Jason Williams          New Haven  CT          34   29    13 M 20-29        31:33    7:53/M
      52    Liora Danan             New Haven  CT         114   26     4 F 20-29        31:33    7:53/M
      53    Daniel Hopkins          Larchmont  NY         168   30    11 M 30-39        31:46    7:57/M
      54    Karol Bomsztyk          Mercer Island  WA      13   58    13 M 50-59        31:50    7:58/M
      55    Maureen Devlin          Milford  CT           335   53     2 F 50-59        32:07    8:02/M
      56    Steve Mele              Hamden  CT            336   53    14 M 50-59        32:14    8:04/M
      57    Megan Buck              Wallingford  CT       341   26     5 F 20-29        32:28    8:07/M
      58    Jennifer Glass          Branford  CT          308   42     2 F 40-49        32:42    8:11/M
      59    Michael Kavey           New York  NY           93   30    12 M 30-39        32:54    8:14/M
      60    Eva Campodonico         New Haven  CT          72   30     3 F 30-39        33:03    8:16/M
      61    Susan Lane              New Haven  CT         152   49     3 F 40-49        33:22    8:21/M
      62    Mary Stahley            New Haven  CT         108   28     6 F 20-29        33:23    8:21/M
      63    Amy Peck                West Haven  CT         32   41     4 F 40-49        33:24    8:21/M
      64    Joseph Steele           New Haven  CT         309   54    15 M 50-59        33:27    8:22/M
      65    Mark Kidd               New Haven  CT         145   38    13 M 30-39        33:31    8:23/M
      66    Derek Brown             Riverside  CT         288   33    14 M 30-39        33:44    8:26/M
      67    Sebastian Badon         Farmington  CT        393   15     3 M 13-19        33:46    8:27/M
      68    Mark Oppenheimer        New Haven  CT         381   33    15 M 30-39        34:13    8:33/M
      69    Erin McNeff             New Haven  CT         111   32     4 F 30-39        34:24    8:36/M
      70    Ivan Brown              Holmdel  NJ           294   59    16 M 50-59        34:28    8:37/M
      71    Hakon Kural             New Haven  CT         344   28    14 M 20-29        34:28    8:37/M
      72    William Sullivan        Madison  CT           324   15     4 M 13-19        34:29    8:37/M
      73    Frederick Raudat        Killingworth  CT      339   42     5 M 40-49        34:31    8:38/M
      74    Laura Raymond           Harrisville  RI        43   22     7 F 20-29        34:34    8:39/M
      75    Ann Tramontana          New Haven  CT         170   55     3 F 50-59        34:34    8:39/M
      76    Meghan Lovegren         New Haven  CT          47   32     5 F 30-39        34:38    8:40/M
      77    Vlad Stelmak            West Orange  NJ       385   36    16 M 30-39        34:46    8:42/M
      78    Lisa Saverese           Middletown  CT         26   25     8 F 20-29        34:48    8:42/M
      79    Adam Mc Kenzie          Huntington  NY        155   44     6 M 40-49        35:11    8:48/M
      80    Anthony Izzo            Carmel  NY            106   23    15 M 20-29        35:13    8:48/M
      81    Emily Barnard           Carmel  NY            104   20     9 F 20-29        35:14    8:49/M
      82    Bob Marum               Simsbury  CT           60   67     1 M 60-69        35:22    8:51/M
      83    Alex Iljin              Orange  CT            332   66     2 M 60-69        35:27    8:52/M
      84    Dawn Clark              Hamden  CT             25   28    10 F 20-29        35:38    8:55/M
      85    Keita Ebisu             New Haven  CT         144   29    11 F 20-29        35:45    8:56/M
      86    Karl Salvati            North Haven  CT        40   55    17 M 50-59        35:51    8:58/M
      87    Dustin Brown            Palo Alto  CA         289   30    17 M 30-39        35:52    8:58/M
      88    Tom Shanahan            Southington  CT       283   61     3 M 60-69        35:57    8:59/M
      89    Brooke Anderson         Seymour  CT            55   33     6 F 30-39        36:01    9:00/M
      90    William Gagnon          Old Saybrook  CT      138   71     1 M 70-79        36:09    9:02/M
      91    Erica Bergman           New Haven  CT         284   23    12 F 20-29        36:18    9:05/M
      92    Emily Hill              West Hartford  CT     102   23    13 F 20-29        36:24    9:06/M
      93    Justin Barry            Shelton  CT            92   45     7 M 40-49        36:27    9:07/M
      94    Ignat Drozdou           New Haven  CT         165   22    16 M 20-29        36:30    9:08/M
      95    George Hoffman          Shelton  CT           348   51    18 M 50-59        36:34    9:09/M
      96    Bjorn Gustafsson        Branford  CT          109   42     8 M 40-49        36:36    9:09/M
      97    Charles Jacob           Manchester  CT        112   28    17 M 20-29        36:51    9:13/M
      98    Alexandra Block         New Haven  CT          61   30     7 F 30-39        36:53    9:13/M
      99    Dianne Shields          Wethersfield  CT        9   43     5 F 40-49        36:55    9:14/M
     100    Debby Valin             Woodbridge  CT         88   40     6 F 40-49        37:09    9:17/M
     101    Danielle Egervari       Seymour  CT            56   32     8 F 30-39        37:14    9:19/M
     102    Kathleen Bunting        Stratford  CT         298   44     7 F 40-49        37:17    9:19/M
     103    Elan Bomsztyk           Mercer Island  WA      12   28    18 M 20-29        37:25    9:21/M
     104    Barry Fraser            New Haven  CT         399   23    19 M 20-29        37:32    9:23/M
     105    Edward Perry            Branford  CT           89   39    18 M 30-39        37:38    9:25/M
     106    Lisa Marrone            New Haven  CT          78   20    14 F 20-29        37:41    9:25/M
     107    Jane Dennett            Wallingford  CT       171   49     8 F 40-49        38:12    9:33/M
     108    Douglas Hausladen       New Haven  CT         172   26    20 M 20-29        38:12    9:33/M
     109    Neal Wellins            Cheshire  CT          307   64     4 M 60-69        38:14    9:34/M
     110    Lauren Saccu            Derby  CT             388   27    15 F 20-29        38:49    9:42/M
     111    Sunny Jonas             New Haven  CT         127   30     9 F 30-39        38:52    9:43/M
     112    Elizabeth Fabrizi       Hamden  CT             99   24    16 F 20-29        38:54    9:44/M
     113    Joseph Raymond          Harrisville  RI        42   53    19 M 50-59        38:59    9:45/M
     114    Courtney Lundgren       New Haven  CT          77   25    17 F 20-29        39:02    9:46/M
     115    Dawn Rivers             Southbury  CT          28   38    10 F 30-39        39:09    9:47/M
     116    Barrett True            Windsor  CT            58   71     2 M 70-79        39:17    9:49/M
     117    Melanie Champion                              326   49     9 F 40-49        39:24    9:51/M
     118    Deborah Carson          Hamden  CT             82   29    18 F 20-29        39:46    9:57/M
     119    Marc Ramia              Shelton  CT           295   32    19 M 30-39        40:01   10:00/M
     120    Rebecca Barry           Shelton  CT           291   28    19 F 20-29        40:01   10:00/M
     121    Jennifer Alexandro      North Haven  CT        67   30    11 F 30-39        40:24   10:06/M
     122    Shannon Flynn           North Haven  CT       374   37    20 M 30-39        40:27   10:07/M
     123    Shannon Powers          West Haven  CT        113   27    20 F 20-29        40:36   10:09/M
     124    Rebecca Aubrey          Storrs  CT             18   34    12 F 30-39        40:40   10:10/M
     125    Oswaldo Tirano          Willimantic  CT        17   38    21 M 30-39        40:40   10:10/M
     126    Kirk Hughes             New Haven  CT         334   46     9 M 40-49        40:55   10:14/M
     127    Chris Romeo             Cheshire  CT          313   12     1 M  1-12        40:56   10:14/M
     128    Alice Hodgkins          New Haven  CT         345   20    21 F 20-29        40:57   10:14/M
     129    Kristen Hoxie           Milford  CT           390   38    13 F 30-39        41:14   10:19/M
     130    Gina Sherniff           New Haven  CT         174   28    22 F 20-29        41:14   10:19/M
     131    Thomas Sheehan          Cheshire  CT           38   59    20 M 50-59        41:19   10:20/M
     132    Lesley Yerman           New York  NY          157   29    23 F 20-29        41:22   10:21/M
     133    Brett Finer             New York  NY          156   29    21 M 20-29        41:23   10:21/M
     134    William Cramer          Groton  CT            142   41    10 M 40-49        41:35   10:24/M
     135    Marisol Cummings        Milford  CT             6   36    14 F 30-39        42:07   10:32/M
     136    Emily Gianquinto        West Hardford  CT      62   27    24 F 20-29        42:23   10:36/M
     137    Mari Mariano            North Branford  CT    297   33    15 F 30-39        42:26   10:37/M
     138    Kathleen Miller         West Chester  PA        3   26    25 F 20-29        42:35   10:39/M
     139    Christopher La Penna    Wallingford  CT       338   37    22 M 30-39        42:47   10:42/M
     140    Kristin Belmonte        Poughkeepsie  NY       98   32    16 F 30-39        42:51   10:43/M
     141    Sean Croteau            Andover  MA            96   31    23 M 30-39        42:51   10:43/M
     142    Henry Rusinek           Great Neck  NY          2   61     5 M 60-69        43:19   10:50/M
     143    Seongmin Han            New Haven  CT         149   32    17 F 30-39        44:00   11:00/M
     144    Lance Josie             New Haven  CT         129   41    11 M 40-49        44:25   11:06/M
     145    Matt Melillo            Madison  CT           327   17     5 M 13-19        44:34   11:09/M
     146    Lashell Rountree        New Haven  CT         391   37    18 F 30-39        44:35   11:09/M
     147    Allen Weiner            Lake Grove  NY         29   64     6 M 60-69        45:06   11:17/M
     148    Edward Snyder           Wallingford  CT       305   61     7 M 60-69        45:36   11:24/M
     149    Vivian Sobel            New York  NY           85   34    19 F 30-39        45:45   11:26/M
     150    Michael Sobel           New York  NY           84   41    12 M 40-49        45:45   11:26/M
     151    Martin Weiner           Lake Grove  NY         30   59    21 M 50-59        46:12   11:33/M
     152    Catherine Spector       Chicago  IL            51   29    26 F 20-29        46:19   11:35/M
     153    Andrew Krause           New York  NY           21   29    22 M 20-29        46:19   11:35/M
     154    Asantewa Dawson         New Haven  CT         175   32    20 F 30-39        46:25   11:36/M
     155    Xzavier Richardson      Hamden  CT            397   16     6 M 13-19        46:26   11:37/M
     156    Eric Smith              New Haven  CT         135   24    23 M 20-29        46:27   11:37/M
     157    Luis Cotto              Hartford  CT          101   40    13 M 40-49        47:56   11:59/M
     158    Patricia Axtmayer       Wallingford  CT         4   56     4 F 50-59        48:16   12:04/M
     159    Gary Haller             New Haven  CT         340   0      1 M  0- 0        48:23   12:06/M
     160    Joshua Haller           New Haven  CT         310   32    24 M 30-39        48:24   12:06/M
     161    Janet Hector            Cheshire  CT           91   70     1 F 70-79        50:59   12:45/M
     162    Carole Goldberg         Cheshire  CT           90   63     1 F 60-69        50:59   12:45/M
     163    Herman Bershtein        Hamden  CT             10   82     1 M 80-99        51:02   12:46/M
     164    Martha Oneppo           New Haven  CT          74   57     5 F 50-59        53:34   13:24/M
     165    Neil Kavey              Chappaqua  NY          52   64     8 M 60-69        57:12   14:18/M
     166    Anna Snyder             Madison  CT           325   18     2 F 13-19      1:02:09   15:32/M
     167    Hannah Doczter          Roslyn  NY            286   61     2 F 60-69      1:02:23   15:36/M
     168    Justin Barry            Shelton  CT           292   25    24 M 20-29      1:04:07   16:02/M
     169    Diana Barry             Shelton  CT           290   53     6 F 50-59      1:04:08   16:02/M
     170    Natasha Bencivenga      Shelton  CT           293   23    27 F 20-29      1:04:09   16:02/M
     171    Karen Kavey             Chappaqua  NY          53   63     3 F 60-69      1:04:30   16:08/M
     172    Joseph Loy              New York  NY           94   32    25 M 30-39      1:04:30   16:08/M
     173    Rose Szatkowski         Forest Hills Garden   296   61     4 F 60-69      1:05:10   16:18/M
     174    Dora Wecler             Edgewater  NJ         158   59     7 F 50-59      1:05:11   16:18/M
     175    Dina Frid               Great Neck  NY         50   30    21 F 30-39      1:06:25   16:36/M
     176    Jennifer Aziz           Great Neck  NY        306   29    28 F 20-29      1:06:25   16:36/M
     177    Dan Lasman              New York  NY          394   26    25 M 20-29      1:06:43   16:41/M
     178    Genya Frid              Great Neck  NY         49   56     8 F 50-59      1:06:43   16:41/M   

Age Division Results

HI-TEK Racing - www.hitekracing.com

Men: 1-12 13-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70-79 80-99
Women: 1-12 13-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70-79 80-99

Overall Female Winner

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Melissa Perkins-Banas Southington CT

37

13

25:52

6:28/M

 
Top

Women 13 to 19

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Sarah Nutman New Haven CT

19

34

29:18

7:20/M

2

Anna Snyder Madison CT

18

166

1:02:09

15:32/M

 
Top

Women 20 to 29

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Kisten Davis New Canaan CT

23

20

27:53

6:58/M

2

Eliza Halsey New Haven CT

29

31

29:08

7:17/M

3

Allison Logan New Haven CT

24

47

30:58

7:45/M

 
Top

Women 30 to 39

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Kimberly Shea Hamden CT

34

35

29:19

7:20/M

2

Kate Kunstel New Haven CT

31

50

31:32

7:53/M

3

Eva Campodonico New Haven CT

30

60

33:03

8:16/M

 
Top

Women 40 to 49

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Miriam Gustafsson Branford CT

41

42

30:36

7:39/M

2

Jennifer Glass Branford CT

42

58

32:42

8:11/M

3

Susan Lane New Haven CT

49

61

33:22

8:21/M

 
Top

Women 50 to 59

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Barbara Pearce Guilford CT

53

28

28:49

7:12/M

2

Maureen Devlin Milford CT

53

55

32:07

8:02/M

3

Ann Tramontana New Haven CT

55

75

34:34

8:39/M

 
Top

Women 60 to 69

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Carole Goldberg Cheshire CT

63

162

50:59

12:45/M

2

Hannah Doczter Roslyn NY

61

167

1:02:23

15:36/M

3

Karen Kavey Chappaqua NY

63

171

1:04:30

16:08/M

 
Top

Female 70 to 79

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Janet Hector Cheshire CT

70

161

50:59

12:45/M

 
Top

Overall Male Winner

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Bryce Lindamood Hamden CT

36

1

21:30

5:23/M

 
Top

Men 12 & Under

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Chris Romeo Cheshire CT

12

127

40:56

10:14/M

 
Top

Men 13 to 19

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Ryan Freitas Elk Grove CA

19

3

22:18

5:35/M

2

Ben Hecht New Haven CT

19

43

30:38

7:40/M

3

Sebastian Badon Farmington CT

15

67

33:46

8:27/M

 
Top

Men 20 to 29

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

John Babcock Niantic CT

20

2

22:05

5:31/M

2

Patrick Seelig Meriden CT

23

4

22:25

5:36/M

3

Alcaide Ceferino Flushing NY

23

5

24:23

6:06/M

 
Top

Men 30 to 39

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Georgian Marcu Bridgeport CT

33

6

24:53

6:13/M

2

Aaron Groen Brookline MA

32

9

25:16

6:19/M

3

William Conforte New Haven CT

35

11

25:46

6:27/M

 
Top

Men 40 to 49

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

David Pantin Hamden CT

46

8

25:00

6:15/M

2

Peter Gloor Branford CT

49

23

28:23

7:06/M

3

Raymond Regan North Haven CT

40

25

28:27

7:07/M

 
Top

Men 50 to 59

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Emad Haerizadeh Orange CT

55

7

24:55

6:14/M

2

Joe Banas Cleveland OH

51

12

25:51

6:28/M

3

John Richers New Milford CT

53

15

25:59

6:30/M

 
Top

Men 60 to 69

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Bob Marum Simsbury CT

67

82

35:22

8:51/M

2

Alex Iljin Orange CT

66

83

35:27

8:52/M

3

Tom Shanahan Southington CT

61

88

35:57

8:59/M

 
Top

Male 70 to 79

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

William Gagnon Old Saybrook CT

71

90

36:09

9:02/M

2

Barrett True Windsor CT

71

116

39:17

9:49/M

 
Top

Male 80 and over

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Herman Bershtein Hamden CT

82

163

51:02

12:46/M


Kid's 1 Kilometer Fun Run


    Place    Name                    City               Bib No Age     Age Group        Time      Pace
       1    Sophie Kaplan           Guilford  CT          151   11 ***** F  1-12        05:04    7:14/M
       2    Aaron Unger             Boston  MA             65   11 ***** M  1-12        05:14    7:29/M
       3    Daijia Seals            East Hardford  CT      79    9     1 F  1-12        05:26    7:46/M
       4    Magarvy Josie           New Haven  CT         128    9     1 M  1-12        05:57    8:30/M
       5    Alex Mc Kenzie          Huntington  NY        154    6     2 F  1-12        06:00    8:34/M
       6    Sammy Unger             Boston  MA             64    9     2 M  1-12        06:24    9:09/M
       7    Jillian Stipak          Brookfield  CT        320   9      3 F  1-12        06:26    9:11/M
       8    Lonzo Reed              New Haven  CT         133   12     3 M  1-12        06:39    9:30/M
       9    Josie Najah             New Haven  CT         328   11     4 F  1-12        07:06   10:09/M
      10    Azaan Dawson            New Haven  CT         176    3     4 M  1-12        07:54   11:17/M
      11    Tajiah Seals            East Hardford  CT      80    4     5 F  1-12        08:08   11:37/M
      12    Nicholas Kidd           New Haven  CT         146    6     5 M  1-12        08:21   11:56/M
      13    Michael Kelemen         Stratford  CT          31    5     6 M  1-12        08:32   12:11/M
      14    Ava Stelmak             South Orange  NJ      378    3     6 F  1-12        08:34   12:14/M
      15    Isabella Stelmak        South Orange  NJ      379    3     7 F  1-12        08:34   12:14/M
      16    Naszir Johnson          New Haven  CT         126   10     7 M  1-12        09:04   12:57/M
      17    Julia Moore-Aiello      Hamden  CT            321    5     8 F  1-12        09:04   12:57/M
      18    Assata Dawson           New Haven  CT         222    1     9 F  1-12        09:36   13:43/M
      19    Mercedes Soto           New Haven  CT         100   40     1 F 40-49        10:37   15:10/M
      20    Merlin Gogolin          New York  NY          153    2     8 M  1-12        12:19   17:36/M
      21    Julian Kidd             New Haven  CT         147   4      9 M  1-12        13:19   19:01/M

BACK TO RESULTS INDEX

BACK TO HI-TEK Racing HOME PAGE

HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com