Find this page online at www.coolrunning.com/results/05/ct/Nov24_Stratf_set1.shtml

Stratford Turkey Day Trot 5K

Stratford, CT, November 24, 2005

Complete Overall and Divisional Results

Race Winner Ryan Pancoast
Race Winner Ryan Pancoast


HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com

Stratford Turkey Day Trot
November 24, 2005 - 5K
Stratford, CT

OVERALL WINNERS

Ryan Pancoast, Stratford, CT - 16:18
Sara Pancoast, Stratford, CT - 20:00


LOCATION
Stratford Theater

Stratford Center
WEATHER
36 Degrees
Light Rain

Overall Finish List

    Place    Name                    City              Age     Age Group        Time      Pace
       1    Ryan Pancoast           Stratford  CT       22 ***** M 20-29        16:18    5:15/M
       2    Ryan Kniery             Southbury  CT       19     1 M 13-19        16:48    5:25/M
       3    Jay McCormick           North Haven  CT     18     2 M 13-19        18:01    5:49/M
       4    Kevin Skehan            Stratford  CT       45     1 M 40-49        18:02    5:49/M
       5    Keith Moody             Orange  CT          39     1 M 30-39        18:44    6:03/M
       6    Greg Rogoz Jr           Hamden  CT          15     3 M 13-19        19:03    6:09/M
       7    Michael Ruospo          Stratford  CT       41     2 M 40-49        19:09    6:11/M
       8    Drew Viner              Stratford  CT       50     1 M 50-59        19:16    6:13/M
       9    Craig Zysk              Shelton  CT         47     3 M 40-49        19:26    6:16/M
      10    Nicholas Murphy         Milford  CT         28     1 M 20-29        19:31    6:18/M
      11    Daniel O'Sullivan       Gansevoort  NY      14     4 M 13-19        19:37    6:20/M
      12    Alan Distassio          Milford  CT         35     2 M 30-39        19:46    6:23/M
      13    Brandon Carius          Stratford  CT       20     2 M 20-29        19:49    6:24/M
      14    William Faoro           Moraga  CA          42     4 M 40-49        19:51    6:24/M
      15    James Harrison          Orange  CT          15     5 M 13-19        19:58    6:26/M
      16    Sara Pancoast           Stratford  CT       19 ***** F 13-19        20:00    6:27/M
      17    Todd Lofrese            Trumbull  CT        33     3 M 30-39        20:10    6:30/M
      18    Michele Shawah          Stratford  CT       26     1 F 20-29        20:14    6:32/M
      19    Marty Schaivone         Bridgeport  CT      52     2 M 50-59        20:17    6:33/M
      20    John Szantyr            Stratford  CT       55     3 M 50-59        20:32    6:37/M
      21    Glenn Rich              Trumbull  CT        45     5 M 40-49        20:43    6:41/M
      22    Alex Rich               Trumbull  CT        14     6 M 13-19        20:50    6:43/M
      23    Eric Meyette            Stratford  CT       33     4 M 30-39        20:54    6:45/M
      24    Tyler Kniery            Southbury  CT       14     7 M 13-19        20:56    6:45/M
      25    Sean O'Connor           Fairfield  CT       46     6 M 40-49        20:56    6:45/M
      26    Richard Pancoast        Stratford  CT       51     4 M 50-59        20:57    6:45/M
      27    Anthony Cramond         Monroe  CT          14     8 M 13-19        21:05    6:48/M
      28    Jon Urquidi             Stratford  CT       27     3 M 20-29        21:11    6:50/M
      29    John Huntley            Wilton  CT          32     5 M 30-39        21:21    6:53/M
      30    Michele Covino Deaso    Fairfield  CT       42     1 F 40-49        21:21    6:53/M
      31    Leonard Discenza        Burlington  CT      48     7 M 40-49        21:24    6:54/M
      32    George Dickerson        Wallingford  CT     47     8 M 40-49        21:29    6:56/M
      33    John Steele             New Haven  CT       47     9 M 40-49        21:33    6:57/M
      34    Chris Dayger            Poughkeepsie  NY    37     6 M 30-39        21:41    7:00/M
      35    Kaitlin O'Sullivan      Gansevoort  NY      16     1 F 13-19        21:42    7:00/M
      36    Matt Morong             Stratford  CT       26     4 M 20-29        21:42    7:00/M
      37    Gil Morong              Stratford  CT       56     5 M 50-59        21:42    7:00/M
      38    Bob Sabre               Fairfield  CT       55     6 M 50-59        21:59    7:05/M
      39    Erin Devlin             Stratford  CT       41     2 F 40-49        22:02    7:06/M
      40    Greg Rogoz Sr           Hamden  CT          45    10 M 40-49        22:03    7:07/M
      41    Participant   769                            0     1 M  0- 0        22:07    7:08/M
      42    Nancy Katz-Johnson      Trumbull  CT        46     3 F 40-49        22:09    7:09/M
      43    Thomas McCormick        North Haven  CT     54     7 M 50-59        22:37    7:18/M
      44    Jack McShane            Madison  CT         13     9 M 13-19        22:43    7:20/M
      45    John Whalen             North Haven  CT     47    11 M 40-49        22:46    7:21/M
      46    Daniel Hurd             Bridgeport  CT      43    12 M 40-49        22:48    7:21/M
      47    Laura O'Connor          Fairfield  CT       45     4 F 40-49        22:49    7:22/M
      48    Jay Moran               Milford  CT         47    13 M 40-49        22:54    7:23/M
      49    Vin Massey III          Stratford  CT       27     5 M 20-29        22:59    7:25/M
      50    Gary Compare            Milford  CT         54     8 M 50-59        23:08    7:28/M
      51    Sal Terranova           Milford  CT         47    14 M 40-49        23:32    7:35/M
      52    Kenneth Ghilardi        West Haven  CT      50     9 M 50-59        23:37    7:37/M
      53    Joseph Steele           New Haven  CT       51    10 M 50-59        23:45    7:40/M
      54    Bart Bunkoci            Stratford  CT       55    11 M 50-59        23:47    7:40/M
      55    Mike Pisani             Stratford  CT       62     1 M 60-69        23:48    7:41/M
      56    William Weinheimer      Shelton  CT         55    12 M 50-59        23:50    7:41/M
      57    William Baird           Stratford  CT       24     6 M 20-29        23:54    7:43/M
      58    Stephanie Zuk           Stratford  CT       24     2 F 20-29        23:55    7:43/M
      59    Theresa Krause          Stratford  CT       38     1 F 30-39        24:00    7:45/M
      60    Keith Fernandes         Stratford  CT       51    13 M 50-59        24:03    7:45/M
      61    Darric Lahaza           Ansonia  CT         22     7 M 20-29        24:08    7:47/M
      62    Richard Anderson        Milford  CT         36     7 M 30-39        24:13    7:49/M
      63    Kara Steele             New Haven  CT       15     2 F 13-19        24:14    7:49/M
      64    Ann McCormick           North Haven  CT     52     1 F 50-59        24:17    7:50/M
      65    Portia Schultz          New Canaan  ct      12     1 F  1-12        24:20    7:51/M
      66    Michael Distassio       Bridgeport  CT      34     8 M 30-39        24:26    7:53/M
      67    Michael Carius          Stratford  CT       58    14 M 50-59        24:27    7:53/M
      68    Kerry Milner            Stratford  CT       38     2 F 30-39        24:28    7:54/M
      69    Kimberly Dolan          Stratford  CT       24     3 F 20-29        24:29    7:54/M
      70    Dennis Mennillo Jr.     Naugatuck  CT       36     9 M 30-39        24:29    7:54/M
      71    Francisco Covino-Deaso  Fairfield  CT       18    10 M 13-19        24:30    7:54/M
      72    Riana Odin              Trumbull  CT        11     2 F  1-12        24:33    7:55/M
      73    John Elliff             Trumbull  CT        44    15 M 40-49        24:41    7:58/M
      74    Maureen Devlin          Milford  CT         50     2 F 50-59        24:42    7:58/M
      75    Joel Marus              Arlington  VA       45    16 M 40-49        24:48    8:00/M
      76    Isaac Garcia            Bridgeport  CT      26     8 M 20-29        24:49    8:00/M
      77    Lisa Cervin             Milford  CT         29     4 F 20-29        25:02    8:05/M
      78    Brian Henricksen        Milford  CT         38    10 M 30-39        25:09    8:07/M
      79    Brian Compare           New York  NY        29     9 M 20-29        25:12    8:08/M
      80    Karen Vickerelli        Stratford  CT       49     5 F 40-49        25:13    8:08/M
      81    Michael Buchina         New Haven  CT       46    17 M 40-49        25:13    8:08/M
      82    John Usdavin            Stratford  CT       57    15 M 50-59        25:15    8:09/M
      83    Christina Morandi       Fairfield  CT       42     6 F 40-49        25:16    8:09/M
      84    Christopher Lee         Nashua  NH          32    11 M 30-39        25:18    8:10/M
      85    Pat Connolly            Norwalk  CT         29    10 M 20-29        25:21    8:11/M
      86    Jess Odin               Trumbull  CT        13     3 F 13-19        25:26    8:12/M
      87    Laura Woods             Shelton  CT         27     5 F 20-29        25:31    8:14/M
      88    Thomas Schultz          New Canaan  ct      55    16 M 50-59        25:36    8:15/M
      89    Scott Pedersen          Northford  CT       37    12 M 30-39        25:37    8:16/M
      90    Griffin McShane         Madison  CT          9     1 M  1-12        25:47    8:19/M
      91    Peter McShane           Madison  CT         43    18 M 40-49        25:47    8:19/M
      92    Heidi Cook              Medway  MA          28     6 F 20-29        26:10    8:26/M
      93    Aaron Cook              Medway  MA          29    11 M 20-29        26:11    8:27/M
      94    Eva Campodonico         New Haven  CT       28     7 F 20-29        26:15    8:28/M
      95    Laura Hugo              Milford  CT         38     3 F 30-39        26:16    8:28/M
      96    Mark Convertito         Stratford  CT       49    19 M 40-49        26:19    8:29/M
      97    Bandit Number   900                                2 M  0- 0        26:46    8:38/M
      98    Lisa Pernek             Stratford  CT       36     4 F 30-39        26:48    8:39/M
      99    B Crowshaw              Milford  CT         56    17 M 50-59        26:48    8:39/M
     100    William Perillo         Stratford  CT       36    13 M 30-39        26:53    8:40/M
    Place    Name                    City              Age     Age Group        Time      Pace
     101    Craig Stankevich        Milford  CT         29    12 M 20-29        26:56    8:41/M
     102    Deborah Horton          Stamford  CT        24     8 F 20-29        27:05    8:44/M
     103    Chrissy Paolillo        Milford  CT         37     5 F 30-39        27:11    8:46/M
     104    Jill Carpenter          Trumbull  CT        14     4 F 13-19        27:15    8:47/M
     105    Mark Delieto            Shelton  CT         51    18 M 50-59        27:17    8:48/M
     106    Kimberly Carey          Stratford  CT       33     6 F 30-39        27:22    8:50/M
     107    Kathryn Leszko          Stratford  CT       33     7 F 30-39        27:26    8:51/M
     108    John Foley              Milford  CT         43    20 M 40-49        27:31    8:53/M
     109    Gerald Lynch            Monroe  CT          41    21 M 40-49        27:43    8:56/M
     110    Sandra Rodriguez        Stratford  CT       33     8 F 30-39        27:44    8:57/M
     111    Ashley Cervin           Milford  CT         13     5 F 13-19        27:44    8:57/M
     112    Greg Lynch              Monroe  CT          12     2 M  1-12        27:45    8:57/M
     113    Lou Loban               Stratford  CT       58    19 M 50-59        27:58    9:01/M
     114    Darin Horne             Stratford  CT       29    13 M 20-29        28:00    9:02/M
     115    Michael Piquette        Trumbull  CT        47    22 M 40-49        28:02    9:03/M
     116    Edward Piquette         Bridgeport  CT      49    23 M 40-49        28:02    9:03/M
     117    Arin Sang-Urai          Philadelphia  PA    22    14 M 20-29        28:03    9:03/M
     118    Victoria Anziano        Stratford  CT       21     9 F 20-29        28:08    9:05/M
     119    Alan Comer              Stratford  CT       49    24 M 40-49        28:17    9:07/M
     120    Remo Pagliarella        Stratford  CT       74     1 M 70-99        28:19    9:08/M
     121    Bandit Number   901                                3 M  0- 0        28:24    9:10/M
     122    Michael Regan           West Haven  CT      26    15 M 20-29        28:24    9:10/M
     123    Kathleen Halligan       Seymour  CT         25    10 F 20-29        28:24    9:10/M
     124    Brittany Hicks          Milford  CT         15     6 F 13-19        28:26    9:10/M
     125    Jose Benitez            New Fairfield  CT   41    25 M 40-49        28:28    9:11/M
     126    Kim Remetta             Milford  CT         50    20 M 50-59        28:35    9:13/M
     127    Glenn Groth             Freeport  NY        42    26 M 40-49        28:36    9:14/M
     128    Craig Adams             Stratford  CT       32    14 M 30-39        28:39    9:15/M
     129    Frank Murphy            Northford  CT       52    21 M 50-59        28:43    9:16/M
     130    Lawrence Racioppo       Trumbull  CT        33    15 M 30-39        28:46    9:17/M
     131    Erin Begg               Newtown  CT         11     3 F  1-12        28:51    9:18/M
     132    Bill Begg               Newtown  CT         42    27 M 40-49        28:52    9:19/M
     133    Vincent Massey          Stratford  CT       52    22 M 50-59        28:52    9:19/M
     134    Laurie Coppola          Boston  MA          35     9 F 30-39        29:00    9:21/M
     135    Melinda Pittis          Stratford  CT       38    10 F 30-39        29:05    9:23/M
     136    Donald Platko           Stratford  CT       64     2 M 60-69        29:12    9:25/M
     137    Terry Tomasko           Stratford  CT       68     3 M 60-69        29:19    9:27/M
     138    Michele Pondi-Salik     Stratford  CT       42     7 F 40-49        29:19    9:27/M
     139    Donna Cramond           Monroe  CT          58     3 F 50-59        29:39    9:34/M
     140    Jessica Mitchell        Stratford  CT       22    11 F 20-29        29:39    9:34/M
     141    Theodore Mitchell       Stratford  CT       49    28 M 40-49        29:42    9:35/M
     142    Adam Cervin             Milford  CT         30    16 M 30-39        29:45    9:36/M
     143    Ferdinand Daniele       Stamford  CT        25    16 M 20-29        29:52    9:38/M
     144    Maria Murolo            Stratford  CT       22    12 F 20-29        29:56    9:39/M
     145    Mary Hurley             Webster  NY         36    11 F 30-39        29:57    9:40/M
     146    Meghan Donovan          Durham  NH          18     7 F 13-19        29:57    9:40/M
     147    Alicia Condon           Stratford  CT       17     8 F 13-19        30:00    9:41/M
     148    Christine Boulanger     Stratford  CT       25    13 F 20-29        30:01    9:41/M
     149    Meghan Mitchell         Stratford  CT       16     9 F 13-19        30:01    9:41/M
     150    Stephanie Duncan        Fairfield  CT       43     8 F 40-49        30:10    9:44/M
     151    Christopher Flathers    Stratford  CT       38    17 M 30-39        30:18    9:46/M
     152    Michael Bulkly          Milford  CT         32    18 M 30-39        31:14   10:05/M
     153    San Bulkley             Milford  CT         34    19 M 30-39        31:15   10:05/M
     154    James Gilbert           Stratford  CT       56    23 M 50-59        31:18   10:06/M
     155    Lisa Stankevich         Milford  CT         28    14 F 20-29        31:32   10:10/M
     156    John Daponte            Stratford  CT       57    24 M 50-59        31:41   10:13/M
     157    Lisa Bennette           New Kent  VA        42     9 F 40-49        31:45   10:15/M
     158    Bandit Number   902                                4 M  0- 0        31:51   10:16/M
     159    Cindy Buckley           Stratford  CT       53     4 F 50-59        32:24   10:27/M
     160    Melanie Champion        Meriden  CT         47    10 F 40-49        32:25   10:27/M
     161    Jennifer Farinella      Stratford  CT       29    15 F 20-29        32:32   10:30/M
     162    John Martino            Stratford  CT       43    29 M 40-49        32:33   10:30/M
     163    Amy Ameika              Stratford  CT       33    12 F 30-39        32:52   10:36/M
     164    Paul Chagnon            Stratford  CT       60     4 M 60-69        32:55   10:37/M
     165    William Chagnon         Stratford  CT       32    20 M 30-39        32:56   10:37/M
     166    Kathleen Bunting        Stratford  CT       42    11 F 40-49        33:12   10:43/M
     167    Pat Carton              Stratford  CT       67     1 F 60-69        33:17   10:44/M
     168    Sara Nichols            Stratford  CT       32    13 F 30-39        33:20   10:45/M
     169    Ed Nichols              Stratford  CT       37    21 M 30-39        33:20   10:45/M
     170    Edward Snyder           Wallingford  CT     59    25 M 50-59        33:35   10:50/M
     171    Shannon Powers          West Haven  CT      25    16 F 20-29        34:11   11:02/M
     172    Eileen Rooney           Stratford  CT       38    14 F 30-39        34:19   11:04/M
     173    Nancy Monk              Stratford  CT       49    12 F 40-49        34:20   11:05/M
     174    Michael Bingham         Stratford  CT       52    26 M 50-59        34:20   11:05/M
     175    Sara Bulkley            Milford  CT         30    15 F 30-39        34:29   11:07/M
     176    Gina Bulkly             Milford  CT         29    17 F 20-29        34:30   11:08/M
     177    Sharon Warner-Victor    Milford  CT         37    16 F 30-39        34:39   11:11/M
     178    Kevin Gartland          Fairfield  CT       11     3 M  1-12        34:51   11:15/M
     179    William Gartland        Fairfield  CT       46    30 M 40-49        34:52   11:15/M
     180    Walt Brown              Stratford  CT       60     5 M 60-69        34:54   11:15/M
     181    Megan Verrelli          Stratford  CT       26    18 F 20-29        35:17   11:23/M
     182    Kristen Stauber         Seymour  CT         32    17 F 30-39        35:43   11:31/M
     183    Alan Roth               Derby  CT           73     2 M 70-99        35:44   11:32/M
     184    Edward Perkowski        Stratford  CT       51    27 M 50-59        35:55   11:35/M
     185    Hillary Duncan          Milford  CT         38    18 F 30-39        36:21   11:44/M
     186    Terri Davies            Stratford  CT       41    13 F 40-49        36:50   11:53/M
     187    Stanley Sarafin         Trumbull  CT        51    28 M 50-59        37:11   12:00/M
     188    Suzie Nutbrown          Stratham  NH        37    19 F 30-39        37:24   12:04/M
     189    Rachel Bulkly           Milford  CT         25    19 F 20-29        39:15   12:40/M
     190    James Cramond           Monroe  CT          58    29 M 50-59        42:03   13:34/M
     191    Nancy Barr              West Haven  CT      61     2 F 60-69        42:47   13:48/M
     192    William Barr            West Haven  CT      61     6 M 60-69        42:48   13:48/M
     193    Denise Wyckoff          Stratford  CT       41    14 F 40-49        43:53   14:09/M
     194    Claire Parker           Black Rock  CT      46    15 F 40-49        43:53   14:09/M
     195    Ann Onton               Fairfield  CT       62     3 F 60-69        46:26   14:59/M
     196    Jennifer Stokes         Alexandria  VA      33    20 F 30-39        46:42   15:04/M
     197    Julie Stokes            Saratoga Springs  N 62     4 F 60-69        46:43   15:04/M
     198    Susan Birge             Stratford  CT       54     5 F 50-59        46:43   15:04/M
     199    Eliza Moore             Fairfield  CT       16    10 F 13-19        46:44   15:05/M

Age Division Results

HI-TEK Racing - www.hitekracing.com

Men: 1-12 13-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70-99
Women: 1-12 13-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70-99

5K

Overall Female Winner

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Sara Pancoast Stratford CT

19

16

20:00

6:27/M

 
Top

Women 12 and Under

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Portia Schultz New Canaan ct

12

65

24:20

7:51/M

2

Riana Odin Trumbull CT

11

72

24:33

7:55/M

3

Erin Begg Newtown CT

11

131

28:51

9:18/M

 
Top

Women 13 to 19

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Kaitlin O'Sullivan Gansevoort NY

16

35

21:42

7:00/M

2

Kara Steele New Haven CT

15

63

24:14

7:49/M

3

Jess Odin Trumbull CT

13

86

25:26

8:12/M

 
Top

Women 20 to 29

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Michele Shawah Stratford CT

26

18

20:14

6:32/M

2

Stephanie Zuk Stratford CT

24

58

23:55

7:43/M

3

Kimberly Dolan Stratford CT

24

69

24:29

7:54/M

 
Top

Women 30 to 39

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Theresa Krause Stratford CT

38

59

24:00

7:45/M

2

Kerry Milner Stratford CT

38

68

24:28

7:54/M

3

Laura Hugo Milford CT

38

95

26:16

8:28/M

 
Top

Women 40 to 49

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Michele Covino Deaso Fairfield CT

42

30

21:21

6:53/M

2

Erin Devlin Stratford CT

41

39

22:02

7:06/M

3

Nancy Katz-Johnson Trumbull CT

46

42

22:09

7:09/M

 
Top

Women 50 to 59

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Ann McCormick North Haven CT

52

64

24:17

7:50/M

2

Maureen Devlin Milford CT

50

74

24:42

7:58/M

3

Donna Cramond Monroe CT

58

139

29:39

9:34/M

 
Top

Women 60 to 69

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Pat Carton Stratford CT

67

167

33:17

10:44/M

2

Nancy Barr West Haven CT

61

191

42:47

13:48/M

3

Ann Onton Fairfield CT

62

195

46:26

14:59/M

 
Top

Overall Male Winner

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Ryan Pancoast Stratford CT

22

1

16:18

5:15/M

 
Top

Men 12 and Under

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Griffin McShane Madison CT

9

90

25:47

8:19/M

2

Greg Lynch Monroe CT

12

112

27:45

8:57/M

3

Kevin Gartland Fairfield CT

11

178

34:51

11:15/M

 
Top

Men 13 to 19

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Ryan Kniery Southbury CT

19

2

16:48

5:25/M

2

Jay McCormick North Haven CT

18

3

18:01

5:49/M

3

Greg Rogoz Jr Hamden CT

15

6

19:03

6:09/M

 
Top

Men 20 to 29

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Nicholas Murphy Milford CT

28

10

19:31

6:18/M

2

Brandon Carius Stratford CT

20

13

19:49

6:24/M

3

Jon Urquidi Stratford CT

27

28

21:11

6:50/M

 
Top

Men 30 to 39

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Keith Moody Orange CT

39

5

18:44

6:03/M

2

Alan Distassio Milford CT

35

12

19:46

6:23/M

3

Todd Lofrese Trumbull CT

33

17

20:10

6:30/M

 
Top

Men 40 to 49

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Kevin Skehan Stratford CT

45

4

18:02

5:49/M

2

Michael Ruospo Stratford CT

41

7

19:09

6:11/M

3

Craig Zysk Shelton CT

47

9

19:26

6:16/M

 
Top

Men 50 to 59

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Drew Viner Stratford CT

50

8

19:16

6:13/M

2

Marty Schaivone Bridgeport CT

52

19

20:17

6:33/M

3

John Szantyr Stratford CT

55

20

20:32

6:37/M

 
Top

Men 60 to 69

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Mike Pisani Stratford CT

62

55

23:48

7:41/M

2

Donald Platko Stratford CT

64

136

29:12

9:25/M

3

Terry Tomasko Stratford CT

68

137

29:19

9:27/M

 
Top

Men 70 and over

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Remo Pagliarella Stratford CT

74

120

28:19

9:08/M

2

Alan Roth Derby CT

73

183

35:44

11:32/M


BACK TO RESULTS INDEX

BACK TO HI-TEK Racing HOME PAGE

HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com